Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizin Eicma Favoriniz Hangi Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Yavaş yavaş firmaların lansmanını yaptığı bizim de sunumları görüp heycanlanıp hemen soluğu forumda aldığımızı görüyorum Bu sebepten ötürü , Eicma da acaba kimler ne bekliyordu, neler geldi ,fuarın hayal kırıklığı neydi , bu fuarı yıldızı sizin için kim gerçekten merak ettim..Henüz tüm modeller tanıtılmış olmasada, dayanamadım merak ettim böyle bir konu açayım dedim ..

Benim için en büyük mutluluk verici şey üreticilerin artık küçük sınıfıda yönelmiş olmasıydı versys300 , v-strom250 , bmw g310r vs vs.

Ne bekliyorduk kısmı sanırım forumun çoğunluğu 250RR bekliyordu

Ama ben duke 250 ve 390ın yeni kasasını bekliyordum. Ki beklentiminde üzerinde çok güzel geldiler..Tasarım on numara teknolojiler on numara ...

Ancak maddi durumlardan ötürü duke250 ye yönelmek zorunda kalırsam en büyük hayal kırıklığı renkli led ekran göstergelerın yerine duke'un eski minik göstergeleri konmuş sanırım.Bu benim için en büyük hayal kırıklığıydı.

Ve sürpriz ise tabikide BMW G310 GS oldu. Bmw den böylesine 300cc lik bir gs beklemiyordum...

2017 çok eğlenceli bir yıl olacak gibi.. İnşallah tüm camia olarak yeni yılda önce sağlık ve mutlulukla paralı bir yıl geçiririz ve herkes istediği motosiklete ulaşabilir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Ben kafaya koydum ya Suzuki V-Strom 250 gelirse ve fiyatı az da olsa uygun olursa alıp geçicem.

overprotec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni cbr 650f düşünüyorum

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takip edemiyorum ama facede versys 300 muhabbeti vardı alt kategori biraz canlanacak gibi şu 300cc ötv olayını çözseler sıkıntı kalmayacak

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş firmaların lansmanını yaptığı bizim de sunumları görüp heycanlanıp hemen soluğu forumda aldığımızı görüyorum Bu sebepten ötürü , Eicma da acaba kimler ne bekliyordu, neler geldi ,fuarın hayal kırıklığı neydi , bu fuarı yıldızı sizin için kim gerçekten merak ettim..Henüz tüm modeller tanıtılmış olmasada, dayanamadım merak ettim böyle bir konu açayım dedim ..

Benim için en büyük mutluluk verici şey üreticilerin artık küçük sınıfıda yönelmiş olmasıydı versys300 , v-strom250 , bmw g310r vs vs.

Ne bekliyorduk kısmı sanırım forumun çoğunluğu 250RR bekliyordu

Ama ben duke 250 ve 390ın yeni kasasını bekliyordum. Ki beklentiminde üzerinde çok güzel geldiler..Tasarım on numara teknolojiler on numara ...

Ancak maddi durumlardan ötürü duke250 ye yönelmek zorunda kalırsam en büyük hayal kırıklığı renkli led ekran göstergelerın yerine duke'un eski minik göstergeleri konmuş sanırım.Bu benim için en büyük hayal kırıklığıydı.

Ve sürpriz ise tabikide BMW G310 GS oldu. Bmw den böylesine 300cc lik bir gs beklemiyordum...

2017 çok eğlenceli bir yıl olacak gibi.. İnşallah tüm camia olarak yeni yılda önce sağlık ve mutlulukla paralı bir yıl geçiririz ve herkes istediği motosiklete ulaşabilir..
    2017 Honda CRF 250 Rally abs...Tek kelime: Muhteşem...
    wing41 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Fuarın yıldızı tek kelimeyle Honda CRF250L RALLY.
    Çok çok iyi is çıkarmış gibi duruyor Honda

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Duke serisi on numara olmuş, fiyati yuksek tutmazsa Spormoto Allah bana da Duke 250'den sonra yeni kasa Duke 390'i nasip eder inşallah...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ducati monstar 787

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tabii ki Superduke. Uzaydan gelmiş gibi. Ama asıl büyük hayal kırıklığı Honda oldu benim için. Ölmüş resmen koskoca marka. Eskiden beri iyi olduğu 1000cc SS, küçük binek sınıf ve Goldwing dışında hiç bir şey yok. Yenilik yok. Teknoloji geri. Heyecan sıfır. Bugün iyi olan modelleri de yarın geride kalır boyle giderse.

Honda'nın büyük naked'ı CB1000R on yaşına girdi. Çıktığında zamanının ilerisindeydi. On sene sonra hâlâ aynı motosiklet. Kawasaki, Z1000'i üç kez yeniledi o arada. Nerede o Valkyre Rune'u üreten Honda? Ölmüş marka resmen. Yazık...
    Obs bunu beğendi.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    site üzerinde göremedim henüz paylaşılmamış ama benım favorim HONDA CRF 250 RALLİ
    http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/2017-honda-crf250-rally-eicma-2016-3393

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Honda X-ADV ve Honda CRF250 Rally

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim en büyük beklentim, küçük cc endurolardı. Fakat fiyatlarından (az çok tahmin ediyoruz) ötürü, biraz eski de olsa aynı paraya, daha büyük cc cezbetmiyor değil. Mesela gs310, tam benlik fakat eminim ki 22k nın altına zor.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Ben çift silindir ybr kadar yakan ama çok kaçan bi motosiklet bekliyorum bide benzin ucuzlasın litresi 1 lira olsun onuda bekliyorum.
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Gönül ducati, aprilia ister ama imkanlar yamaha, honda :(

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönül ducati, aprilia ister ama imkanlar yamaha, honda :(
    haline şükret pulsar süren de var

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Ktm de rc'nin yeni versiyonunu görmek istedim. Şöyle rc690 felan olsa direkt yapışırım.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı bkaraca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm de rc'nin yeni versiyonunu görmek istedim. Şöyle rc690 felan olsa direkt yapışırım.
    rc 390 duke 390 gibi lsd gösterrgeyemi sahip. ben göremedim

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rc 390 duke 390 gibi lsd gösterrgeyemi sahip. ben göremedim
    lcd deyin. lsd sentetik bir uyusturucu.

Arkadaslar duke 200 ve inazumanın yeni kasaları cıktımı ? Hic gormedmde bilen arkadaslar yzrsa sevinirim

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Insallah geldiginde acilen su yeni kasa Z1000SXi yapistirmak istiyorum. K1300r ilk hayalimdi, ona ulasip kullandiktan sonra baska motor bulamaz olmustum. Yeni hayalim oldu kendisi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)