Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bajaj pulsar 200 ns i me kavustum :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 250r
    bugun itibariyle bir haftadır bayide plaka ve ruhsat bekleyen motorumu almış bulunmaktayım yanında sxp zincir ve birde ustunu kapatmak için branda aldım motorum surekli odamın camının onunde zincirli ve ustu kapalı bir şekilde kalacak ama yinede çalınmasından korkmuyor değilim bunun için ne gibi extra onlem alabilirim birde lastikler anlatıldığı kadar kötü gelmedi bana tabi 80km üzeri hızlara cıkmadıgımdan olabilir ama yagmurlu havada bile o kadar kaymadı. motorun kullanıcılarının bana tavsiyeleri nelerdir extra olarak motora neler yapılabilir simdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Arkadaş çok sevinçli yardımcı olun
    motorcu48 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş çok sevinçli yardımcı olun
    biliyosan anlat bilmiyosan bos yapma kardeşim
    endurocu adayı :D

hayırlı olsun. kazasız belasız güle güle kullanın. tek tavsiyem yollarda çok dikkatli olun.

Bununla ilgili sayfalarca yazısı ve konusu var oraya bakmaya zahmet etseydin millet boş yapmazdı.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/127070-bajaj-pulsar-200ns-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=90_Bajaj&daysprune=-1

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Alarmlı disk kilidi tak. Kırılamaz olmasa da caydırıcıdır.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    alarm da takarsan tamam.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    alarmlı disk klidi tak. lastikler denildiği kadar kötü

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Hayırlı olsun. SPY 5000m alarmı internetten inceleyebilirsiniz. Daha detaylı görmek için özelden iletişime geçebilirsiniz.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Hayirli olsun. Lastikler 200-300 km sonra uzerindeki koruyucu mum tabakasini atinca daha cok hosunuza gider. Aslinda isinca fena degil ama gec isiniyor ve lastik sogukken guven vermiyor. Mumkunse motosikleti bayiden cikarmadan uzerindeki lastikleri verip yumusak hamurlu bir lastik almak gerek.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı yqeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun itibariyle bir haftadır bayide plaka ve ruhsat bekleyen motorumu almış bulunmaktayım yanında sxp zincir ve birde ustunu kapatmak için branda aldım motorum surekli odamın camının onunde zincirli ve ustu kapalı bir şekilde kalacak ama yinede çalınmasından korkmuyor değilim bunun için ne gibi extra onlem alabilirim birde lastikler anlatıldığı kadar kötü gelmedi bana tabi 80km üzeri hızlara cıkmadıgımdan olabilir ama yagmurlu havada bile o kadar kaymadı. motorun kullanıcılarının bana tavsiyeleri nelerdir extra olarak motora neler yapılabilir simdiden teşekkürler
    Hayırlı uğurlu olsun. Eğer aksiyon peşinde değilsen yaşmayı seviyorsun lastikler işini görür. 16700 KM kullandım ben.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Eğer aksiyon peşinde değilsen yaşmayı seviyorsun lastikler işini görür. 16700 KM kullandım ben.
    eyvallah zaten ilk motorum oldugu icin fazla aksiyona girmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun. Lastikler 200-300 km sonra uzerindeki koruyucu mum tabakasini atinca daha cok hosunuza gider. Aslinda isinca fena degil ama gec isiniyor ve lastik sogukken guven vermiyor. Mumkunse motosikleti bayiden cikarmadan uzerindeki lastikleri verip yumusak hamurlu bir lastik almak gerek.
    500km bakiminda degistirmeyi dusunuyorum michelin pilot street le

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

Alıntı pitho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. SPY 5000m alarmı internetten inceleyebilirsiniz. Daha detaylı görmek için özelden iletişime geçebilirsiniz.
    elimde ne varsa motora yatirdim daha uygun bir cozum onerebilirmisin

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı yqeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kasko yaptırsana neden yaptırmıyorsun. En iyi önlem bu. Fiyatlar abartıldığı kadar değil. Bir sor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)