Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gunesli bir gun sabahi Motor yikama + Bakim (RESIMLI)

Motovento
    REKLAM ALANI
    KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Eline sağlık

Temiz motor sürmek daha bir keyiflidir.
    Biraz daha hızlı gider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    eline sağlık..ben ise motoru sadece yazın yıkatırım çünkü temiz olunca kirlenmesi can sıkıyor kışın zaten her gün yağış olduğu varsayılırsa temiz tutmak mümkün..sürekli kullananlar için yıkama işi biraz angarya...ama keyfe keder kullananlar için tabi güzel bir hobi...yani 3-4-5 ay motoru yıkatmadığım olur

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık..ben ise motoru sadece yazın yıkatırım çünkü temiz olunca kirlenmesi can sıkıyor kışın zaten her gün yağış olduğu varsayılırsa temiz tutmak mümkün..sürekli kullananlar için yıkama işi biraz angarya...ama keyfe keder kullananlar için tabi güzel bir hobi...yani 3-4-5 ay motoru yıkatmadığım olur
    Sirf bu yüzden sıfır aldigim cbr yı yikadiktan sonra hemen yağmurda çamur oluyor diye yağmurlu havalarda binmek için evladiyelik bi ybr aldım cbr yı irc lastikler lle kullanıyorum zira 1000 lira bi çift lastige vereceğime biraz daha katar üzerinde kış lastiği olan ybr alırım diyenlerdenim irc lastikler ıslak zeminde kötü onun dışında büyük sıkıntı yasamadim

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende karcher ile yikiyorum bide 25 kilo şampuan aldım rahat 10 sene gider çok zevkli oluyor kendin yıkayınca eline sağlık
    Sagol karcher la sadece ustunden aliyorum ayrinti yerler el ile temizliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah forumda konuyu gördüm. Şevke geldim ve tertemiz olan motosikletimi yıkadım kuruladım, zincirini yağladım.
    Aynisi banada oluyor tek sen degilsin motorumu 4 5 gun once temizlemisim forumda bir fotograf goruyorum hemen kosuyorum motorun basina[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık

Temiz motor sürmek daha bir keyiflidir.
    Biraz daha hızlı gider
    Sagol +5 HP

Motosikleti
    CF MOTO 650NK
    Hocam karcher ürünlerini geçmişteki başlıklarda çok görüyorum hala iyi bir süpürge galiba. Buradaki karcher süpürge sayfası güvenilir mi alan var mı?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Emmirkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam karcher ürünlerini geçmişteki başlıklarda çok görüyorum hala iyi bir süpürge galiba. Buradaki karcher süpürge sayfası güvenilir mi alan var mı?
    Her T.C. vatandaşı gibi hiçbir bilgim yok ama fikrim var güvenilir, alınır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)