Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motor icin cok kararsizim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu anda yok
    Arkadaslar merhaba. İlk motorumu almak istiyorum ama cok kararsizim . Aklimda herzaman enduro motosiklet var ama japon enduro-crosslar cok pahali mondial modellerine baktim ve pek guvenemedim . Sizlere sorum su : ucuz enduro motormu alayim mondial xmaxx gibi yoksa kalite icin ybr125 mi alayim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    az daha koy ybr al

şaka bir yana eğer 0 ybr alabiliyorsan tabiki 0 ybr al. ybr de 2. el alabiliceksen, eğer imkanın da varsa mondial rx3i iyi bir seçenek olabilir.

ama eğer daha önce hiç motosiklet sürmediysen, 125 uufak bir aletle başlaman daha doğru olur. motoru tanırsın, nasıl kayılır, nasıl düşülür görürsün, sonra büyük ve ağır motora geçersin. hiç motor sürmemiş birisinin 300 lük ağır bir motoru kontrol etmesi zor olur.

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    mondial rx3i çok da sorunlu bi alet değil. o yüzden kimseyi dinleme hangisinden daha geç sıkılacaksan onu al. ybr alıp 1 hafta sonra pişman olma saygılar

knyvs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo 2016
    Rx3i evo kullanıcısı olarak bunu tavsiye edebilirim. Gerçi son dönemdeki zamlardan sonra fiyat artmış. 2016 modeli, 2015 kadar sorun çıkarmamaktadır. Herhangi bir arıza da, sorunda uma'ya baskı yapıp sorunum var çözün dediğinizde konuya dahil oluyorlar, bayileri/servisleri aramaktan çekinmiyorlar. Extra bilgi: Evo ile cayır cayır yanan havada artçı ile istanbul-izmir, istanbul-eskişehir gidip geldim bana mısın demedi. Kolaylıklar.

Motosikleti
    henüz yok
    Cbf 150 tavsiye ederim.
    Yeni başladım. İlk motorum. Gayet yeterli ve güvenli. Aksesuar ,yedek parça her şey ucuz. Tofaş kuş serisi gibi .

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ayrıca endurodan kastın gerçek enduro ise sakın çin malı alma. 1 metreden aşağı atlasan ikiye ayrılabilir motosiklet

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial rx3i çok da sorunlu bi alet değil. o yüzden kimseyi dinleme hangisinden daha geç sıkılacaksan onu al. ybr alıp 1 hafta sonra pişman olma saygılar
    Hocam 24 HP değil mi o motor emin misiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)