Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

8.500 tl ile 250cc son karar asamasi,desteginizi esirgemeyiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    güzel kardeşim gv250 al inan pişman olmazsın 2.ellerine bak olmadı biraz daha sabret gv250 al yazdığın motorların hepsini tadımlık kullandım alamıyosan daystar 250 al

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Mondial rx 250 evo nun 2016 2.elleri var bu paraya guzel secim olur
    Her yola gider
    Cantalari cikar şehir icinde
    Cantalari tak istedigin yaylaya git

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Hocam öncelikle şimdiden hayalinin peşinde gitmenden dolayı tebrik ederim. SOnuçta herşeyin farkındasın bu nedenle bir uyarıda bulunmuyorum.

Motor hususunda ise bajaj pulsar 200ns kullacısıyım. artçı ile rahat edemezsin, titreşim seni yorar. Titreşim hususu tek silindirli çoğu motorda var ama kimisinde çok belli kimisinde alışıyorsun. Ama az yakar, bence sağlam 3 yıldır kullanıyorum ciddi hiç bir sorun yaşamadım. Parçası ucuz vs

İkinci el motor az km olmadığı sürece ben tercih etmem sana da önermiyorum.

Hyosung'dan bahsetmişsin hiç bir fikrim yok

Ben sadece alabiliyorsan ABS'li almanı öneririm. sanırım rs200 de var abs. Bajaj'da.

Şimdiden hayırlısı almak için çok acele etme her zaman daha güzeli çıkacaktır ;)

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Vitesli motosiklet daha once kulkanmadim,ktm fiyat olarak uygun gelince (ilandaki) danismak istedim... Su an izmir ve Nazilli'de yasiyorum diyebilirim...

Motosikleti
    CBR 125 R
    raptor alma da kardeş , bi arkadaşım aldı sıfır , zangır zangır titriyo. cbr candır

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    8500 TL'ye alınacak en iyi motor sym Wolf 250 ni dir 2 sene kullandım hiç bir sorun yaşamadım çok kaliteli malzeme ve işçilik var yazdığın modellerden iyidir

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    O bütçeye sym wolf önerilebilir gerçekten de. Yada pulsar 200 ns. Daelim daystar iyi diyorlar, Kore malı ama çok satmıyor. Hyosung 'dan daha sorunsuz diye biliyorum.

nerede 9300 link atarmsn

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    amma takıldınız şu silindir sayısına yahu?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cift silindir eyidir rahattir tekere gelme ihtiyacin yoksa gidisi nezihtir.. elde ayakta gecici organ kaybina sebep olmaz..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Motosikleti
    Dominar 400
    Bende daystar 250 düşünmeye başlamıştım. Facebookta grup var kullanıcılar ile iletişime geçebilirsin. Ama sakin gidecek insan değilim çok sıkılırım önümdeki aracı bir anda geçmek ve ani hızlanma seviyorum. z250 cbr250 r25 gibi. daha çok para lazım.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Cbr kullandım, GD sahibi oldum. İkisi de güzel aletler. Ancak 2.el ve yıpranmış japon yerine o fiyata 0 alet varken tercih 0 motor olmalı. Honda da küçük motorlarda mühendislik harikası yaratmıyor. Üstelik GD'nin teknik verileri CBR'dan daha üstün, araştırırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.
    *Heka bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    Biraz daha koy crf li ol.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Maalesef goruntu olarak hosuma gitmiyor, cok heybetli geliyor bana, zaptedemem gibi. Cok sevdigim kadar cok ta korkarim motosikletten

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr kullandım, GD sahibi oldum. İkisi de güzel aletler. Ancak 2.el ve yıpranmış japon yerine o fiyata 0 alet varken tercih 0 motor olmalı. Honda da küçük motorlarda mühendislik harikası yaratmıyor. Üstelik GD'nin teknik verileri CBR'dan daha üstün, araştırırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.
    Sayenizde GD250n dusunmeye baslamistim zaten. Cbr 250 maalesef verdigim rakamda istedigim gibi bulamadim.
    Pulsar icin ise titresim ilk motorun olacagi icin sende hissedilmez deniliyor
    Rks blackster 250'yi uzulerek eledim,rr ile daelim de keza oyle.
    Elimde iki secenek var
    Onceligim olan cbr250r olmazsa hyosung gd250n alacagim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Alıntı Mstrr398 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha koy crf li ol.
    Hic niyetim yok .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

188likAdam;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-exiv-gd-250-n-12-ay-taksitle-enduro-market-te-359650257/detay

daystar olabilir içlerinden, rks 2 silindir 19 hp çöp

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 - GD250N
    2 - TNT 25
    3 - Zontes S250

8500 TL'ye CBR250R zaten çöptür. İkinci elleri boşver, sıfır al. GD250N bunlardan iyi bir seçenek ancak hiç tutulmadı. Geçen gün ilk defa yolda bir tane gördüm. Alırsan memnun kalırsın fakat artçı konforu sıfırdır, artçıya doğru dürüst oturacak yer bile yok. Bajaj iyidir ancak ben titreşiminden rahatsız oluyorum diyebilirim. Bir tık aşağıda olsa düşünme al derdim. Bence bir deneyip öyle karar ver.

Daelim'in kalitesinin Hyosung'dan hiçbir farkı yoktur ancak o da pek tutulmadı. Sakın ola da ucuz diye kazalı Japon alayım deme. Japon'un ölüsü bile Çinli'den iyidir safsataları bitti artık.
    Değerli Seki zontes demişsin ama sonrası yok. Arkadaş ile benim zontes videosunun altında yazıştim. Farketmeden 2. El cbr almam yazmıştım tam da senin gibi. Boşver ellemeyin onlar ellenmiş capon alsınlar. Karar verilmiş zaten bence. İyi günler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Seki nedir yahu SEKO yazmak istedim.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Bence sym wolf'u da değerlendir.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sym wolf'u da değerlendir.
    Bazi motorlar cidden beni uzmez, ama kendimce bir gorunumu de olmasini istiyorum. Pulsar 200 ns'ye bu yuzden yanasmiyorum. 200rs bana goz kirpiyor ama

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)