Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Genlerimizdeki motosiklet tutkusu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GENLERİMİZDEKİ MOTOSİKLET TUTKUSU..

Bana öyle geliyorki bu motosiklet tutkusu öyle sonradan olmuyor.Aslında hayatının başından beri bu sevdayı yüreğinin bi köşesinde barındırıyorsun,belli bir zaman sonra birden motosiklet diye yanıp tutuşmaya başlıyorsun.Şimdi buda nerden çıktı dediğinizi duyar gibiyim.Ben bu kanıya şuradan vardım.Hiç umulmadık bi yerde yada şekilde yanınızdan bir motosiklet geçerken sanki senelerdir arayıpta kavuşamadığımız sevgilimizi görmüş gibi heyecanlanıp motosiklet gözden kaybolana kadar nefes almadan takip eder sonrasında da ciğerinizin yettiği kadar nefes alıp şöyle içli bir offf! Çekeriz.İştee! motosiklet hayatında ergenlik çağına gelmiş bulunmaktayız,bundan sonra nerde bir iki teker görsek radar gibi gelip geçene kadar göz takibi yaparız,bu böyle ne kadar gider bilmiyorum bu ergen olan şahsiyetin maddi ve manevi gücüne bağlı diye düşünüyorum.Tabi birde bizim gibi off! Çekmekten ciğerleri genişleyenler var.Ben kendime ve benim gibilere mecnun motorcu diyorum,deliler gibi isteyipte bi türlü leylasına (motoruna) kavuşamayan sevdalılar.Tabi bu süreç bana göre en zor olanı bunun ispatı da bunca zamandır yazmış olduğum ve bazılarınızın okumuş olduğu mantıklı yada matıksız motosiklet üzerine yazılmış onca yazı.
    Hani’’herkezin gönlünde bir aslan yatar’’ diye bir ata sözümüz vardır ya işte bizim gibi mecnun motorcularda böyle bişey yoktur maalesef,insanlara o tarz motoru seviyorum bu tarz motor almak istiyorum desekte yalan,üzerinde motor bulunan bize rüzgar duygusunu yaşatabilecek her iki tekere aslında hasretle göz ucuyla süzeriz.Hiç değilse ben böyleyim...
    Bu duyguların bir insana sevdalanan birinin duygularından hiç bir farkı yok bence işte bu duyguları yüreğinde barındıran yada barındırdıktan sonra leylesına (motoruna) kavuşan her motor sever eminimki motoru ne olursa olsun ona sevdiği insan gibi bakıp birlikte büyüyüp yollar,rüzgar ve doğa sayesinde besleneceklerdir.

Umarım geninde bu duyguları barındırdığını düşünen her motor sever en kısa zamanda leylasına (motoruna) kavuşur saygılarımla
    Leylasını bekleyen mecnun Teror..
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Selam terör abi

Güzel yazmışsın valla.Sen beni bi görsem evde oturuyorum dışardan vınn die bi ses geldiği anda cama fırlıyorum.Bide ev 14. kat,bi motoru göreyim die direk camdan uçup üstüne oturuvericem.

Senin de dediğin gibi " Herkezin Leyla sına kavuşması dileğiyle " esen kalın

eyvallah tolgacım sağol karaladım işte yine bişeyler

şu konuda haklı bu doğuştan gelen bi sevgi benim ailemde çevremde motor seven yoktur iki tekerli tabut gözüyle bakılır ancak şunu hatırlıyorum baya küçükken bi müşterinin motorunun üstüne binip gaz vermiştim motoru modeli o müşteriyi hiçbirini hatırlamıyorum ama aklımda kalan tek şey motordu o gün çıkan sesten baya bi ürkmüştüm daha sonra ne bilem motor sevdalısı olacağımı
    Kask tak!

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    dedem vefat ettiğinde 12 yaşımdaydım ve onun bu çocuk büyüdüğünde motor almayacak şeklindeki vasiyeti yüzünden tam 39 yaşıma kadar alamadım.Ama 1 ay kadar önce yeter artık dedim vasiyet buraya kadar ve haziran 15 de motoruma kavuştum.Şimdi ise neden bunu yıllar önce yapmadım ki onca vakit kaybetmenin ne gereği vardı diye soruyorum kendime.Kayıp zamanın hiçbirşekilde telafisi yok.Bundan sonrasında keyfimizi sürecez artık.

Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı
    dedem vefat ettiğinde 12 yaşımdaydım ve onun bu çocuk büyüdüğünde motor almayacak şeklindeki vasiyeti yüzünden tam 39 yaşıma kadar alamadım.Ama 1 ay kadar önce yeter artık dedim vasiyet buraya kadar ve haziran 15 de motoruma kavuştum.Şimdi ise neden bunu yıllar önce yapmadım ki onca vakit kaybetmenin ne gereği vardı diye soruyorum kendime.Kayıp zamanın hiçbirşekilde telafisi yok.Bundan sonrasında keyfimizi sürecez artık.
    Hiçbirşey için geç değildir bence öle yada böyle kavuşmuşsun sende leylana seninhikayen mutlu sonla bitmiş umarım hep böle olur.Darısı olmayanların başına

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)

motoru seviyorum.. ama kullanıcı olarak değil..

benim tutkum biraz farklı ben mecnunumu uzaktan seviyorum ,
    aslında çok bindim hatta motordan acayip keyif alıyorum , kendimi bu sitede rahat hissediyorum ama gel görin ki kullanıcı olmak gibi bir hayalim yok.. eskiden de arabalara karşı böleydim copilot luk benim tutkum ))))) asla sürücü olmimde ne olursa olsun.. bölesine ne deniyor bilmiyorum ama galiba has motorcu değil ))) masamda iki tane maket var motorla ilgili onlar olmadan çalışamıyorum onlar bana ilham veriyor estetiğine hastayım. Ama bi türlü ehliyet alim bi motor alim böle bi duygu içine giremiyorum . Benim hastalığımın adını bilen varsa sölesin pls
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı
    benim tutkum biraz farklı ben mecnunumu uzaktan seviyorum ,
    aslında çok bindim hatta motordan acayip keyif alıyorum , kendimi bu sitede rahat hissediyorum ama gel görin ki kullanıcı olmak gibi bir hayalim yok.. eskiden de arabalara karşı böleydim copilot luk benim tutkum ))))) asla sürücü olmimde ne olursa olsun.. bölesine ne deniyor bilmiyorum ama galiba has motorcu değil ))) masamda iki tane maket var motorla ilgili onlar olmadan çalışamıyorum onlar bana ilham veriyor estetiğine hastayım. Ama bi türlü ehliyet alim bi motor alim böle bi duygu içine giremiyorum . Benim hastalığımın adını bilen varsa sölesin pls
    Bence seninki bir hastalık değil birincisi ya kendini motora yakıştıramıyorsun yada bastırılmış bir korkun var çünki ben motordan keyif alan öle yada böle bi şekilde motorla haşır neşir olan bir insanın hayalini mutlaka bir motor süsler diye tahmin ediyorum.
    tabi bunun çok çeşitleride motor sever olmak için illaki bir motor sahibi olmak gerekmiyor bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler