Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk çekimlerimi yaptım önerilerinizi bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Merhaba arkadaşlar aksiyon kamerası almamla beraber ilk çekimlerimi yapmaya başladım. Amacım motovlog falan çekmek değil daha çok gezdiğim yerleri videoya alıp paylaşmak istiyorum önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu ilk çekimim kamera açısı çok yanlış oldu.

Bu ikinci çekimim kamera açısını düzelttim fakat görüntü kalitesini yanlışlıkla düşürmüşüm. Bir de müzikler çok alakasız oldu çünkü ilk yükleyişimde telif hakkı yedim ve videom silindi. Sonra aceleden birkaç müzik ekledim tekrar paylaştım.

Bu da en son olan.

Xavosa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    En iyi görüntüyü yakaladıktan sonra paylaşıma başlasan daha iyi olmazmıydı?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Hocam sizin önerilerinizle olacak elbet siz de haklısınız.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bence cok guzel olmus montaj vs ama ben mesela ozellikle gezi amacli videolarda konusmalarda olmasini seviyorum. Nacizane izleyiciyi bagliyor. Herhangi bir sey olabilir anlattigin yol, motor, cevre hic onemli degil bu anlatimli videolar cok ilgimi cekiyor Bu sirada ben oralarda suremem valla buralar iyi ki tenha

Motosikleti
    Hyosung gv250
    İkinci ve üçüncü çekimde çoğunu hızlandırılmış şekilde çekmişsin. Bu konuda herhangi bir tecrübem yok ama bir izleyici olarak hoşuma gitmedi bu mesela. Önemli olan nerelere gittiğini değil, nasıl gittiğini gerçek hızıyla izlemek bence. Hayırlı olsun, başarılar dilerim

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Hocam trafik yoğun olduğu için hızlıca geçmek istedim yoksa normal hızda şehir içinde kayıt almayı isterdim. Her yer çamur olduğu içinde kameranın önü hep çamur oldu görüntü bozuldu. Trafiğe de alıştık artık Bandırma'da berbat çıktı trafik konusunda. Konuşma konusuna gelirsek interkom alacaksın, konuşacaksın pek bana göre gelmiyor nedense normal ses koymak isterdim çevre sesleri felan SJCAM'in ses geçiren kabını takmayı beceremedim onu yapabilseydim daha iyi olurdu o yüzden cızırtı yerine bari müzik olsun dedim ve ortaya böyle şeyler çıktı. Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)