Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

trafik sigortaşı yaşa göre çok uçuk bi fark olurmu

Motovento
    REKLAM ALANI
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    ben 22 yaşındayım henüz motoru almadım ama bi kaç yere ortalama ne kadara yaparsınız diye sordum 700 den aşağı yapmıyorlar yaşın küçük olduğu için ve daha önce üzerine kayıtlı araç olmadığı için yüksek diyorlar

babamın üzerine yada bir büyüğümün üzerine yapmsam fiyat ne kadar oynar 50-60 tl bir şey oynarsa değmez 200-300 tl falan oynarmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 22 yaşındayım henüz motoru almadım ama bi kaç yere ortalama ne kadara yaparsınız diye sordum 700 den aşağı yapmıyorlar yaşın küçük olduğu için ve daha önce üzerine kayıtlı araç olmadığı için yüksek diyorlar

babamın üzerine yada bir büyüğümün üzerine yapmsam fiyat ne kadar oynar 50-60 tl bir şey oynarsa değmez 200-300 tl falan oynarmı
    Ben monster 696yı gecen ay sigortalatırken bana 2bin ila 5bin lira arası sigorta çıktı , babamın ustune alınca 300 lıraya yaptım
    j700 bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben monster 696yı gecen ay sigortalatırken bana 2bin ila 5bin lira arası sigorta çıktı , babamın ustune alınca 300 lıraya yaptım
    peki babamın a2 ehliyeti olmasa olurmu babam 25 yıllık söfer ama e ehliyeti var a2 yok olmazsa komşumuz var onun üzerine yaparım 15 yıllır motor kullanıyor

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki babamın a2 ehliyeti olmasa olurmu babam 25 yıllık söfer ama e ehliyeti var a2 yok olmazsa komşumuz var onun üzerine yaparım 15 yıllır motor kullanıyor
    sigorta yaptırırken ehliyete bakmıyorlar. yaş çok etkili, bir de il çok etkili.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigorta yaptırırken ehliyete bakmıyorlar. yaş çok etkili, bir de il çok etkili.
    ilçeden ilçeye fark edermi alanyada yaşıyorumda antalya ile alanya bir olmaz nufus farkı çok fazla trafik farkıda çok fazla

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    yaşı şuan 30 ve civarı olan arkadaşlar ve o zaman icq , msn gibi chat programlarını kullananlar " asl " harflerinin açılımını iyi bilirler

Sigortada önemli olan " asl " dir
    diablof, ardacik ve espresso bunu beğendiler.

lac1vert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z300
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşı şuan 30 ve civarı olan arkadaşlar ve o zaman icq , msn gibi chat programlarını kullananlar " asl " harflerinin açılımını iyi bilirler

Sigortada önemli olan " asl " dir
    Güldüm durduk yere :D
    berkcigdem bunu beğendi.
    "Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma. Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma. Sessiz kalmak, bir şey bilmediğin anlamına gelmez, çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez." Mevlana Celaleddin Rumi

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Babamın üstüne yapmaklık gibi bir hata yaptım şimdi satamıyorum . Satarsam parası benim olur diyor babam. Veya alıcı buluyorum sıfırı 5700 olan motora 4700 e zarar mı etcem satmıyom diyo

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    sigorta fiyatları öncelikli yaş - aracın kaza riski ve bedeli ve bulundugun ildeki trafik yogunluguna göre değişir.

1.5 ay önce gw250 ye 650 tl trafik sigortası yaptırdım
    dun cbf 600 f icin teklif aldım 950 tl .

yer istanbul yaş 24 ehliyet 7 yıllık

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Dostum 2015 temmuz ilk motorumu kendi üstüme aldım 20 yaşındaydım geçen sene 990 TL 'HDI' yapmıştı. İlk motorumla kaza yaptığım için 2. motoru geçen ay aldım arkadaşın üstüne yaptık, en ucuz 1150 TL Demir Sigortadan fiyat çıktı. Anadolu Sigorta 1506 TL istemişti.
    Daha sonra motoru noterden annemin üstüne aldırttım. 48 Yaşında. 889 TL'ye Anadolu sigortadan yaptırdım en düşük. Demir bu sefer 1556 TL istedi ilginçtir ki.. Yani 620 TL falan daha düşük fiyat verdi Anadolu sigorta. Ne yapıyorsan yap, kendi üstüne yapma bence. Baba, amca, dayı kim varsa onun üstüne yaptır. Yaptırdığın kişininde daha önce kazası olmamasına dikkat et.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)