Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AÖF Sınavlarına Motorla Gitmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Malum motorcu bir yere gitmek için motora binmez, motora binmek için bir yere gider.Burdak hareketle bende bu haftaki aöf sınavlarına motorla gideyim diyorum,Evle sınav yeri arası yaklaşık yirmi kilometre sabah 09.30 da sınav olacağı için biraz erken çıkacağım havada haliyle soğuk olacak tam ekipman gideceğim ammaa sıkıntı şu bu takım taklavatla sınav salonuna girip kaskı montu felan sınıfta bir köşeye bırakırım diye düşünmekteyim.Daha önceden bunu tecrübe eden varmı, bana onları alamayız dışarda bırak vs tarzı caz yaparlarmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar 200NS
    yarınki sınavda gözetmenim, muhtemelen yaparlar gibi geliyor. Sen işi garantiye al bence. Polis kapıda arıyor, normalde cüzdan telefon vs sokmak yasak fakat aöf sınavları biraz daha önemsiz sınav olduğu için (ygs lys kpss) çok incelenmiyor. Kask vs sorun çıkarabilir polisler

remomax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni dlp-100>>Ybr 125>Kymco 200i>cb12f>Gsx-125
    Ben geçen sene sınavlara scooter ile gidiyordum sıkıntı olmadı ama içer sadece korumalı mont ile gittim girişte üstümü arayan polis şüphelendi korumalardan dolayı ikinci polis bu motor kullanıyor bırak geçsin dyinice sıkıntı olmadı
    Eger topcase veya sele altı bagajınız yok sa evinize cok uzak değilmiş zaten boşuna uğraşmayın

Büyükçe bir çanta, poşet alın. Okulun önünde emanet alanlar oluyor. Verirsiniz onlara.
    AÖF sınavlarında çok sıkı güvenlik olmaz. En azından ben görmedim. En fazla girişte fazladan kontrol ederler. Ama ihtiyatlı olmakta fayda var.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    eldiveni ve kaskı motora bırakıp motor ceketi ile gittim sınava. Çokta şey etmediler

kaskı motora bağlarsın almazlarsa, ama ceket sıkıntı çıkarmamıştı bende

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Kaskı almıyorlar %80 ihtimalle bilgin olsun

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Okulun önünde sınav bitene kadar illa ki bir polis otosu olacak. Çek yanına bırak üzerine bir şey olmaz.

Bende geçen yıl bütün sınavlara motorla gidiyordum hiç bir sıkıntı olmadı kask mont sınıfa kadar çıkardım sıkıntı yok mezun olduk artık kolay gelsin

starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    Ben hep full ekipman giderim, şimdiye kadar hiç sorun çıkartmadılar. (İstanbul Anadolu Yakası)

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okulun önünde sınav bitene kadar illa ki bir polis otosu olacak. Çek yanına bırak üzerine bir şey olmaz.
    Olur hocam olur.Sakın öyle düşünüp biryere bırakıp gitmeyin.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Benim her gidişimde kapıda arama yapan polisler kaskı onlara bırakmamı istemişti. Koyuyorlar bir kenara, çıkışta alıyorsunuz.

hellfever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bir çok kez AOF sınavında motosikletim ile gittim. Sadece 1 kere şöyle bir muhabbet oldu ;
    +Kask ile sınava giremezsiniz.
    -Daha önce bir çok kez girdim ama!
    + Yasak alamam!
    - O zaman kaskı size bırakayım.
    +İyi koy kenara!

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir keresinde Sefaköy'de iki kişi bir adamı dövdüler aöf sınav çıkışında polis olay boyunca sesini çıkarmadı. Mevzu dağılınca kornaya bastı sadece
    Lojistisyen.net/forum ¯\_(ツ)_/¯

Bugün mont ve kaskla girdim sınıfa,girişte polisler kaskın içi de dahil şöyle biryokladılar sonra geçtim anfinin en tepesindeki boş sıraya kaskı ve montu bırakıp en öndeki sırama gittim,Uzun lafın kısası bir sıkıntı çıkmadı, yarında hava müsait olursa yine motorla gitmeyi düşünüyoürum,İzmirliler sabah ege ünv trafiği motora rağmen berbattı demedi demeyin.

impish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı Gurnarsson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum motorcu bir yere gitmek için motora binmez, motora binmek için bir yere gider.Burdak hareketle bende bu haftaki aöf sınavlarına motorla gideyim diyorum,Evle sınav yeri arası yaklaşık yirmi kilometre sabah 09.30 da sınav olacağı için biraz erken çıkacağım havada haliyle soğuk olacak tam ekipman gideceğim ammaa sıkıntı şu bu takım taklavatla sınav salonuna girip kaskı montu felan sınıfta bir köşeye bırakırım diye düşünmekteyim.Daha önceden bunu tecrübe eden varmı, bana onları alamayız dışarda bırak vs tarzı caz yaparlarmı?
    Ben KPSS'ye motosikletle gitmiştim. Benim motosikletin deposunun üzerinde file var. Eldiveni kaskın içine koyup, kaskı da depo üzerine fileledim. (motosikletin anahtarı da eldivenin içinde tabi. Malum anahtarla sınava giriş yasak) Sadece mont'la sallandım gittim. Montu da sınıfta askılığa astım.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Kask için daha önce bi kaç kere aldım yanıma bi kaç kere de caz yaptılar kilitle motora bağlamak zorunda kaldım topcase siz motorlarımda. 4 senedir bi fiil girerim sınavlara ruhsat ve anahtarı alıyorum ona sıkıntı çıkartmıyorlar.

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Kaski almayabilirler ya cantaya at
    Yada motora bagla istersen baska sikinti olmaz

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    cep telefonu kaskın içine saklayarak girmişliğim var bana hiç sıkıntı yaşatmadılar ayrıca anahtar ve cüzdanda alıyolar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)