Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eldiven tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Merhaba arkadaslar 250 tl ye kadar eldiven ariyorum iki sartim var uzun bileklikli olmasi ve hem yaz hem kisin giyebilmek istiyorum. Simdiden tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem yaz hem de kışın giyecekseniz gore-tex eldivenlere bakabilirsiniz. Fiyatları pahalıdır. Yurtdışı sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz. Diğer eldivenleri 4 mevsim giyemezseniz. Yazın yakar yada kışın dondurur.
    MimTolga bunu beğendi.

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Eldiven de hem yaz hem kis giymek cok zor. Ben kışlık difi aldım. Kesinlikle ruzgar ve soguk gecirmiyor. Yazlık ise 50 tllik fileli bisey aldım. Ikisi de motorda duruyor. Havanin durumuna göre giyiyorum.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı mockingbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar 250 tl ye kadar eldiven ariyorum iki sartim var uzun bileklikli olmasi ve hem yaz hem kisin giyebilmek istiyorum. Simdiden tesekkurler.
    Arkadaşımın da değiği gibi yazlık ve kışlık 2 ayrı eldiven almanız gerekli. Gore-tex eldivenle bile üşüyen insan gördüm.
    Diğer bir çözüm de yazlık eldivenin üzerine eldiven yağmurluğu giymek ve neopren elcik koruma takmak.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Hocam Difi Grizzle mı yoksa bir kaç gündür bu ürünü araştırıyorum yazın da giyilir mi sizce?

Hocam peki yazlık kışlık farketmez uzun bilekli eldiven önerir misiniz?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ilk önce karar vermen lazım.kışa girdik zaten şimdi sana kışlık eldiven lazım.hem yazlık hem kışlık aynı anda olmuyor malesef.yukarda arkadaşların linkini verdiği bering ve difi ler kalitelidir ama fiyatlar malum.madem ybr kullanıyorsun kurye arkadaşların kullandığı gidona takılan el koruyucu kılıflardan tak.ondan sonra basit herhangi eldiven işini görür.kışın hem ellerim üşümesin hemde yağmurda ıslanmasın diyorsan goretex eldiven bakacaksın oda 350-500 tl arası.su geçirmiyor fakat bir süre sonra ellerin illaki üşüyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gore-Tex de yaza çok uygun değil. Püfü püfür hava aldırmaz.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Hocam o gidona takılan kollukları beğenmiyorum ayrıca haklısın her eldiven üşütür ama bilekli olması en azından kollarımdan içeri rüzgar almaz şuan yazlık eldivenim var ve kollarımın içine hava giriyor o yüzden bileği uzun tercihimdir.

Motosikleti
    Forza 250
    Hocam o gidona takılan kollukları beğenmiyorum ayrıca haklısın her eldiven üşütür ama bilekli olması en azından kollarımdan içeri rüzgar almaz şuan yazlık eldivenim var ve kollarımın içine hava giriyor o yüzden bileği uzun tercihimdir.
    Linkini paylaştığım iki eldiveni de alabilirsin hocam. Gayet güzeldir ikisi de.

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Hocam Difi Grizzle mı yoksa bir kaç gündür bu ürünü araştırıyorum yazın da giyilir mi sizce?

Hocam peki yazlık kışlık farketmez uzun bilekli eldiven önerir misiniz?
    Difi Drizzle benimkiler. Soğuk ve rüzgar geçirmiyor ama gaz kolu hassasiyeti için biraz alışmak lazım.
    Difi haricinde Held, Ixo, Revit, Dainess, Spidi görünüşleri itibari ile aklımda kalan iyi markalardı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)