Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

BOĞAZI KESİLEREK İDAM EDİLMEK İSTEMİYORUZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam 5000 hatta oluyosa 10.000 motorla ankaraya gidelim, çıkar mı 5000bini geçtim 1000 motor ve şunu da açık söyliyim, büyük küçük hepsi belli bi hızda gidecek ki saatlerce otobanın mesela bir şeridini en sağ şerit olabilir trafiğe kapatsın ve haber kanalları yol boyu canlı yayın yapsın, böyle bir ses getirici sürüş olmazsa dağınık dağınık gidilirse de haberlerin sonuna doğru 30 sn. görünürsünüz öylece kalır.
    Bu arada bi şey olur olmaz ben de imza verdim, işe yarar mı yaramaz mı demedim, 5000 motorla oraya gidince de işe yarayıp yaramayacağının garantisi yok çünkü bu memlekette.
    veri toplamaya gelince, ben gsm operatörlerinin içinden birilerinin de hepimizin numaralarını birilerine sattığına kaniyim artık, zira hiç alakam olmayan hiç üye olmadığım bin tane yerden sms geliyor. Bu sebeple o işlerden kaçacaksanız telefon, internet filan hiç kullanmamalısınız yoksa bunun kaçışı neredeyse yok.
    kimse seni seyahat özgürlüğünden dolayı engelleyemez fakat böyle bir etkinlik yapmaya kalkılırsa daha (istanbul için bahsediyorum) gebzeye varmadan önünü keseceklerdir. hayırdır nereye diyen olacaktır.
    hani derler ya bir tanıdığın olsun bir yerlere. genel anlamda bahsediyorum tanıdığın çevre kadar sözün geçiyor maalesef bizlere de bu konuda öyle biri lazım sözün özü. bu benim şahsi görüşümdür belirtmek isterim. böyle bir proje tüm motosiklet kullanıcıları için faydalı olacaktır. %100 hem fikiriz ama önemli olan düzgün bir şekilde derdimizi dile getirdikten sonra icraat görebilmemiz. bugüne kadar "he" deyip geçtiler yine aynısı olacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Aslında buna Kenan Sofuoğlu gibi abilerin destek olması lazım ki anca laf dinlensin
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam change.org sayesinde ne hayatlar degisti.. yapmayin boyle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Simdi imzaladim 1 dk surmedi...
    Alıntı gcdgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse seni seyahat özgürlüğünden dolayı engelleyemez fakat böyle bir etkinlik yapmaya kalkılırsa daha (istanbul için bahsediyorum) gebzeye varmadan önünü keseceklerdir. hayırdır nereye diyen olacaktır.
    hani derler ya bir tanıdığın olsun bir yerlere. genel anlamda bahsediyorum tanıdığın çevre kadar sözün geçiyor maalesef bizlere de bu konuda öyle biri lazım sözün özü. bu benim şahsi görüşümdür belirtmek isterim. böyle bir proje tüm motosiklet kullanıcıları için faydalı olacaktır. %100 hem fikiriz ama önemli olan düzgün bir şekilde derdimizi dile getirdikten sonra icraat görebilmemiz. bugüne kadar "he" deyip geçtiler yine aynısı olacaktır.
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında buna Kenan Sofuoğlu gibi abilerin destek olması lazım ki anca laf dinlensin
    Twitter üzerinden bazı motosiklet kullanıcısı ünlü isimlere ulaşmaya çalıştım, sizler de bu şekilde yaymaya gayret edin lütfen
    #motorcularinidamınahayır
    Kaskınıza taş değmesin, kuş pislemesin.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok yanlış yere gelmişsin, burada mesele idam cezası değil bariyerler.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bir ikinci husus da change.org neye çare olmuş buna olacak. 5 dk değil 1 saniye bile alsa imzalamam o sitenin hiçbir şeyini. imzalayan imzalasın, change.org benim ciddiye aldığım bir kurum değil. o site bedavaya sizden topladığı verileri büyük firmalara satan ticari bir firma benim gözümde.
    allahıııım, ben ne rezil insanım yaa. linke tıklama zahmetinde bulunsaydım anlayacaktım davayı ama sadece konu başlığına baktım ve birde gündemde idam olunca böyle hatalar oluyor.

bende merak ediyordum konuyu açan kişi niye "yine güldürdün" yazdı diye. konu ankara ben cevapladım gümüşhane.

neyse bu bariyer konusu tutulabilir, yani otobanda kaza yapıpta kolu bacağı ve kafası kopan kişi şu anda belkide hayatta idi böyle bir şey olsaydı.

yani bariyer sistemi olursa motorcu ölümleri azalır orası kesin.

@ayzek motor kullananlara beyin nakli mi yapılsın? ben 2014 ağustos ayında başladım ve henüz kaza yapmadım. karda bile sürüyorum hem.

Motosikleti
    @Taha Hızarcıoğlu nun facebook da yaptığı açıklamadır.
    Bu mükemmel başarının yayılması için desteğinizi esirgemeyin
    Degerli arkadaslar yillardir yollarda yanlis yapilan işler ve ihmalkarliklardan dolayi cok yakinlarimiz hayatini kaybetti veya sakat kaldilar hic bir birim veya yetkili bunlarla ilgili hicbir duzeltme yapmadilar yapilanlarsa hep birilerine gostermelik olmustur ve artik birseyler yapilabiliyor bizim derdimizden anliyabilen insanlara ulasmayi basardik MOTTOMAN MOTOSIKLET ve ISTANBUL YILDIZLARI KULUPLERI olarak degerlendirmelerimiz sonucunda bizlerin onerilerini dikkate alip uyguluyorlar Buyukşehir Belediyesi yol bakim ve onarim birimiyle yuruttugumuz Katil Bariyer ve yol emniyet duzeni işbirligimiz harika suruyor bu video bunun kanitidir METROBUS HATTINDAKI BARIYERLERIN TAMAMI DEGISIYOR ve calismalarimiz devam edicek yeni projelerle.saygilarimla
    @Taha Hızarcıoğlu
    #motocularınidamınahayır

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    imzaladım. şimdiye kadar hep karanlığa küfredeceğine bir mum yak felsefesinde oldum. asla pişman da olmadım.

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse üstüne alınmasın da etrafımız klavye delikanlısı kaynıyor. Forumda herkes atıp tutuyor bırakın binlerce motosiklet ile eylem yapmayı adamlar MT organizasyonlarına gelmiyor. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

İmza ile olacak şey değil bu. Gidecek binlerce motorcu atlıyacak motoruna o karayolları müdürlüğünün önünde protestosunu yapacak. Senerdir deneniyor bu. Boş işler..
    cagiran bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    change.org da yapılan imza kapayaların sadece %1i gerçekleştiriliyor Bunlar fasa fiso kimse görmeyecek. Eğer başarılı olsun istiyorsak direkt karayolları genel müdürlüğüne tek tek mail atmak gerek. hatta direkt millet vekillerine
    Hangi müdürlük , hangi milletvekili hangi bakanlık geri dönüş yapıyor bu ülkede ? Bırakın geri dönüşü falan.Bu ülkede insan hayatı hiçe sayılıyor.

Change.org'ta kı cogu kampanyaya katılırım.Varsa baska fikriniz ? Buyrun gidip yapınız.Dilediğiniz yere şikayet ediniz.Geri dönüş alıp çözüm üretirseniz , bizzat kendim teşekkür edeceğim sizlere.

Saygılar

Motosikleti
    Arkadaşlar 1000 kişi olmak üzere ancak ilk güne kadar yavaşladı haliyle
    1 dk bile sürmeyecek bu eyleme 1000 kişiyi zor bela topluyorsak 5.000 10.000 motorlunun toplanması hayallerimizi erteleyelim.
    Önce bunu başarabilmek için herkes facebook twitter vs üzerinden kampanyayı paylaşsın paylaştırsın rica ediyorum.

Motosikleti
    3 günde üçüncü sayfaya düşecek konu değil bu, forum üyelerinin daha duyarlı olmasını beklerim

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ben pek bir şey olcağına inanmıyorum

Mete Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İmzaladım, elime yapışmadı.
    Zirveye ulaştığında beni hatırla.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahıııım, ben ne rezil insanım yaa. linke tıklama zahmetinde bulunsaydım anlayacaktım davayı ama sadece konu başlığına baktım ve birde gündemde idam olunca böyle hatalar oluyor.

bende merak ediyordum konuyu açan kişi niye "yine güldürdün" yazdı diye. konu ankara ben cevapladım gümüşhane.

neyse bu bariyer konusu tutulabilir, yani otobanda kaza yapıpta kolu bacağı ve kafası kopan kişi şu anda belkide hayatta idi böyle bir şey olsaydı.

yani bariyer sistemi olursa motorcu ölümleri azalır orası kesin.

@ayzek motor kullananlara beyin nakli mi yapılsın? ben 2014 ağustos ayında başladım ve henüz kaza yapmadım. karda bile sürüyorum hem.
    Estağfurullah kardeş ne rezilliği. günlük koşuşturmacaların üstüne birden siyasi gündem de yoğun olunca malum herkesin aklı fikri yoğun oluyor.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Herkese teşekkürler,1.500 kişiye yaklaşıyoruz, konu hakkında olumsuz düşünenler olabilir. Bu normal, en azından paylaşın, paylaşımların en sonunda nerelere ulaştığını hiç hayal edemeyiz belki bir yerlerde bir ampul yanar

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah kardeş ne rezilliği. günlük koşuşturmacaların üstüne birden siyasi gündem de yoğun olunca malum herkesin aklı fikri yoğun oluyor.
    evet, ama yine fırsatını bulan soktu çıkardı bize lafı umarım madalya takarlar arkadaşa..

bu arada bende imzaladım, dikkat edin klavye mouse elinize yapışıyor.

Motosikleti
    Sayenizde konu kanal de de haber oldu
    Teşekkürler @emremash

https://t.co/6BxcJqHfDd
    Dk 38

https://t.co/QucJqNkcMi

#motorcularinidaminahayır

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)