Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eve Motosiklet Çıkarma Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asansör var evet..ikamet ettiğim yerde aslında yeniyim ve motoru eve çıkarabilmem için bir insan topluluğu oluşturabileeğimi hiç sanmıyorum ama dediğiniz gibi asansör kullanıcam galiba
    Asansore bindirip on kaldirin bir kisi bile olsa yeterli bir ara bir kac arkadas edinip yaparsiniz cok kolay olur
    ByYlmzZz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    2 ırgat bulacan kişi başı 50 lira verecen bak adamlar nasıl çıkarıyor.. ;)
    ByYlmzZz bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sağlıklısı nakliye asansörleri. Buralarda saati 120 lira gibi birşey, senin işi 50 liraya rahat görürler gibi, 5 dk lık iş.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    motorun toplam ağırlığı 186 kg.jant-lastik ikilisini söküp ddepo boşaltırsam kaldırarak götürmek zor olmaz mı ?
    186 kg olduğuna emin misiniz? 250cc için çok ağır değil mi? KTM'in 1300cc naked'inin kuru ağırlığı 189kg...

impish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Iki ay sonra "4'uncu kattan motosiklet nasil indirilir" diye baslik acilabilir 😀😀
    forzaBJK, ByYlmzZz ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

ben 1. kata cross motor çıkarmak istiyorum. yağ falan aksın sıkıntı değil fakat indirirken çok zorluk çıkarırmı bana ön freni yavaş yavaş bırakıp bisiklet indirir gibi indirebilirmiyim?

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    2-3 kişi rahat çıkarılır diyen arkadaşlardan yakınlarda olan varsa, bir el atalım garibana da işi görülsün haydi kampanyayı ben başlatıyorum. ben gelirim, gelsin 2-3 kişi daha tek celsede çıkaralım motoru adam mağdur bi el atın hayrına. bu arada istanbulun neresindesin hocam inşallah başakşehir felan çıkmaz mekan

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yahu kör topal bi depo gibi bişi tutun ucuz yollu, 1 ayda projeyi tamamlayın olsun bitsin, çıkması dert indirmesi dert.

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    186 kg olduğuna emin misiniz? 250cc için çok ağır değil mi? KTM'in 1300cc naked'inin kuru ağırlığı 189kg...
    hocam inanılması güç ama malesef 186 kg ve 250 cc bi motor çinlilerde belli bir kritere uygun motorlar çıkmıyor malesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu kör topal bi depo gibi bişi tutun ucuz yollu, 1 ayda projeyi tamamlayın olsun bitsin, çıkması dert indirmesi dert.
    hocam motorun şu an ki ederi en fazla 2.500 tl eder ya da etmez ona bi depo bul,bazı parçalarını sipariş et derken astarını geçiyor malesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3 kişi rahat çıkarılır diyen arkadaşlardan yakınlarda olan varsa, bir el atalım garibana da işi görülsün haydi kampanyayı ben başlatıyorum. ben gelirim, gelsin 2-3 kişi daha tek celsede çıkaralım motoru adam mağdur bi el atın hayrına. bu arada istanbulun neresindesin hocam inşallah başakşehir felan çıkmaz mekan
    yardımsever bu forumla gurur duyuyorum ama üzücü birşey söylemem gerekecek esenyurttayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı impish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iki ay sonra "4'uncu kattan motosiklet nasil indirilir" diye baslik acilabilir ����
    hocam inan Allah'a indirmek dert değil depo,sele,gidonla birlikte ön disk,tekerles vs. gibi hem ağırlık yapan hemde iki teker arası mesafeyi kısaltacak parçaları söküp öylem çıkarıcam ve de öyle indiricem en kötü topladığım ve projesini bitirdiğim motorumu salonumda seyrederim bu da bi manyaklık
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    O motoru salona koyup seyretme fikri benim de aklimi celip durmustur hep. Onun icin hep zemin katta oturmak istemisimdir, ama maalesef 2. katta oturuyorum ben de.
    Keske Rusya'daki konurların hepsinde oldugu gibi yük (sedye) asansoru olsaydi. O zaman rahat rahat cikarip indirirdik.

Bu arada 180 kusur kilo cok agirmis, virago 250, 135kg.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motoru salona koyup seyretme fikri benim de aklimi celip durmustur hep. Onun icin hep zemin katta oturmak istemisimdir, ama maalesef 2. katta oturuyorum ben de.
    Keske Rusya'daki konurların hepsinde oldugu gibi yük (sedye) asansoru olsaydi. O zaman rahat rahat cikarip indirirdik.

Bu arada 180 kusur kilo cok agirmis, virago 250, 135kg.
    o rusyada ki mantık burada olsa motosiklet ilanlarının başlığı toz bile üzerine konmamış 2005 model japon motorlar ya da benzeri motorlar olurdu o kadar hastayız işte ben bi süre evimde keyifle projelerimi yapıp seyredicem canımı gerçekten hacim ve donanım baz alınırsa ciddi anlamda ağır bi motor ama vuruldum bi kere bu çinliye

Motosikleti
    Honda
    hocam inanılması güç ama malesef 186 kg ve 250 cc bi motor çinlilerde belli bir kritere uygun motorlar çıkmıyor malesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

hocam motorun şu an ki ederi en fazla 2.500 tl eder ya da etmez ona bi depo bul,bazı parçalarını sipariş et derken astarını geçiyor malesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

yardımsever bu forumla gurur duyuyorum ama üzücü birşey söylemem gerekecek esenyurttayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

hocam inan Allah'a indirmek dert değil depo,sele,gidonla birlikte ön disk,tekerles vs. gibi hem ağırlık yapan hemde iki teker arası mesafeyi kısaltacak parçaları söküp öylem çıkarıcam ve de öyle indiricem en kötü topladığım ve projesini bitirdiğim motorumu salonumda seyrederim bu da bi manyaklık
    Beylikdüzünden gelecem en sonunda sendd kurtıl bizde
    ByYlmzZz bunu beğendi.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı Mstrr398 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beylikdüzünden gelecem en sonunda sendd kurtıl bizde
    Allah razı olsun hocam yardımı geç de çay içmeye gelebilirsin

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Ben ve 3 sporcu arkadasim cbr250ryi ikinci kata cikardik, depo yarimdi, guzel aniydi tam 3 ay evin salonunda seyrettim, hatta arada calistirdim...
    ByYlmzZz bunu beğendi.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ve 3 sporcu arkadasim cbr250ryi ikinci kata cikardik, depo yarimdi, guzel aniydi tam 3 ay evin salonunda seyrettim, hatta arada calistirdim...
    hocam benim 4.kat ve muhtemelen ağırlık olarak daha ağır benim ki..ama şu evin salonunda seyretmeyi bende yapıcam kısmetse

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Yanlis yazmisim ben ve iki arkadasim olucakti 160kusur kilo olmasi lazim, eger merdivenler musaitse dinlene dinlene cikarabilirsin ama yanina saglam arkadas almalisin :D biz bi kere on frenle kucuk mola vermistik, plani guzel yaparsaniz olur.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlis yazmisim ben ve iki arkadasim olucakti 160kusur kilo olmasi lazim, eger merdivenler musaitse dinlene dinlene cikarabilirsin ama yanina saglam arkadas almalisin :D biz bi kere on frenle kucuk mola vermistik, plani guzel yaparsaniz olur.
    hocam amacım aslında sessiz ve pekte kimseye fazla görünmeden 4.kata çıkabilmek insanların nazını falan çekemem özellikle de bina yöneticisinin kendini birşey sanıp yürüşüme bile nerdeyse karıştığı gibi

Motosikleti
    Honda
    Allah razı olsun hocam yardımı geç de çay içmeye gelebilirsin
    Bahsettiğin semtte bütün gün paket atıyoruz içeriz bigün

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı Mstrr398 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin semtte bütün gün paket atıyoruz içeriz bigün
    neden olmasın hocam bende bütün gün servis çekiyorum semt semt

Başkanım! Yanlış yapıyorsun!
    Önemli olan süpermenin uçması değil, konmasıdır!
    Bu motur 8 kat bile çıkar. Nasıl incek geri o?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)