Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Transalp xl700 va kullanicilari

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu an yok.
    Ben uzun bir süre transalp sahibiydim. Uzun yolda gerçekten 5 lt civarı tüketim. Ancak şehir içinde yokuşu bol yollarda 7 litrenin altına inemiyordum. 10 litreyi bulduğu bile oluyordu (21 kişilik sprinter minibüsle aynı yakıyor) ...Ben olsam 650 alırdım hem daha yakışıklı hem de fiyatı çok daha hesaplı. Tek eksisi abs olmayışı. Sele yüksekliği bir ktm ya da varadero gibi abartılı değil. Ben 1.75 boyla çok rahat yere basiyordum. Tabi önemli olan bacak boyu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben uzun bir süre transalp sahibiydim. Uzun yolda gerçekten 5 lt civarı tüketim. Ancak şehir içinde yokuşu bol yollarda 7 litrenin altına inemiyordum. 10 litreyi bulduğu bile oluyordu (21 kişilik sprinter minibüsle aynı yakıyor) ...Ben olsam 650 alırdım hem daha yakışıklı hem de fiyatı çok daha hesaplı. Tek eksisi abs olmayışı. Sele yüksekliği bir ktm ya da varadero gibi abartılı değil. Ben 1.75 boyla çok rahat yere basiyordum. Tabi önemli olan bacak boyu.
    Sizin sahip olduğunuz 650 cc karbüratörlü olan model miydi? 700 cc olan injeksiyonlu olduğu için daha az yakıyormuş sanırım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)