Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MONDİAL ENDURO YENİ RX3İ EVO

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    MONDİAL ENDURO YENİ RX3İ EVO Hakkında ne dersiniz ?

Yamaha MT 25 mi?

MONDİAL ENDURO YENİ RX3İ EVO'mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Bence Skoda Fabia al
    aksoyy, papazkemal, maktama ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    az daha koy ybr al bence

biri yapacaktı beyler.
    oxus ve antilop_skul bunu beğendiler.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Kardeş biraz elma ile armut kıyaslaması gibi olmuş sanki bu. İkisi de farklı sınıf motor.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Arkadaşlar .... Motor almak kolay değil ben size yardımcı olun diye soru sordum ? beğendiğim motorlar pahalı geliyor hemde ikinci el düşündüm sıfır alsam düşük cc nasıl olur diye bu sebepten de sordum ? ben kıyas istedim şahsi fikir değil anlayan arkadaşlar kıyaslar zaten ...
    Farkındaysanız kafama ne takılırsa yazıyorum ve soruyorum ... en ince kısmına kadar gönül isterki param bol olsun gider parayı basar kimseye sormam zaten ozaman .
    Yinede teşekkürler

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    paran yoksa çin işine gireceksin şefim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

hocam paran varsa japon, yoksa kore,hint sonra çin... bu rx3 evo ile çinli bi adam resmen dünya turu yaptı... adam tanıtım amaçlı bilmem kaç bin km kullandı makinayı... netten bulabilirsin... bence makine güzel, dediğim gibi bakımlarını zamanında yaptırısan ve makinayı gs olarak görmezsen neden olmasın derim...

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    arkadaşım serzenişte bulunacak bir şey yok. sen niye duygusallaşıyorsun.

demişsin ki mondial mi alayım yamaha mı? ne dememizi bekliyorsun?

hayır şunu desen ona göre cevap verelim;

-beyler mt25 e hastayım ama param yetmiyor, evoi3 var bütçeme uyuyor, sizin başka bir fikriniz var mı bu tarz başka alternatif ne olabilir?

bak bu soruya cevap verelim. ama mt 25 mi evoi3 mü abes. biri hanya, diğeri konya. yani ne kaliteleri benziyor, ne tarzları benziyor. neresinden tutsan elinde kalacak.

bence sen kafanda biraz daha toparla ne istediğini. bütçeni belirt, ne tarz motor istiyorsun onu bi yaz. sonra bilen birileri yardımcı olur. kusura bakma cb125 i pıstırmak istiyorum diyen arkadaştan pek farklı görünmüyor bu açtığın konu ve yazdıkların.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Kardeşim evo ile mt farklı şeyler. Evo hakkında merak ettiğin şeyleri formunun mondial sayfasında bulabilirsin yada banada sorabilirsin cvb larım. Bide bırakın bu çin fobisini her markanın kendine has arıza geçmişi var. Aradaki fiyat farkına göre gayet iyi bence çinliler.

kıyas iki benzer nesle arasında arasında olsa daha iyi olmaz mı

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En ucuzu bu:
    http://www.mondialmotor.com.tr/model...-sfc-exclusive

Yakıtı ucuz, parçası ucuz, tamiri bakımı ucuz.

Tek ihtiyacın olan kaliteli bir çift lastik, öne arkaya kaliteli balata.

Burço'yu (Burçin Arıcı) bilirsin belki, 1000'likten sonra bu tip bir motor alıp kullanıyordu.

https://www.youtube.com/watch?v=HUchZgV9AaI

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Aprilla pegaso 2004 al bin 8000 tl fiyata Gore 50 hp
    Bmw f650gs ile Aynı motor.

Araştır bin..
    10-15.000 tl 200-300cc ye vermek ya acemilik, ya para bolluğu ya da aç gözlülüktur.

Ve her konuya yorum yapan tayfaya bakıyorum, ettikleri laflar tecrübelerinden fazla..
    oxus bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aprilla pegaso 2004 al bin 8000 tl fiyata Gore 50 hp
    Bmw f650gs ile Aynı motor.

Araştır bin..
    10-15.000 tl 200-300cc ye vermek ya acemilik, ya para bolluğu ya da aç gözlülüktur.

Ve her konuya yorum yapan tayfaya bakıyorum, ettikleri laflar tecrübelerinden fazla..
    Biencede öyle ... 2004 pegaso evo rx3i ye 2 vurur tek sayar.
    oxus bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Pegaso kullanıcısı olarak söyleyeyim.Oyle 8000 vermekle bitmiyor bu işler.Bu motorların işletme masrafı çok yüksek.Örnek vermek gerekirse km ve gaz teli sipariş ettim, ikisi 160 tl, düşün bunlar en dandik parça fiyatı.Sen o motoru 8000e al yol yaparım diyorsan !!EN AZ!! 6 7 lirayı adam etmek için harcarsın.Motor yine en az 15 16'ya gelir.Her ustaya elletilmeyecek motor bunlar.Motordan anlamıyorsan paran da yoksa Pegasodan ve Gs'den uzak dur.

Kalite olarak şuan piyasada bu motorların pek alternatifi yok.92 93 pegasolar taş gibi hala geziyor.

Ben sana Rx3 evo öneririm, kendini kanıtlamış bir motor, işletme masrafı düşük kullanıcısı bol, ikinci eli iyi sayılır, pişman olmazsın.
    oxus bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Alıntı argan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıyas iki benzer nesle arasında arasında olsa daha iyi olmaz mı

http://i.hizliresim.com/3vBnb5.jpg
    HAHAHAHAH ALEX DE SOUZA dediyse konu kapanmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pegaso kullanıcısı olarak söyleyeyim.Oyle 8000 vermekle bitmiyor bu işler.Bu motorların işletme masrafı çok yüksek.Örnek vermek gerekirse km ve gaz teli sipariş ettim, ikisi 160 tl, düşün bunlar en dandik parça fiyatı.Sen o motoru 8000e al yol yaparım diyorsan !!EN AZ!! 6 7 lirayı adam etmek için harcarsın.Motor yine en az 15 16'ya gelir.Her ustaya elletilmeyecek motor bunlar.Motordan anlamıyorsan paran da yoksa Pegasodan ve Gs'den uzak dur.

Kalite olarak şuan piyasada bu motorların pek alternatifi yok.92 93 pegasolar taş gibi hala geziyor.

Ben sana Rx3 evo öneririm, kendini kanıtlamış bir motor, işletme masrafı düşük kullanıcısı bol, ikinci eli iyi sayılır, pişman olmazsın.
    teşekkür ederim bu mantıklı bir yorumdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Skoda Fabia al
    hahahah teşekkürler ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Sorun motorun kendine göre fiyatının pahalı olması bu evo olur suzuki olur yamaha olur honda olur ... 2. el fiyatı yüksek örneğin honda nc 700 s in fiyatı9 kmsine yaşına göre yüksek bu sebepten kızdım kendi kendime tamam dedim düşük cc sıfır motor alıyım baktım piyasaya en uygunu mantıklısı bunlar bu sebepten acaba hangisi olur dedim ...

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    Alıntı EBSC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAHAHAHAH ALEX DE SOUZA dediyse konu kapanmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

teşekkür ederim bu mantıklı bir yorumdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

hahahah teşekkürler ...
    erdost doğru söylemiş ama denemek için bile olsa gs veya pegasoya binersen; ne mondial aklında alır ne de mt. eski, biraz ilkel ama bir o kadar da kaliteli ve keyifliler
    genel olarak yeni nesil motorlardan hiç hoşlanmıyorum, hemen hepsi transformers karakterlerine benziyor, egzoz emisyonlarına uysun, az yakıt harcasın performanslı olsun diye sürekli orasını burasını kırpıyorlar geriye kuş gibi bir şey kalıyor. oturaklı ve güvenli gidiş hissiyatı giderek yok oluyor.

Sevgilin yoksa mt uzun yol cok yapcaksan rx3 sehir icindeysen genelde mt

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    rx3i kullanıcısı olarak ben kendi motorumu öneriyorum ,
    eski model motorlardan kesinlikle uzak dur , tabi paran ve motorsuz geçirecek vaktin çoksa bilemem , günlerce parça beklersin ,

rx3i yeni motor , enduro rahatlığı var , yakışıklı , parçası rahat bulunur , fiyatı da gayet iyi , AMA 2016 model al , 2015 model kalanlarda kampanya falan diyorlar kanma ! arasında çok revizyon farkı var

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Lezzetli çipetpet bu trol çipetpeti

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim . SUZUKİ V-STROM DL650 2.EL 2005 MODEL 60,000 KM'DE MOTORU 15.750 TL'YE AYARLADIM.ANLAŞTIM. SAHİBİ MUAYENESİNİ YAPTIRIP BANA TESLİM EDECEK.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    2004 model Pegaso veya GS elinde öyle bir patlar ki, motordan soğursun. Sanki motorlar sıfırmış gibi tavsiyeler veriyorsunuz. Çöp diyeceğim de sahiplerine ayıp olmasın diye demiyorum. Bedava verseler almam.

RX3'ü deneyebiliyorsan dene beğenirsen al. Ben beğenmedim ama sorun çıkaracak motor da değil, kullanıp memnun olan bir dolu insan var sitede. MT25 alacaksan onu bırak Inazuma al. Hem rahat edersin hem de MT ile aynı işi görür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)