Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

beyler bir sorunum var son çare buraya yazdım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçenlerde keeway arn 150 scooter aldım ilk motorum diye dedim düşer kırarım sonra scooterle hevesimi alırım diyordum ki öyle oldu kaza yaptım.

Neyse bende bişey yok fakat motorun tüm sol grenajı gitti sol taraf hiç yok. İnternete baktın mı ? diyenler olacak. Ben internette belirli bir araştırmayla bi yerlere geldim şuan tek sıkıntım ayak basma yeri bunu Eskişehir'de olduğum için bulamıyorum. İstanbul'daki arkadaşlar bana bi yardım büyük duacınız olurum. Şuanda bana sizden ben şu sanayiye gidiyorum orda şu abim var adamda yok yok gibi bir cümleyle bir telefon numarası istiyorum. Çünkü bu motorun parçaları gelmiyor artık bana kenarda köşede kalmış bir tane lazım.

Artık kırık motora binmek istemiyorum.

Motor 3 aydır sol tarafsız. Bu konunun yeri bu başlık mı ? Bilmiyorum affınıza sığınıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Şunu öğrendim yedek parça bakmadan motor alma iyi oldu sitede bi başlık var adam 3 sene önce aynı motora parça arıyor şaka gibi benim 3 sene sonra bulmam imkansız neyse motosiklet.net'e yazmadım demem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    burayı bir ara sor.

İletişim Bilgilerimiz
    Firma Adı : MERKEZ YEDEK PARÇA
    Telefon : 0 212 272 49 83
    Cep Telefonu : 0 533 025 80 20
    Adres : Ömür Sk. No:10 Mecidiyeköy-ŞİŞLİ / İSTANBUL
    E-mail : info@merkezyedekparca.com

kaporta aksamı var http://www.merkezyedekparca.com/urun...a-grenaj/3972/

Sordum yokmuş ustam internetten baya aradım bana sizin gittiğiniz sanayideki yerler lazım teşekkür ederim.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman hurdaya ayrılmış araçlara bak. Sahibinden.com biraz ara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)