Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İzmir (ADB) Havaalanına teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Motosikletlere otoparkı bedava yapmışlar,kapalı otoparka girip sınırsız gün bırakabiliyorsunuz transfere de ihtiyacınız kalmıyor

KYorulmaz, hyanax100, fazil ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yararlı bir bilgi bence.
    Stunt bunu beğendi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Güzel bilgi. Teşekkürler
    Stunt bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Ciddi misin? süreli mi süresiz mi

Motosikleti
    Süresiz hocam

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Helal olsun izmirime

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Şehrimi seviyorum demiş miydim?

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu işte bir yanlışlık var hocam. tav öyle şey yapmaz gibi geliyor bana. motoru almaya gittiğinde sağlam bir fatura çıkmasın.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Hocam cumartesi günü motorumu bıraktım ve bu sabah aldım para ödemedim, kapalı otopark girişinde bariyerlerde motosiklet geçecek şekilde yer bırakmışlar güvenliğe plakanızı isminizi verip oradan geçiyorsunuz, çıkarken de güvenlik kulubesine gittim siz kaldırım tarafından çıkıyorsunuz diye sol tarafa yönlendirdi özel rampa yapmışlar motosikletler oradan çıkıyor yani yanlışlık yok sınırsız ücretsiz otopark

Motosikleti
    Şu an yok.
    Doğrudur. Belki 10 yıldır böyle. Şahsen izmir havalimaninin bu ücretsiz hizmetini ben yıllardır kullanıyorum. Aylarca da dursa herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Sırf bu yüzden karda kışta dahi motorumla gider gelirim havalimanina.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Sabiha Gökçen'de aynı şekilde.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Ooo süper haber hırsızların uğrak mekanı olur yakında orası..
    musclegent bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Bedava olması iyi güzel de,
    Ne kadar güvenli acep?
    Bir şey olursa bu gülücükler solmasın...
    Otoparkı işleten her kimse demesin zaten bedava vs. vs...

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    bu kadar calinti haberinden sonra ...seler oralara birakmam. avm havaalani falan hava gazi bunlar.
    musclegent bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Motorun başına bişey gelirse bu işten kimse sorumlu olmaz.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    izmir i beğenmezler bi de 10 Yıl öncesine kadar istanbulda da bir kere akbil bastıktan sonra bir süre ücretsiz aktarma yapılabiliyordu saolsun doymaz kardeşler onu da kaldırdı...

TarıkTekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750D Integra
    İstanbul'da havalimanları ben bildim bileli ücretsiz.
    Ulen yoksa ben mi kaçak geçiyorum???
    Yok canım yapmam ben öyle şey,bize beleş, eminim!

Ben bu hırsızlık olaylarına, küçük bi önlem olarak, havalimanında kameraların müstakbel hırsızı net görebileceği,hırsızında kameraları net görebileceği yerlere park ediyorum.
    Dediğim küçük bi önlem...
    Potenza bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    İzmiri beğenmezler tabi doğru, normal değil mi ?

Evimin önü 1 seneden fazla bu şekilde kaldı, kaç kere şikayet ettim adamlar düzeltmedi. Cross motosiklet alcaktım sayelerinde

Evim dağ başında değil he Karşıyakada İzmirin göbeğinde. Şuan karşıyaka da 100 tane sokak varsa 30 u bu şekilde yazın çukur toz-toprak kışın çamur. Asvalt desen yanlamak için yapılmış, izmirin ana damarı olan Anadolu caddesi-Altınyol- mithatpaşa caddesi- yeşildere yolu- (daha saymakla bitmez) tam kaymak asvalt MaşaAllah Bir izbanınız var bilenler bilir hınca hınç gidiyoruz sabah akşam pastırma gibi yani insan bayılsa yere düşcek yer yok Geçen hafta İzban da komple iptal oldu grev varmış, bizi izbana bile muhtaç ettiler yani insan pastırma gibi seyehat etmeye bile şükretmeliymiş bunu öğrettiler Daha yazcak 100 tane şey var da neyse...

Şimdi 14.800.000 nüfüsu olan İstanbul ile kıyaslarlar tam komedi. Adamlar 3.2 milyon İzmir nüfüsunu idare edemiyor hizmet veremiyor, bunu İzmirde yaşayan herkes biliyor.( Aziz Kocaoğlu da dahil) Biliyor ama, hık mık... Neyse
    Durun durun sakin olun hükümet İzmire ödenek vermiyor o yüzden İzmir belediyesi hiç hizmet veremiyor... Hahhah
    He arkadaşım he zaten İzmir büşükşehir Belediyesi de bakkal gibiydi, hükümet ödenek vermeyince "hmm tamam vermezseniz vermeyin." diyordu. Hakkı olan ödenek için hiçbir kuruma başvurmazlar zaten. Mesela Eskişehirde de muhalefet artisi vardı onlara ödenek gitmiyor muydu? İroniyi bırakıp ciddi bakarsak Eskişehirin güzelleştiği dönemde aynı muhalefet partisi vardı. Eee İzmire ödenek gelmiyordu da onlara niye gidiyordu madem muhalefete az ödenek yollanıyor? Yaz yaz bitmez.

İzmir çok güzel doğma büyüme Karşıyakalıyım ama hizmet sıfır ve rezalet yani burda boş laf kasmayın . İzmirde 30 senedir taş taş üstüne koyulmadı desek yeridir. 30 sene önce İzmirden giden adam geldiğimde herşeyin aynı olduğunu görebilir. Kör değilseniz bunu görmüşsünüzdür. Neyse bunun sebebi de zaten hükümet, Aziz başgan sen çok yaşa Valla helal olsun adamı tebrik etmek lazım :D

Havalimanındaki bu hizmetini de tebrik etmek
    lazım doğruya doğru Aziz Başgan sen çok yaşa

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    İzmirin 30 sene önceki halini bilemem. Ama belediyecilik sakaryalı olduğum için yorum yapabiliyorum, çok geride. Gerek planlama olsun gerek çamur sel vs..
    Ama başka bir noktaya da parmak basmak gerekirse, izmirde insanlar çok daha mutlu ve huzurlu.
    Ayrı bir medeniyet var.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmiri beğenmezler tabi doğru, normal değil mi ?

Evimin önü 1 seneden fazla bu şekilde kaldı, kaç kere şikayet ettim adamlar düzeltmedi. Cross motosiklet alcaktım sayelerinde

http://i.hizliresim.com/X9D705.png

http://i.hizliresim.com/d8WzPp.png

http://i.hizliresim.com/5Lorg5.png

Evim dağ başında değil he Karşıyakada İzmirin göbeğinde. Şuan karşıyaka da 100 tane sokak varsa 30 u bu şekilde yazın çukur toz-toprak kışın çamur. Asvalt desen yanlamak için yapılmış, izmirin ana damarı olan Anadolu caddesi-Altınyol- mithatpaşa caddesi- yeşildere yolu- (daha saymakla bitmez) tam kaymak asvalt MaşaAllah Bir izbanınız var bilenler bilir hınca hınç gidiyoruz sabah akşam pastırma gibi yani insan bayılsa yere düşcek yer yok Geçen hafta İzban da komple iptal oldu grev varmış, bizi izbana bile muhtaç ettiler yani insan pastırma gibi seyehat etmeye bile şükretmeliymiş bunu öğrettiler Daha yazcak 100 tane şey var da neyse...

Şimdi 14.800.000 nüfüsu olan İstanbul ile kıyaslarlar tam komedi. Adamlar 3.2 milyon İzmir nüfüsunu idare edemiyor hizmet veremiyor, bunu İzmirde yaşayan herkes biliyor.( Aziz Kocaoğlu da dahil) Biliyor ama, hık mık... Neyse
    Durun durun sakin olun hükümet İzmire ödenek vermiyor o yüzden İzmir belediyesi hiç hizmet veremiyor... Hahhah
    He arkadaşım he zaten İzmir büşükşehir Belediyesi de bakkal gibiydi, hükümet ödenek vermeyince "hmm tamam vermezseniz vermeyin." diyordu. Hakkı olan ödenek için hiçbir kuruma başvurmazlar zaten. Mesela Eskişehirde de muhalefet artisi vardı onlara ödenek gitmiyor muydu? İroniyi bırakıp ciddi bakarsak Eskişehirin güzelleştiği dönemde aynı muhalefet partisi vardı. Eee İzmire ödenek gelmiyordu da onlara niye gidiyordu madem muhalefete az ödenek yollanıyor? Yaz yaz bitmez.

İzmir çok güzel doğma büyüme Karşıyakalıyım ama hizmet sıfır ve rezalet yani burda boş laf kasmayın . İzmirde 30 senedir taş taş üstüne koyulmadı desek yeridir. 30 sene önce İzmirden giden adam geldiğimde herşeyin aynı olduğunu görebilir. Kör değilseniz bunu görmüşsünüzdür. Neyse bunun sebebi de zaten hükümet, Aziz başgan sen çok yaşa Valla helal olsun adamı tebrik etmek lazım :D

Havalimanındaki bu hizmetini de tebrik etmek
    lazım doğruya doğru Aziz Başgan sen çok yaşa

yazdıklarını tek tek okuduguma emin olablirsin . reel hayatta bu konuda çok tartışmanın içinde buldum kendimi.. tek söylediğim şey şudur İstanbul un en işlek caddesi olan istiklal caddesinde yürürken bi canlı bomba yüzünde bi anda paramparça olmaktansa İzmir in b...k unu koklamaya razıyım zaten cok kaldım öyle bi koku vs gelmedi burnuma.. iş imkanı olsa düşünmem orda yaşarım..

Toplu taşıma demişsiniz istanbul emin olun daha beter.

izmir de çokça buludum zira izmir den sevip evlendim Bana kalırsa bi şehri şehir yapan sadece belediye değil orada yaşayan insanlardır..

İstanbul u her konuda iyi sanıyorsanız buyrun birazda burada yaşayın derim..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)