Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayan motosiklet botu önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Iyi akşamlar arkadaşlar eşime motosiklet botu almayı düşünüyoruz 38 numara olduğu için çoğu bot 41 numaradan başlıyor dolayısı ile sadece bayanlar için ozel üretilen modeller kaliyor geriye esine kız arkadaşına tanıdığına alan bilen kullanan duyan var mı ne alalım motor ss öncelikle onu belirteyim ve uzun bot istiyoruz 4 mevsim diye birsey yok evet yazın ağlatmasın yeter alpinstar stella smx 6 baktık ama baska onerisi olan var mı yada bu dedigim modeli bilen kullanan şimdiden teşekkürler
    MrMud bunu beğendi.
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bende aradım bulamadım Türkiye sınırlarında, konuya aboneyim.
    Bulamazsam Aliexpress'ten olumlu yorumu yüksek olan bi satıcıyı denemeyi düşünüyorum. Sizinde bilginiz olsun Aliexpresste seçenek baya var, ama geliş süresi uzun. Tabi daha kötüsü gelmeme-kaybolma durumu.
    blk_pasa bunu beğendi.

Aliexpressten 6 ürünün 5 i gelir gelmeme ihtimali çok az zaten ayakkabı gibi pahalı bi ürünü önemserler kaybolma olmaz bence kaybolma 3-5 liralık ürünlerde oluyo
    blk_pasa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Aliexpress iyi güzel hos ama ayakkabı kalıbı sıkıntı tum marka ve modellerin kalıpları bir degil ki buyuk yada küçük olması durumu düşündürüyor insanı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    En kötü ihtimal, dechatlondan bakın. Korumalı klip dağcı botları var. Korumalı ve su geçirmez.
    Erhan Tosun, blk_pasa ve MrMud bunu beğendiler.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider'a uğramanızı tavsiye ederim. Kadınlara yönelik pek çok ürünü bulabilirsiniz.
    MrMud ve blk_pasa bunu beğendiler.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider'a uğramanızı tavsiye ederim. Kadınlara yönelik pek çok ürünü bulabilirsiniz.
    Miss Rider'ın yerine Motosella açılmıştı. Sonradan orası da kapandı sanırım.
    Miss Rider başka yere mi taşındı, yoksa temelli mi kapandı bilmiyorum. Ama eski yerinde değil artık.
    blk_pasa bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi akşamlar arkadaşlar eşime motosiklet botu almayı düşünüyoruz 38 numara olduğu için çoğu bot 41 numaradan başlıyor dolayısı ile sadece bayanlar için ozel üretilen modeller kaliyor geriye esine kız arkadaşına tanıdığına alan bilen kullanan duyan var mı ne alalım motor ss öncelikle onu belirteyim ve uzun bot istiyoruz 4 mevsim diye birsey yok evet yazın ağlatmasın yeter alpinstar stella smx 6 baktık ama baska onerisi olan var mı yada bu dedigim modeli bilen kullanan şimdiden teşekkürler
    Smx6 kullanıyorum. Şu konumda, ürün ilk elime geçtiğinde birkaç izlenim paylaşmıştım.

Ben bu botu hicbiyerde bulamamistim. Motosella, missrider dahil hicbiyerde bulamadim. Simdi var mi bilmiyorum. Brn motordan siparis ederek getirtmiştik. Çizmeden aşırı memnunum.

Normalde 36 numara giyiyorum. Cizmeler 37. Kalıpları dar oluyor bu arada haberiniz olsun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/155366-alpinestars-smx-6-urun-inceleme.html

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-100-warm-novadry-su-gecirmez-kadin-botu-id_8316962.html
    koruma olarak yetersiz ama su geçirmez ve sıcacık tutuyor.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Smx6 kullanıyorum. Şu konumda, ürün ilk elime geçtiğinde birkaç izlenim paylaşmıştım.

Ben bu botu hicbiyerde bulamamistim. Motosella, missrider dahil hicbiyerde bulamadim. Simdi var mi bilmiyorum. Brn motordan siparis ederek getirtmiştik. Çizmeden aşırı memnunum.

Normalde 36 numara giyiyorum. Cizmeler 37. Kalıpları dar oluyor bu arada haberiniz olsun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/155366-alpinestars-smx-6-urun-inceleme.html
    Bildiğiniz bayan Ekipman çeşidi bol olan bi yer varmi ?
    Cross ekipman diyeyim daha doğrusu.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğiniz bayan Ekipman çeşidi bol olan bi yer varmi ?
    Cross ekipman diyeyim daha doğrusu.
    Istanbulda kadın ekipmanın bol olduğu mağazalar missrider, motosella var benim bildiğim. Cross ekipmanı var mı hiç bilmiyorum, dikkat etmedim çünkü ekipman alışverişimi onlardan yapmadım ben. Birtek cizmemi ararken uğramışlığım var. Kadikoy kızıltoprak tüvtürkün oradaki mağazalara bakabilirsiniz ben herseyimi oradan aldim.
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider tam olarak nerede internetten baktım ama galiba şuan orada başka mağaza var.
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Miss Rider'ın yerine Motosella açılmıştı. Sonradan orası da kapandı sanırım.
    Miss Rider başka yere mi taşındı, yoksa temelli mi kapandı bilmiyorum. Ama eski yerinde değil artık.
    Motosella ve Motovento birleşik olarak aynı mağazada hizmet veriyor. Miss Rider kapandı mı bilmiyorum. 5-6 aydır uğramadım o taraflara.

Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider tam olarak nerede internetten baktım ama galiba şuan orada başka mağaza var.
    Eğer kapanmadıysa Moto Superstore 'un hemen yanındaki mağaza olması lazım. Bu da Google sokak görüntüsü. Umarım yardımcı olur:

https://www.google.com.tr/maps/@40.9...8i6656!6m1!1e1
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)