Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj boxer mı kuba black cat mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Merhaba arkadaşlar köy yollarından gidecğeim diye bi konu açmıştım aklıma 2-3 bine 2 seçenek düştü? Biri kötü yola pek uygun olmayan sağlam bajaj boxer diğeri cross olan cuba black cat çinli? hangisini alırdınız siz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hız beklentin vs. yok ise, mondialin şu motorunu alırdım; http://www.mondialmotor.com.tr/model/cross/x-treme-max

Kullanan birkaç kişi ile tanıştım, genel itibarı ile arıza çıkartmaya yatkın olmayan, parçası ucuz ve bol, eğlenceli bir motor. Bir araştır derim.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız beklentin vs. yok ise, mondialin şu motorunu alırdım; http://www.mondialmotor.com.tr/model/cross/x-treme-max

Kullanan birkaç kişi ile tanıştım, genel itibarı ile arıza çıkartmaya yatkın olmayan, parçası ucuz ve bol, eğlenceli bir motor. Bir araştır derim.
    onun tipini beğenmedim ben crossa pek benzetemedim sele itibari ile

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    kardeşim yerinde olsam bajaj boxer alırdım kullananların yorumlarını oku hak verirsin.

Her iki modelinde sayfalarında kullanıcı yorumlarını incele sonra şöyle bi düşün Kuralkan mı yoksa MJ Group mu ? Yedek parça sıkıntısı kuba daha az diye biliyorum servisleride her şehirde 2 3 tane var tabi nerde yaşıyorsun bilemem. Şimdiden hayırlı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)