Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA CBX 250 Twister 2005

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 nS
    Merhabalar arkadaşlar hondacbx 250 twister alıcam çok temiz buldum 14.000 ilk sahibinden motoru kullanan varsa tecbürebeleri paylaşan olursa iyi kötü yönleriyle tanıtırsanız memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    14 bin km dedilerse inanma benim 4 yaşında çinli bile 21 bin km'ye geldi. Ticari değil normal kullanım. 11 yaşında motor en az 60 bin km'dedir.

Motosikleti
    HONDA CBX 250 Twister & HONDA Beat
    motor ilk sahibindense yalan söyleyemez, nasıl olsa anlaşılır, fakat benimkide öyle km sayacı arıza yapmış olabilir, yenisini takınca haliylen sıfırdan başlıyor

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Yazdıklarımda istisna olabilir ama ilk sahibinden olan motor genellikle temiz titiz kullanılmış olur 11 yaşında 14binde ise motora baktığında şüphesiz 14 binde olduğuna kanaat getirirsin zaten

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Tanımadığımız kişler hakkında yorum yapmak anlamsız.
    Adam motoru tek kullanması ona bakacağı anlamına gelmez. Ayrıca adam motor hakkında bilgi istemiş, bunun cevabı ise forumun ilgili başlığındadır.

Km yapmasa bile motor yağının 6 ayda bir değişmesi gerekiyor bu demek oluyor ki en az 20 sefer yağ değiştirmesi lazım. Km yapmayıp motorun turşusunu kuran adama sorulacak en doğru soru limonla mı kurdun sirkeyle mi? olur Bence....

Kaç defa yağını değiştirdin diye sor diyecektim ama yatan motor. Motoru yıkayıp parlatmayı motora bakmak zannediyodur bence hiç uyandırmayalım mutlu mesut yaşasın

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musicefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar hondacbx 250 twister alıcam çok temiz buldum 14.000 ilk sahibinden motoru kullanan varsa tecbürebeleri paylaşan olursa iyi kötü yönleriyle tanıtırsanız memnun olurum
    İstediğin motorun tıpkısının sıfırı mevcut. Mondial-Zontes 250

http://www.zontes.com.tr/S250.aspx

Motorun teknik özelliklerini bakarsan Zontes'deki motorun CBF250 türevi olduğu anlaşılıyor.

http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...bf250%2008.htm

Bu Zontes Mondial'in meşhur Drift, Vulture modellerini üreten firma. Über süper olmasa da Mertcan39 Drift ile 50000km'den fazla yol yaptı. Hala da motor gidiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)