Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajajmı Mondialmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

A1 Ehliyet alıcağım yazın ve ilk kez motor kullanıcagım yani ilk motorum olucak 2 motor arasında kaldım Bajaj Discover 125st mi Yoksa Mondial 125 Driftmi Yakıt bakımından - performans bakımından - uzun yol - lastik vs vs malzeme kalitesi bakımından hangisi daha iyi yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    discover..

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bulunduğun yerdeki servis durumuna da bak. Bulunduğun yerde servisi olmayan motor alınmaz. Bajaj servisi zaten yorumları okuyorsan genel olarak fiyasko. Yaşadığın yerdeki tanıdığın filan varsa bir sor derim. Forumdaki arkadaşlar da yardımcı olurlar. Başlangıç için Drift de oldukça iyi yorumlar almıştı diye hatırlıyorum.

Drift basarsan yakar biraz. Ama güzel gibidir sanki. Lastikleri hala orjinal bende değişmedim ama hiç güven verdiğini söyleyemem.Sınırında kullanırsan onlarla da idare edilir.Kıyaslama yapamam çünkü discover kullanmadım hiç. Ama drift performans olarak sana fazlasıyla yeter.
    Son olarak hayal kırıklığı olabilir ama Drift 135cc yani A1 ile kullanılamaz.

Bence bajaj mondialden bir adim onde ama bajajda muhtesem bi firma deil mondialin en cok satan modeli drift ve ulkemizde bu yilda en cok satan mondial drift iyi yorumlar kotu yorumlar var yakitta baya iyi lastikler malesef icler acisi performans olarakta baya torklu bi makina yedek parcasi bol bol var piyasasida gayet iyi discoveri cok iyi bilmiyorum acikcasi ama parca olarak biraz daha kaliteli diyebilirim

Alıntı sh@de123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift basarsan yakar biraz. Ama güzel gibidir sanki. Lastikleri hala orjinal bende değişmedim ama hiç güven verdiğini söyleyemem.Sınırında kullanırsan onlarla da idare edilir.Kıyaslama yapamam çünkü discover kullanmadım hiç. Ama drift performans olarak sana fazlasıyla yeter.
    Son olarak hayal kırıklığı olabilir ama Drift 135cc yani A1 ile kullanılamaz.
    ;)Dikkat..

Abi bajajın burda bayi ve servisi var ancak yedek parçası yok o ne oluyor bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Drift 135 cc ise vazgeçiyim şimdiden bajaj alırım heralde bayisi ve servisi var ancak yedek parça şeyi yok ne oluyor bilmiyorum öyle yazıyodu :D

Alıntı berkaycnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bajajın burda bayi ve servisi var ancak yedek parçası yok o ne oluyor bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Drift 135 cc ise vazgeçiyim şimdiden bajaj alırım heralde bayisi ve servisi var ancak yedek parça şeyi yok ne oluyor bilmiyorum öyle yazıyodu :D
    Yedek parçasını zaten servis temin ediyor diye biliyorum.

Bajajın sayfasında bayi ve servislere girdiğinde 3 seçenek var bayi servis ve yedek parça mağazası diyo konya seydişehirde yaşıyorum bunların 2si var diyor yedek parça mağazası yok diyor abi bende servis yardımcı olur diye düşünüyorum

Bajajın sayfasında bayi ve servislere girdiğinde 3 seçenek var bayi servis ve yedek parça mağazası diyo konya seydişehirde yaşıyorum bunların 2si var diyor yedek parça mağazası yok diyor abi bende servis yardımcı olur diye düşünüyorum
    Ben de öyle biliyorum gene de tecrübeli hocalarımıza sorabilirsin emin olmak için. ;)

Tamam abi teşekkür ederim şimdiden bajaj almaya karar verdim zaten başkada 125 cc lik adam gibi motor yok bence abi bu arada sosyal medya hesabın varmı birşeyler daha sormam gerekiyor da

Tamam abi teşekkür ederim şimdiden bajaj almaya karar verdim zaten başkada 125 cc lik adam gibi motor yok bence abi bu arada sosyal medya hesabın varmı birşeyler daha sormam gerekiyor da
    Dostum yaşıtımımdır bende. 18'im. Sosyal medya hesabım var da ben tecrübeli biri sayılmam. Yanlış yönlendirmek istemem.

çinden uzak dur

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Vites ve devir göstergesi yok,titreşim var,boşa zor geçiyor,gaz hassasiyeti dengesiz bunları bilerek al

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Mondial yedek parça bulamayacagin yer yok, servisi neredeyse Honda kadar fazla, ama Drift kullanmadım bilmiyorum, boyun yetiyorsa Extreme max serisine bak, bi gram pişman etmedi beni aldığıma.
    Ama yokuş aşağı 100km hızı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    İkinci el ybr al..
    Yenisini, usta servis vs arayiip bulmaktan çileden çıkarsın.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 el ybr al

Bajajmı bu boşa zor geçmesi hassasiyeti kötü olan ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Abi 125 cc ye kadar alabiliyorum dediğin motor 150 cc :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

2.ele pek güvenim yok 0 almak istiyorum bütçem 4000-5000 felan bide burası küçük şehir pek servis sıkıntısı felan var gerçi bajaj varsa yamahada vardır heralde

Bajajmı bu boşa zor geçmesi hassasiyeti kötü olan ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Abi 125 cc ye kadar alabiliyorum dediğin motor 150 cc :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

2.ele pek güvenim yok 0 almak istiyorum bütçem 4000-5000 felan bide burası küçük şehir pek servis sıkıntısı felan var gerçi bajaj varsa yamahada vardır heralde
    Vites göstergesi olmayan motoru kullanmak dezavantaj yaratacak mı onu ölç bilç karar ver derim...

O da bi dezavantaj sesinden anlarsın aslında ama beklemede kalıcam belki yaza başka motorlar görücem felan cross merakımda var ama crossla başlanırmı emin değilim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)