Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Havalardan motora binemiyorum çıldırıcam öneri :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns
    havalardan motora binemiyorum her yer kar bu kar ne zaman gider diye mölüm mölüm bakmaktan yorulan bi ben miyim bide üstüne motovloglar izledikce yerimde duramıyorum siz ne yapıyosunuz endurocular gelmesin kıskanıyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Keith code nin kitaplarını okuyor motosiklet tekniklerini izliyor ve ingilizce çalışıyorum

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Selaaaaam :D
    dodooo bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motovlog'lar izliyosan durum çok ciddi

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güneye taşın.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    monstro uzaklaş yazmaaa o video beni benden aldı dedim hemen bir enduro almalıyım muzik savaşa gidiyomuş gibi
    mostro bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    geçen kış motorumu çalıştırayım dedim ve marş motoru donmuştu, bende ayak marşıyla deneyeyim dedim ve ayak marşı kolunu indirirken çatır çutur buz kırılma sesleri geldi.

ayak marşına basmak zor oldu biraz çünkü oda buz tuttmuş, sonra sağlam bastım ve bir iki ayak marşı basmadan sonra çok kolay işlemeye başladı marş pedalı ama motor çalışmıyordu. habire tepikledim marş pedalını ama nafile, 5 dakikada bir "pat" diye ses geliyordu ama çok güçlü bir ses. sonradan öğrendim motor sübap kesmiş. şimdi o bana ders oldu, öyle eksi dereceli havada motorumu çalıştırmam.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen kış motorumu çalıştırayım dedim ve marş motoru donmuştu, bende ayak marşıyla deneyeyim dedim ve ayak marşı kolunu indirirken çatır çutur buz kırılma sesleri geldi.

ayak marşına basmak zor oldu biraz çünkü oda buz tuttmuş, sonra sağlam bastım ve bir iki ayak marşı basmadan sonra çok kolay işlemeye başladı marş pedalı ama motor çalışmıyordu. habire tepikledim marş pedalını ama nafile, 5 dakikada bir "pat" diye ses geliyordu ama çok güçlü bir ses. sonradan öğrendim motor sübap kesmiş. şimdi o bana ders oldu, öyle eksi dereceli havada motorumu çalıştırmam.
    karlar erisin herkes cıldırıcak motor üstünde ata binermiş gibi iple cekıyorum

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Manisaya bugün kar yağdı branda buz tutmuş ustunde bayağı bir kar vardı neyse açtık sonra ne yaptık motosiklet çalıştır birkaç işimi gordum arabayı alacaktim fakat kapılar buz tutmuş motosiklet daha güzel sorunsuz

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    et yiyen bakteri.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Anlas winter gripli bir scooter işini görür :D arabaların çıkamadığı yolları dahi çıkabiliyorum. Kendi motorum kadar sarmasada açlığımı yatıştırıyor en azından

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    her gün ewin altındaki garajı iş dönüşü kontrol ediyorum. haftada 1-2 kez marşa basıyor ısınırken sesini dinliyor sağına soluna bakıyorum. 1. vitese alıp arka sehpada dönen tekere bakıp iç geçiriyorum. şuan imkanlar bukadar yapacak birşey yok. dışarıda 15cm kar var ve hava -9 ... bahar gelsin artık... isyaaannn
    Mr.Duke bunu beğendi.

Motosikleti
    Tmax 530
    Konu acmaktansa buraya yazmak daha dogru sanirim. Ben de araci kapali garajda tutanlardanin.
    Bizmkisinin nami aku yiyen diye gecmis literature.

Akunun bitmemesi adina motoru 2 hafta da 1 rolantide calistiriyorum, 5 dk kadar.
    Sizce bunu yapmam yeterli olur mu yoksa otopark icinde kisa turlar atarak daha mi yararli bir is yaparim?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün araba ile çıkacaktık ailece kapılar donmuş araba da çalışmadı zaten en iyisi motosiklet tek marşta devam

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Şarjlı matkapların sarj istasyonları ile akünün sarj edebilirsin.( 14.4v---7A ) bosh marka küçük sarışının istasyonu ile hallediyorum ben + - olayına dikkat kısa devre yaptırırsan sarj aparatı sigorta attırıyor ;D

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    et yiyen bakteri.
    avrupa yakası dursun

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı S3cond adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şarjlı matkapların sarj istasyonları ile akünün sarj edebilirsin.( 14.4v---7A ) bosh marka küçük sarışının istasyonu ile hallediyorum ben + - olayına dikkat kısa devre yaptırırsan sarj aparatı sigorta attırıyor ;D
    Ustad, hic girmeyeyim o olaylara. Kisa devre yaptiririm kesin
    Calistirdim bgn de 5 dk rolantide. Boyle devam edicez gorunen.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu acmaktansa buraya yazmak daha dogru sanirim. Ben de araci kapali garajda tutanlardanin.
    Bizmkisinin nami aku yiyen diye gecmis literature.

Akunun bitmemesi adina motoru 2 hafta da 1 rolantide calistiriyorum, 5 dk kadar.
    Sizce bunu yapmam yeterli olur mu yoksa otopark icinde kisa turlar atarak daha mi yararli bir is yaparim?
    haftada 1 yap derim ben ne olur ne olmaz.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güneyde durum iyi. Her haftasonu doğa odaklı gezi yapıyorum. Adeta bir meditasyon gibi rahatlatıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)