Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk sccoter almak

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar yardim edin aklimda honda spacy vardi ama kurye motoru saglamini bulmak zor
    Mondial 125nt turkuaz bakayim dedim guzel ama karburetorlu ve 2 el satarmi ben 2.3 sene kullanicagim honda alsam atiyorum 1.000 aldik bi ton masraf ettik motor kaporta filan yaptik nekadara maal olur sizce ne almaliyim butce en fazla 3.500 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    3500 TL ye bir tane vespa px bul, binersin sonrada aynı paraya satarsın, alıcısını bulursan 1-2 kağıt da kar elde edebilirsin. En azından şeklin olur

Sym fiddle der geçer giderim 😂👍😁
    mehmetseza bunu beğendi.

Piaggo zip 100, (2100-2500TL) turkiyede toplam 10-15 var. hollanda/almanyadan SP granaj seti alicam 350tlidi yanlis hatirlamasan.

arkadaşlar benim istediğim sfırda en fazla 3 .500 tl 2 elde vereğim para 1.500 filn diye düşünüyoeum ve çok honda spacy goruyorum masrafı nedir ikince elde alsak

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emirhan5511 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yardim edin aklimda honda spacy vardi ama kurye motoru saglamini bulmak zor
    Mondial 125nt turkuaz bakayim dedim guzel ama karburetorlu ve 2 el satarmi ben 2.3 sene kullanicagim honda alsam atiyorum 1.000 aldik bi ton masraf ettik motor kaporta filan yaptik nekadara maal olur sizce ne almaliyim butce en fazla 3.500 tl
    Kymco agility al, keyfine bak.

Çinli motorların 0km fiyatları çok. 4000TL eder mi şüpheliyim. Ha yok ben alacağım diyorsan ikinci el oldukça düşük kilometrede 1-2 yaşında olanlara bak derim.

Ben 2 seneyi aşkındır Mondial 125ZNU kullanıyorum. Senin bütçe aralığında oldukça yeni ve düzgün olanlarını bulman mümkün. Bu forumda 125znu kullanıcıları sayfasında motora yapılması gerekenleri detaylıca anlattım. (örneğin lastik değişimi vs) http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-493.html

Masraf olarak hangi motoru alırsan al 400-500TL masraf kesin yapacaksın. (lastik, yağ değişimi, buji vs vs) Ama 1000-1500TL masraf çıkacağını sanmam zaten çıkacaksa da ticari olarak bu gibi bir motoru almak çok mantıklı olmaz. (rakamlara vergi, sigorta, ruhsat devir bedeli vs dahil değildir)

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    2.el heronun skuterlerine bak.

hero japon malımı sağlammı 2 el para edermi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)