Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bot - vites ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Birkaç gün önce bot aldım da (motosiklet botu değil) satan arkadaş motor kullandığımı bildiği için vites botu zamanla bozabilir dedi yani ben de motorda bot giymedim daha önce vitese bir şey yap dedi sizce vitese ne yapayım bant vs kurtarmaz başka bir fikri olan ya da çözümü olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Vitese sünger koyacak haliniz yok, bota bir şey yapın.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bunun bir adı vardı ama ben vites çorabı diyeyim siz anlayınız... şöyle kauçuktan falan ....

Pahalı da fiyat çekiyorlar diye kalmış aklımda.

Uygun büyüklükte bahçe hortumundan kesip takınız derim...
    MotoGlock bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    ikamet neresi

Motosikleti
    speederbike
    Farketmez ki, vitesi atmak için 10N güç uygulamanız gerekiyorsa o parçayı da taksanız yine 10N güç uygulayacaksınız, botunuz yine 10N güce maruz kalacak. Kapı kolunu çikolata ile bastırarak açamazsınız. Kapı kolunu çarşafa dolayıp yumuşatsanız bile açmak için aynı gücü kullanacağınız için çikolata yine kırılacaktır. Çikolataya takviye yapmak gerekir.
    Mete Han, Salurbey ve MotoGlock bunu beğendiler.

Mete Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farketmez ki, vitesi atmak için 10N güç uygulamanız gerekiyorsa o parçayı da taksanız yine 10N güç uygulayacaksınız, botunuz yine 10N güce maruz kalacak. Kapı kolunu çikolata ile bastırarak açamazsınız. Kapı kolunu çarşafa dolayıp yumuşatsanız bile açmak için aynı gücü kullanacağınız için çikolata yine kırılacaktır. Çikolataya takviye yapmak gerekir.
    Hocam örnek beni benden aldı yalnız.
    Markopaşa bunu beğendi.
    Zirveye ulaştığında beni hatırla.

Motosikleti
    speederbike
    Aklımda da "Albeni" vardı zaten ))

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örnek güzel Ama bir örnek de ben veriyim bir zemine sürttüğümüz cismin yapısı sert,gözenekli (zımpara türü) olursa zemini daha çok tahrip eder, ama çarşafa sürtmemizle zımparaya sürtmek arasında da büyük fark var, yani zımparayı çikolatayı boşverelim de demir yerine hortum vs takmak en azından daha olumlu etkiler gibi bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla teşekkür ederim bunlar olabilir, Herhangi bi bayiide varmıdır acaba, bakmak lazım
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örnek güzel Ama bir örnek de ben veriyim bir zemine sürttüğümüz cismin yapısı sert,gözenekli (zımpara türü) olursa zemini daha çok tahrip eder, ama çarşafa sürtmemizle zımparaya sürtmek arasında da büyük fark var, yani zımparayı çikolatayı boşverelim de demir yerine hortum vs takmak en azından daha olumlu etkiler gibi bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Valla teşekkür ederim bunlar olabilir, Herhangi bi bayiide varmıdır acaba, bakmak lazım

Bayide bilmemde ben aliexpress ten almistim bunlari gelmesi uzun suruyor ama ucuz bayide bulursun fakat o urun 3 dolarsa burda yani 10 lira ise bayi size 20-25 e satar uyandirayim
    MotoGlock bunu beğendi.
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

Motosikleti
    speederbike
    İkinci linkteki ürün daha mantıklı.
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150
    Kullanmadığınız bi çorabı keserek ayakkabının ucuna takabilirsiniz. Özellikle uzun çorabın boğaz kısmından keserseniz daha kullanışlı olur. Lastikli olduğu için zaten sabit durur. Estetik olarak belki güzel durmaz ama işinizi görür. Hem ayakkabınızın üstü aşınmaz hem de kirlenmez.
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Bayide bilmemde ben aliexpress ten almistim bunlari gelmesi uzun suruyor ama ucuz bayide bulursun fakat o urun 3 dolarsa burda yani 10 lira ise bayi size 20-25 e satar uyandirayim
    aliexpressten son siparişim 2 ay sonra gelince böyle dedim de siparişi şimdiden vereyim bari

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı mkayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadığınız bi çorabı keserek ayakkabının ucuna takabilirsiniz. Özellikle uzun çorabın boğaz kısmından keserseniz daha kullanışlı olur. Lastikli olduğu için zaten sabit durur. Estetik olarak belki güzel durmaz ama işinizi görür. Hem ayakkabınızın üstü aşınmaz hem de kirlenmez.
    Sıkıntı kırlenmesı degıl yuzeyun sert olmaması yuzunden ıcıne gecıyor attım urunlerden 1 cı lınktekı sıyahlasmayı 2 cı lınk tekı her 2 sorunu bırden ortadan kaldırıyor zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

aliexpressten son siparişim 2 ay sonra gelince böyle dedim de siparişi şimdiden vereyim bari
    Şans işi diyebilirz zincir temizleme fırçası aldım 1 hafta sonra bi kargo geldi bi baktım o gelmiş en hızlı aldıgım kargoydu
    MotoGlock bunu beğendi.
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Sıkıntı kırlenmesı degıl yuzeyun sert olmaması yuzunden ıcıne gecıyor attım urunlerden 1 cı lınktekı sıyahlasmayı 2 cı lınk tekı her 2 sorunu bırden ortadan kaldırıyor zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Şans işi diyebilirz zincir temizleme fırçası aldım 1 hafta sonra bi kargo geldi bi baktım o gelmiş en hızlı aldıgım kargoydu
    Yaratıcı bir şey bulursam sipariş etmem de olmazsa mecbur artık

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanacagin bota bir tane vites pedi alman gerekli netten aratirsan bulursun , motora binecegin zaman takarsin botuna güzel olur hoş olur . ama derisi kalın lastiği kaliteli birşey alman da fayda var

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    http://www.feyizoglu.com/Vitesden-Koruyucu-Ped_48792.html sizce nasıldır

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    http://www.feyizoglu.com/Vitesden-Koruyucu-Ped_48792.html sizce nasıldır
    Kullanıyorum fazlasıyla başarılı işini yapıyor, ayakkabıları kurtarıyor
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı Dublebas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıyorum fazlasıyla başarılı işini yapıyor, ayakkabıları kurtarıyor
    aynı marka dimi xrider yani incelik kalınlık açısından sordum teşekkürler
    Dublebas bunu beğendi.

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Kendi motorum da (Honda Transalp XL 650)kullandığım ve elimde ihtiyaç fazlası olarak bulunan 3 adet vites çorabı sizin yukarıda anlattığınız problemin önüne geçecektir. Bizzat kendim kullanıyorum öncesinde ayakkabı ve bot üzeri resmen boyası kalkarak aşınıyordu şimdi yumuşak malzeme olduğundan ne yırtılma derdi ne de aşınma derdi kalmadı. Malzeme yumuşak plastik olduğundan kumaş gibi şekil bozulması, sökülmesi olmaz.

Aşağıda henüz çektiğim fotoğrafları görebilirsiniz.

1.

2.

3.

Burada da ilanı inceleyebilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-aksesuar-tuning-motosiklet-vites-corabi-kilif-303905516/detay

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)