Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YENİ MOTOSİKLETİM HAYIRLI OLSUN:))

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 18K km 600RR? Ben kıytırık 200CC ile sadece okul iş arası 10 ay da 11 bin km yaptım dostum. En azından 40 ı vardır o CBR ın benden demesi.
    Adam almış mide bulandırmaya ne gerek var? Ben 5 aydır sahibim 600 cc'ye ama 1000 km yapmadım henüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Cok tehlikeli motor aman dikkat

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Ya milletin malını boklamayı bırakın, belki adamın rr ile birlikte arabası ve ayak işleri işin ekstra scooterı var ? Belki yurt sışına çok sık gidyor binemiyor ? Belki sadece pazarları iki gazlayıp yıkayıp garaja koyuyor ? Hayırlı olsun de geç , bok atana kadar herkesin tek tip yaşamadığını anla !

Motosikleti
    gt250r
    Maşallah,rüzgarı hisset gülümse mutlu ol kazasız belasız,hayırlı uğurlu olsun

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ölüm makinesi mübarek, hayırlı olsun

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    2011 18K km 600RR? Ben kıytırık 200CC ile sadece okul iş arası 10 ay da 11 bin km yaptım dostum. En azından 40 ı vardır o CBR ın benden demesi.
    sen kıytırık 200cc'nle kmde kaç yakıyosun, 600rr kaç yakıyor? kıytırık 200cc ile bakkala giderken, 600rr'lı yürüyor. hey allam

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kıytırık 200cc'nle kmde kaç yakıyosun, 600rr kaç yakıyor? kıytırık 200cc ile bakkala giderken, 600rr'lı yürüyor. hey allam
    ah bi 600 1000cc alsam, yeni evli çiftler gibi bakkala bile onla giderim

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle ve ya böyle. Tamam ucuza güzel ve güçlü motor ama ben olsam kesinlikle 2. el cbr dır şudur budur piyasasına bakmam. Yani evet satılmıyor yüksek km olunca ama yalan söylemek milleti kandırmak benim içimde yok ondan ters geliyor bana heralde. Belki o adam o motorla 100 bin i devirdi ve artık rektifiye dönemi geldi o zaman ne olacak. Bir de bu CBR ları adam akıllı ekspertiz e sokup da alan da yok. Geneli gidip motora bakıp alıyor. Yanlış birşey yani bu. Yani benim burda lafım genele. KM düşürüp motor satmak bana göre şrfszliktir. Umarım temiz satıcıya denk gelmişsindir. Hayırlı olsun.

Motosikleti
    honda cb650f
    Hayırlı olsun

hayırlı olsunda büyük motor alırken km ye bakmayın, emin olun bir çok kişi km sayacını çıkarıyor

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayırlı olsun hocam siyah rengi ben 1000rrda seviyorum ama bundada yakışıklı durmuş

unobtainable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F 2006 - Honda CBR 600RR 2011
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

bu arada cbr600f çok masraf çıkarttımı
    IRau aksine, kuruş masraf çıkartmadı ve sattığım kişide haddinden fazla memnun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

Öyle ve ya böyle. Tamam ucuza güzel ve güçlü motor ama ben olsam kesinlikle 2. el cbr dır şudur budur piyasasına bakmam. Yani evet satılmıyor yüksek km olunca ama yalan söylemek milleti kandırmak benim içimde yok ondan ters geliyor bana heralde. Belki o adam o motorla 100 bin i devirdi ve artık rektifiye dönemi geldi o zaman ne olacak. Bir de bu CBR ları adam akıllı ekspertiz e sokup da alan da yok. Geneli gidip motora bakıp alıyor. Yanlış birşey yani bu. Yani benim burda lafım genele. KM düşürüp motor satmak bana göre şrfszliktir. Umarım temiz satıcıya denk gelmişsindir. Hayırlı olsun.
    Üstat kendince güzel bir genelleme yapmışsın ancak beni nekadar tanıyorsunda bu genellemeye dahil ediyorsun?

Ben 2000 yılından beri kendimce, sıradan bir motor kullanıcısıyım, örneğin 2000 yılında 0 km aldığım ilk motorum 3. yılında satılığa çıkarttığımda henüz 6.150 km idi.(bir takım yoğunluklardan dolayı aktif binmeye fırsatım olmadı)

Şimdiki zaman a yani 2016 yılının bitimine gelince, artık herşey çok değişti,bu bahsettiğin durumların hepsinin çok basit çözümleri ve tespitleri var.

Neyse çok uzatmaya gerek yok,

İyi niyet çerçevesinde yaklaşan arkadaşlarıma gerçekten çok teşekkür ederim,sadece bir sevincimi paylaşmak istedim o kadar

Allah her motorcuya gönlündeki motoru ama en önemlisi hakettiği motoru nasip etsin.

Saygılar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)