Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mitas Mc 50 Lastik

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    merhaba motosikletime mitas mc 50 lastik alsam nasıl olur uygun bütçeli bunu bulabildim. Gönül ister rosso 2. Kullanan var mı bunu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MC50'yi Hyosung'da 13bin km kullandım. Hiç bir yanlışı olmadı, gerek ıslak gerek kuru yolda. Sadece asfalt yolda kullanacak olsam Pulsar'ıma da Mc 50 alırdım, fakat biraz stabilizeye de çıkacağımdan MC32 tercih edeceğim.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MC50'yi Hyosung'da 13bin km kullandım. Hiç bir yanlışı olmadı, gerek ıslak gerek kuru yolda. Sadece asfalt yolda kullanacak olsam Pulsar'ıma da Mc 50 alırdım, fakat biraz stabilizeye de çıkacağımdan MC32 tercih edeceğim.
    kullananlar en çok mc 32 yi övüyorlar yumuşak hamur tutuşu çok iyi ama kış lastigi

Motosikleti
    Racing motorda öyle dişli lastik pek olmaz gibime geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Birde mc 50 yağmurlu gavada kayar mı? Karda kullanmayacağım[COLOR="Silver"]

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racing motorda öyle dişli lastik pek olmaz gibime geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Birde mc 50 yağmurlu gavada kayar mı? Karda kullanmayacağım[COLOR="Silver"]
    Merhaba,

Pulsar sayfasına da yazdım. Mitas mc 50 ile 2000 km ye yakın pulsar 200ns kullandım, yaz kış ıslak kullanacak iseniz,kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kayıyor, patinaj eğilimi gösteriyor. Sert hamurlu eskimeyen bir lastik olduğundan; dişli kros lastiği konusunda tercih edilebilir. İş makinaları forklift vb. tercih edilebilir.

İyi günler.

Motosikleti
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Pulsar sayfasına da yazdım. Mitas mc 50 ile 2000 km ye yakın pulsar 200ns kullandım, yaz kış ıslak kullanacak iseniz,kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kayıyor, patinaj eğilimi gösteriyor. Sert hamurlu eskimeyen bir lastik olduğundan; dişli kros lastiği konusunda tercih edilebilir. İş makinaları forklift vb. tercih edilebilir.

İyi günler.
    yani işte 3 mevsim kullanacağım.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani işte 3 mevsim kullanacağım.
    Bu konuda onlarca marka önerisi ve yorum var. Ben tam da sizin kullandığınız motorla, bu markayı kullanan birisi olarak fikrimi söyledim.

Tercih sizin.

sava mitaş kaliteli lastiktir
    Şuan yamaha XJ6 diversion F üzerinde Sport Force kullanıyorum. Bir arkadaşım NC750 sinde kullanıyor. Güzel lastiktir. Hamuru yumuşaktır. Rossolara aşıkatar !
    MC50'yi eskiden aprilla RS4 125 T motorumda kullandıydım. İnanılmaz iyidi. Dediğim gibi savanın hamuru yumuşaktır. Çabuk ısınır. Erken bitebilir. Islak performansı kötü değil. Diablo rosso'lar da yağmurda kayıyor. Burdaki problem bizim asfaltımız. eğer yağmır yagarken ayağını sürterek gidersen ne demek istediğimi anlarsın.
    Gözün kapalı al. Memnun kalmaman imkansız.
    Kışın süreceksen tabi dikkat et. Ama bana kalırsa kış için de mc 32 seçebilirsin. Hamur daha farklı. Normalde daha hızlı ısınır. Yazın kullanamasın. Fren mesafeni uzatır. Parçalanabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)