Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hangi Motor? Kafam Karışık. Yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI

hepinize selam arkadaşlar. ne zamandır konu açmıyor, forumu uzaktan takip ediyordum. yakın zamanda motor alıcağım kesinleşti. Racing sevdiğimden ve nasip olursa üniversitede 600 cc bir racing motora binmek istediğim için hem şimdiden oturuş pozisyonu vs. beni hazırlaması adına daha düşük güçte bir motor düşünüyorum. Aklımda R25, Ninja 250sl ve KTM rc200 motorlar var. aslında kalbim KTM diyor çünkü gerçekten muazzam bir şekli var motorun. bugün görmeye gittim gerçekten beğendim ancak aklımda bu motora dair bir soru işareti var. 2 sene sonra satmak istediğim zaman rc200 ün elimde kalmasından korkuyorum ikinci el piyasası düşük gibi. ninja 250sl ide görmeye gitmiştim geçen gün, fotoğraflardaki kadar ufak değil güzel bir görüntüsü var SL nin açılımını biliyoruz zaten ona uyuyor motor ve ivmelenmesi falanda güzel. Son olarak R25 piyasası falan sağlam, 13000 TL kadar çok motoru var 2. elde ancak bana bugün KTM bayisindeki yetkili R25 lerde kronik sorun olduğunu, yağ pompası mı nedir onunla ilgili olduğunu ve bu yüzden malum sitede çok ilanı olduğunu söyledi. bir tuhaf oldum. boyum 1.73 kilom 60 ve motora yeni başlamayacağım okula vs gidip gelirken abimin motorunu kullanıyorum bunları belirtmek istedim. yardımlarınızı, tavsviyelerinizi bekliyorum. şimdiden sağolun, tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    piyasası iyi olan tek marka honda
    yani cbr al küçük altın gibi istediğin zaman zarar etmeden satarsın
    kuesier ve 4till4 bunu beğendiler.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle cevabınız için sağolun. cbr 250 tamam parça fiyatları, kullanıcı dostu olması güzel ama ben ısınamadım bir türlü cbr250 ye, sevmiyorum görüntüsünü. cbr sahipleri yanlış anlamasın lütfen bu benim fikrim.

cbr=altın +1 arkadaş a katılıyorum istediğin buysa 20 sene sonra bile satarsın.
    kuesier bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rc 200 oturus pozısyonu hatta yatıs pozısyonu dıyelım baya bı one dogru egılmen , yatman gerekıyor .
    nınja gormedım hıc bırsey dıyemem onun ıcın ama parcalarının pahalı oldugunu bılıyorum
    r25 guzel makına yag pompası olayı butun makınalarda yok bellı bı şasi numarasına gore sorunlu dıyorlardı . bırde yenı baslayacaskın aman 250 cc olmaz falan demıycem ama dıkkat et kardesım bu 3 makınada bıraz ateslı gelebılır yenı baslayan arkadaslara. benım tercıhım kawa yada rc olurdu neden cunku abs var . anı frende acemı adamı kurtarır . sımdıden hayırlı olsun dıkkatlı ol kardesım

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 arkadaşımda var cbr250, tam 3 aydır satmaya çalışıyorlar. fiyatları düşürmelerine rağmen hala avuçlarını yalıyorlar.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    İsteyene benim çeyrek altın 8.500KM'de 10.300TL.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8455133/detay/

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rc 200 oturus pozısyonu hatta yatıs pozısyonu dıyelım baya bı one dogru egılmen , yatman gerekıyor .
    nınja gormedım hıc bırsey dıyemem onun ıcın ama parcalarının pahalı oldugunu bılıyorum
    r25 guzel makına yag pompası olayı butun makınalarda yok bellı bı şasi numarasına gore sorunlu dıyorlardı . bırde yenı baslayacaskın aman 250 cc olmaz falan demıycem ama dıkkat et kardesım bu 3 makınada bıraz ateslı gelebılır yenı baslayan arkadaslara. benım tercıhım kawa yada rc olurdu neden cunku abs var . anı frende acemı adamı kurtarır . sımdıden hayırlı olsun dıkkatlı ol kardesım
    cevabınız için çok sağolun

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 arkadaşımda var cbr250, tam 3 aydır satmaya çalışıyorlar. fiyatları düşürmelerine rağmen hala avuçlarını yalıyorlar.
    ayrıca 3 ay olmadı daha
    F54 bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aha geldi bal kabağı

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 temmuz sonra sı motosiklet piyasasında gerçk anlamda bi durgunluk mevcut
    ben hasar kayıtlı nc yi piyasa fiyatından daha üzerine bi rakam a sattım haziran ayında
    temmuz ayın da ise 14 mod tenereyi sahibinden de ki en ucuz fiyat olmasına rağmen satamadım ilan ı kaldırdım
    o ara benimle birlikte bi arkadaş kawasaki er 6 f i koydu o daha dün sattı
    yani bu ara piyasa pek iyi değil parası olan kelepir motor alır
    satmaya çalışan da ucuz a verir malını
    kakare ve Jemand bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

peki rc250 aldık diyelim. malzeme kalitesi, görüntüsü, abs ve gücü nü göz önüne alırsak 2 sene sonra satmak istesem illaki alıcısı çıkarmı, tahminleriniz önemli

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Çıkmaz kardeşim 4-5 aydır satamadık

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    al bir balkabağıda benden,,cbr 250,çok yakınımın motoru,tertemiz 11 binde 2013 model ama 2014 çıkışlı,1 aydır satmaya çalışıyoruz ,parası lazım,gerçek alıcı bulamadık daha 10700 fiyatı var ancak düz 10000 e son vericez ,bisürü extrası var sigortası bile 260 tl çıkıyor 17 plaka olmasından ötürü,alacak olan buyursun küçük altını

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...50771089/detay

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkmaz kardeşim 4-5 aydır satamadık
    ktm var sanırım sizde?
    edit: ktm varmış bakmayı unuttum gece gece kusura bakmayın. umarım satabilirsiniz.

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2012 model CBR ve 8.500 kmde. Ben motoru 6 ay önce aldım. Şuan 7000 kmde. Yanlış anlama birşey ima etmeye çalışmıyorum ama sen motora binmemişin ki . Aylık 177 km yapmışsın. Gerçi belitmişsin neden düşük km olduğunu da . Ben benim motora 1 gün binmeyeyim arkamdan ağlar valla .

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Mukaddime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model CBR ve 8.500 kmde. Ben motoru 6 ay önce aldım. Şuan 7000 kmde. Yanlış anlama birşey ima etmeye çalışmıyorum ama sen motora binmemişin ki . Aylık 177 km yapmışsın. Gerçi belitmişsin neden düşük km olduğunu da . Ben benim motora 1 gün binmeyeyim arkamdan ağlar valla .
    yok, yanlış anlıcak birşey yok eski mesajlarıma kadar inerseniz zaten anlarsınız. Son 1 senedir aktif olarak biniyorum desem yeridir. Daha önce aile-üniversite-askerlik çok engel oldu.
    Forumda eskiden de çok lafı dönerdi. Km' yapmadığım için

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Icine hangisi siniyosa, hangisini begeniyosan onu al, mantigi bosver hatta milano fuarini bekle gsxr250 cbr250rr vs. Bi gör ona gore karar ver.

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Icine hangisi siniyosa, hangisini begeniyosan onu al, mantigi bosver hatta milano fuarini bekle gsxr250 cbr250rr vs. Bi gör ona gore karar ver.
    aslında haklısınız. konu hakkında daha fazlada tartışmaya gerek yok fuarı bekleyip görelim ülkemize uygun fiyattan güzel birşey gelirse alırım, gelmezse rc250 alıcam kalbimi dinleyip. cevaplarınız için sağolun görüşmek üzere

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Racingle hevesinize limon sıkmış olmayalım ama; esas amaç okula gitmek olduğuna göre bunun defteri var, kalemi var, kitabı var, fotokopisi var...

Hadi işler iyi gitti diyelim; artçının kaskı var ...

Top case / arka çanta takılabilir oluşuna bakmanızı tavsiye ederim.

Gerçi, arka çanta takılan racing var mı o da ayrı konu ...

Okula şekil için racingle gitmek isteyen öğrencinin defter, kitap için de pratik bir çözümü vardır muhtemelen ...

Biz yine de kayıtlara geçmiş olması adına, belirtmiş olalım...

Eğlenceli ve güvenli sürüşler şimdiden...

Not: Kasksız artçı almayınız...
    kuesier bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)