Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SJCAM SJ4000 WIFI Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Merhaba arkadaşlar bu ürünü satın aldım birkaç sorum olacak izninizle.

-Şimdi ön taraftaki ON tuşuna basıp açıyorum ardından üstteki OK tuşuna basıyorum kayıt yapmaya başlıyor buraya kadar bir sorun yok fakat çektiğim videoları nereye kaydediyor? MicroSD kart üstünde takılı ama içinde de yok beceremedim.

-İkinci olarak kaskımın üst tarafına yapıştırmayı düşünüyorum Yamaha YBR kullanıyorum en fazla hızım 105KM civarı olacak rüzgarda çok zararı olur mu kafam geriye doğru itilir mi?

-Yapıştırma dedik bu yapıştırma yerleri ne kadar güvenilir ayrı olarak japon yapıştırıcısıyla yapıştırmaya gerek var mıdır?

Öğrenci olduğum için memleketimden ayrıyım. O yüzden kendim takıp deneyemedim bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim tekrar teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı mockingbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu ürünü satın aldım birkaç sorum olacak izninizle.

-Şimdi ön taraftaki ON tuşuna basıp açıyorum ardından üstteki OK tuşuna basıyorum kayıt yapmaya başlıyor buraya kadar bir sorun yok fakat çektiğim videoları nereye kaydediyor? MicroSD kart üstünde takılı ama içinde de yok beceremedim.

-İkinci olarak kaskımın üst tarafına yapıştırmayı düşünüyorum Yamaha YBR kullanıyorum en fazla hızım 105KM civarı olacak rüzgarda çok zararı olur mu kafam geriye doğru itilir mi?

-Yapıştırma dedik bu yapıştırma yerleri ne kadar güvenilir ayrı olarak japon yapıştırıcısıyla yapıştırmaya gerek var mıdır?

Öğrenci olduğum için memleketimden ayrıyım. O yüzden kendim takıp deneyemedim bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim tekrar teşekkürler.
    Bende de çakma olsada aynı kamera var. Kayıtlar muhakkak kartın içindedir zaten kart takılı olmazsa kayıt yapmaz ( ben öyle biliyorum ). Kameranı bilgisayara bağlayınca görüntülerini görmen gerekiyor.

Kamera benim de bir kaskımın üstünde yer alıyor. Bende ön cam olduğu için biraz eğilip rüzgarı önlüyorum fakat normalde tepede bulunan kameranı etkileyecektir diyebilirim. Aslında en iyisi ağız kısmına takılması gibi duruyor.

Yapışkanlar bence yetersiz, ben sıcak silikon ile yapıştırdım.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Kayıtlar hafıza kartının içinde. Kartı takmadan önce bilgisayarda formatla, movie ve photo diye ayırıyordu.
    Ben kaskın tepesine koydum, 120km sürdüm bir sıkıntı olmadı. Burda kask bedeni de önemli.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Bak kart takiliyken ayarlar kismina gel. On of tusuna 3-4 kere basarak. O ayarlarda en altta biçimlendir var. Ona bas karti bicimledirsin. Sonra kaydet tekrar kontrol et.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Sağolun arkadaşlar başardım kutu içerisinden şarj adaptörü çıkmadı adaptör önerir misiniz?

Tabi ya bu yeni nesil telefonların şarj adaptörlerinin USB kablosunu çıkarıp şarj edebilirim kafam yeni basıyor neredeyse şarj adaptörü alacaktım. Umarım olur.

Japon yapıştırıcısı silikon vs. tür yapıştırıcılar kaska zarar verir mi peki?

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı mockingbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar başardım kutu içerisinden şarj adaptörü çıkmadı adaptör önerir misiniz?

Tabi ya bu yeni nesil telefonların şarj adaptörlerinin USB kablosunu çıkarıp şarj edebilirim kafam yeni basıyor neredeyse şarj adaptörü alacaktım. Umarım olur.

Japon yapıştırıcısı silikon vs. tür yapıştırıcılar kaska zarar verir mi peki?
    Silikon çıkarttığın zaman iz bırakan bir şey değildir, zaten eline bütün olarak gelir. ( Sıvı silikondan bahsediyorum, tabanca ile sıkılan )

Ben çok kameranın yerini değişirdim, hepsi de silikon ile yapıldı iz falan kalmadı.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)