Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Husqvarna NUda 900R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    herkese iyi akşamlar..

Arkadaşlar youtube da gezinirken böyle bir motora rastladım. ve inanamadım o nasıl bir sestir o nasıl bir tork nasıl bir gidiştir ya motora asık oldum Turkiyede cok az var maalesef.. Sizden ricam bu motor ile ilgili bilginiz varsa aktarmanız

Saygılarımla
    FatihC ve by1302 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Neymiş bu diye bi bakayım dedim sayende takılı kaldım motora Mükemmel bir şey gerçekten! https://www.youtube.com/channel/UCge...FEFZGQcHqp9aZw Abonesi oldum adamın sayende

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    geçtiğimiz fuarda biraz incelemiştim. R versiyonunun fiyatı 30.000 TL'cik. 100 beygir, 100 torkluk bmw üretimi bir motoru, yanılmıyorsam brembo fren sistemi ve ohlins amortisörü mevcut

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motor gerçekten çok hoş ancak Chronixin dediği gibi alınabilirliği ve görünümü zaten kendini belli ediyor.Money talks motoru kısacası.
    biosferist bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayatimda duydugum en guzel motorlardan biri .. Aynen bende Youtube da adamin butun videolarini izledim her bi aragazinda icim gidiyor. Turkiyede bi tane 2. El var 23.000 lira sizce o fiyata alinirmi yoksa baska bi motosikletmi

Motosikleti
    hyperstrada
    husky'yi bmw alınca arazi motorları dışında yol motorları da üretmeye karar verdi. f800r modelindeki motorda değişiklik yapılarak hacmi 900cc'ye çıkardılar. 100 hp üstü güç, 100 nm üstü tork yakaladılar. nuda italyanca naked demekmiş yani çıplak. aletin görüntüsü supermoto- naked karışımı gibi. Aparatları alınca k1300s çantaları buna da uyuyor. sele ince ve rahatsız (supermoto selesi) 2 versiyonu var basic ve r. R'da öhlins arka süspanyon var' sapsarı ışıl ışıl parlıyor. bir ara almayı düşünüyordum motoru borusan'da çok inceledim. sorusu olan varsa cevaplayabilirim. 23 binlik motor kazalı, ondan fiyat ucuz.

olumlu yanları: düşük tüketim, hafif, mükemmel dizayn, mükemmel süspansiyon, bmw sağlamlığı, çanta takılabiliyor.

olumsuz yanları; sele yüksek (87,5 cm), sele 2 kişi için uygun değil, pahalı

Motosikleti
    Tam bana gore o zaman boyum 191 kilom 105. Tek kisi binicem. Ve pahalida degil be usta normal 900 cc icin uygun denilebilir. F700 gs 30.000 liradsn daha pahali

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçtiğimiz fuarda biraz incelemiştim. R versiyonunun fiyatı 30.000 TL'cik. 100 beygir, 100 torkluk bmw üretimi bir motoru, yanılmıyorsam brembo fren sistemi ve ohlins amortisörü mevcut
    Fuarda normal modeli ~30.000, R modeli ise ~37.000 TL idi. Bu durumda şu ilan bence çok çok uygun; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-husqvarna-rimmoto-dan-bmw-yapimi-nuda-124086049/detay
    #sürenadam

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    ZMoto nun Cevizli / Kartal arasındaki servisini bilenler bilir. ZMoto ceo su oraya son model en prestijli motorları yığar. Orada gördüm :D gerçekten yakışıklı ve güzel bir motor. Sesini gidişini canlı görmek nasip olamadı.

Motosikleti
    hyperstrada
    http://www.youtube.com/watch?v=4LY3lMOk5QY

bu tip motor sevenler ducati hypermotard'a da bakabilir.

hypermotard vs nuda 900r

1. nuda'nın süspasiyonları daha iyi.
    2. ikisi de naked - supermoto karışımı gibi; hyper daha supermoto, nuda daha naked.
    3. ikisinin de dizayn çok iyi; nuda biraz daha iyi.
    4. ducati 2 cm daha alçak.
    5. ducati'de 3 sürüş modu, 2 seviyeli abs, 8 seviyeli çekiş kontrol var. nuda'da abs, 2 sürüş modu var. abs'li motoru getirecekler mi bu sene bilmiyorlar.
    6. hyper türkiye'de 1.500 € daha ucuz.
    7. ağırlıklar hemen hemen aynı, hyper 10 beygir fazla; nuda 10 tork fazla.
    8. hyper'in depo daha büyük.

Motosikleti
    Alıntı PEHLİVAN94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatimda duydugum en guzel motorlardan biri .. Aynen bende Youtube da adamin butun videolarini izledim her bi aragazinda icim gidiyor. Turkiyede bi tane 2. El var 23.000 lira sizce o fiyata alinirmi yoksa baska bi motosikletmi
    30 bin lira düzeyinde bir motor 2012 model 3 bin km yapmış 7 bin lira aşşa satılıyorsa kazası yoksa param olsa o tecrübem olsa gözüm kapalı alırdım bmw bünyesinde o motor artık eminimde taş gibi motordur.Neden alınmasın gecenin 3 ünde enduro motorun içimi kıpırdatıcağını hiç düşünmezdim
    Mexico bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 bin lira düzeyinde bir motor 2012 model 3 bin km yapmış 7 bin lira aşşa satılıyorsa kazası yoksa param olsa o tecrübem olsa gözüm kapalı alırdım bmw bünyesinde o motor artık eminimde taş gibi motordur.Neden alınmasın gecenin 3 ünde enduro motorun içimi kıpırdatıcağını hiç düşünmezdim

Kazali motor o zaten ama bir sikintisi yok yazmis sahibi. Ne kadar dogru bilmiyorum resimlerde bi eksik gozukmuykdu ama tabi yakindan incelemek lazim bol bol. Eyvallah

Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZMoto nun Cevizli / Kartal arasındaki servisini bilenler bilir. ZMoto ceo su oraya son model en prestijli motorları yığar. Orada gördüm :D gerçekten yakışıklı ve güzel bir motor. Sesini gidişini canlı görmek nasip olamadı.
    o motorların hepsinin z motonun patronunun olduğunu biliyormusun ben 2. el satışı var zannetmiştim fakat hepsi patronun dediler

Motosikleti
    Kazali motor o zaten ama bir sikintisi yok yazmis sahibi. Ne kadar dogru bilmiyorum resimlerde bi eksik gozukmuykdu ama tabi yakindan incelemek lazim bol bol. Eyvallah
    Tabi detaylı bakmak lazımda o tip motorlarda düşüp kalkmayan motor görmedim ben pek ama yeni gördüm 37 bin liraysa sıfırı ne olursa olsun alınabilir duruyor o görüntüyle

Motosikleti
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi detaylı bakmak lazımda o tip motorlarda düşüp kalkmayan motor görmedim ben pek ama yeni gördüm 37 bin liraysa sıfırı ne olursa olsun alınabilir duruyor o görüntüyle
    Usta goruntuyu gec o ses nedir oyle ya

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Usta goruntuyu gec o ses nedir oyle ya
    ses fena yani en azından bize çok güzel geliyor birde canlı dinlemek lazım..

ama egzosu açık yada başka egzos var polisleri falan gördüğü zaman debriyaja basıp rölantide geçiyor eleman sonrada basıp gidiyor :D

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    royaljordanian ve youtube sagolsun boyle tanıdık motoru ses ve goruntusu muthıs gercekten

Motosikleti
    Alıntı John Abruzzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorların hepsinin z motonun patronunun olduğunu biliyormusun ben 2. el satışı var zannetmiştim fakat hepsi patronun dediler
    Biliyorum tabiki bilmem mi Aslında onlar 2. el satılıyor. Sene sonunda uyguna veriyorlar. 35-40 max 100km de oluyor motorlar.
    Bir kaç defa denk geldim. Patron bana şu motoru hazırla evlat diyor. Oradaki çalışan hazırlıyor :D Ne motorlar var ne off offff....

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    honda crf450'ye tabanca derdık de bu motor ezdı bıtırdı crf'yi cok fena motormus bende asık oldum valla.

Motosikleti
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda crf450'ye tabanca derdık de bu motor ezdı bıtırdı crf'yi cok fena motormus bende asık oldum valla.
    Yahu 450 ile bu bir mi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)