Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

15 Yaşındayım Cbr 125R Önerirmisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    18 yaşını bekle sonra ehliyet motosiklet ailen de onay verirse al . Öğrenci adamsın koy o parayı köşeye korkma kuflenmez o para .
    15 yaşında ki adamın tek bir sorumluluğu olur oda okulunu bitirmek ekstra birşey beklenemez tamam mı güzel kardeşim .
    Böyle konulara da kafa yorma kafayı derslere ver ki çift dikiş atmadan tıkır tıkır bitir o okulunu sonra ailen de onay verirse git istediğin motoru al AMA ONCE BASARİLİ Bİ SEKİLDE OKULUNU BİTİRMEN GEREKİYOR SENİN SU AN TEK SORUMLULUGUN OKULUN
    Emron bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1998 electra glide
    Alıntı Cbr125 love adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim Kardeşlerim 15 Yaşındayım 16/09/2001 Doğumlu Bir Kardeşinizim Seneye A1 Ehliyet Kursuna Yazılacağım Boyum 1.60 1.63 gibi bir boyum kilom ise 66 cbr 125R Önerirmisiniz Maksimum Bütçem 11.000 TL Teşekkürler
    1-yaşın daha çok küçük
    2-boyunu veya külonu söylersen daha iyi olur
    3-onun yerine ybr 125 öneririm
    4- Kursa gitmeden sakın motor kullanma ve trafiye pek çıkma

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Grumpy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insan tuhaf bır varlık, omru boyunca her an her seyı yapabılecegını/basarabılecegını dusunur. Daha sonra vakıt gectıkce gecmıse bakıp ıyıkı denememısım yapamaz/basarısız olurmusum der. Belkı de deneyıp yapamaz/basarısız olur hatasını yıne ılerıkı zamanlarda gorur.

13, 15, 17 hatta 18, 19 yasında arkadaslar bıle kullanmamalı su motosıklet denen ılletı. Bu yaslar tam da yukarıda anlattıgım yaslar, kan hızlı akar, cesaret sınırotesındedır ama bılınc hemen hemen yoktur. Motosıklette bılıncsız surulebılecek bır alet degıl. Ozellıkle aıleden gelen maddı destekle basa cıkılabılecek bır sey degıl motosıklet. Vergısı sıgortası yakıtı parcası servısı yanı ısletme malıyetı bır ogrencının altından kalkabılecegı bır sey degıl, ebeveynın ben olsam bu destegı sana vermezdım.
    dediklerinize katılıyorum benim çevremde ben dahil okulumuzdaki herkes ehliyetsiz sürüyor yani çoğu ehliyetli motorcuları saycak olsak her sınıftan bir tane çıkmaz (lise) ben ilk motorum olarak cygnus l yi aldım ilk başlarda fazla hızlanmıyor son hızı düşük falan diyordum lakin sonradan anladım böyle olması daha iyi. şuan internette izlediğim videolar dolayısıyla kendimi frenliyorum. önceden 80 85km hızla giderdim, sonradan kafama dank etti, dedim ki şuan bu hızla bir düşersem bu kafamdaki kask beni korumaz ondan başka da ekipmanım yok. şuan maksimum hızımı 60 zaman zaman 80 e kadar çıkarıyorum lakin yavaş ve dikkatli sürmek çok önemli. hem kendi hayatını hem başkalarının hayatını tehlikeye atmaya gerek yok.

Annooowwww millet türkçeyi bir konuda katletmiş, biliyorum ben de katlettim. Onbeşyaşındayımbeşmilyonumvarcibiyarönerirmisiniza bi? Hayır önermeyiz ancak bisiklet önerebiliriz.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Öneririz nasılsa hayır desek başka bir motor soracaksın.Tavsiyem 2. El al.Ama ekipmanı tam diz.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    3 tekerlekli tavsiye ederim, aliş diye bir marka vardı eskiden o markanın ki iyi oluyormuş.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    o yaşta cbr olmaz scooter al

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)