Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çok kararsız kaldım tavsiye ve öneri bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi akşamlar arkadaşlar, peder bey ile ortak bir cbf'imiz vardı bana sormadan satmış. tabii buna çok bozuldum geçen aradığımda da sana bi sürprizim var dedi. neyse ben şehirde yemek üzerine kuryelik yapıyorum Motoran Dante 100 marka model bir motorun var tam bir çile. bi kaç zamandır bu motoru satıp üzerine biraz bekleyip Bajaj Discover 125 St almayı düşünüyordum çünkü sağlam ve tam bir yakıt cimrisi. Bugün Bajaj bayiine gittim ve Discover'ın 150lilik modelini de çok beğendim. Ardından destek için babamı aradım ve kredi çekmeye falan gerek yok sana sürpriz demiştim ya Ybr 125 alalım sana dedi.

şimdi kararsızlık içindeyim şayet Ybr alırsam motoran'ı satmam onunla çalışmaya devam ederim. Ama bi yandan da Discover alıp motoran'ı satasım var. sizce Ybr alıp bir çalışma motoru bir ana moturu mu kullanayım yoksa motoranı satıp Discover mı alayım, peki Discover alırsam paket işi için 125ligi mı tercih etmeliyim yoksa 150 mı ? 125lerin yakıt konusunda kullandığını biliyorum 25cc farkla büyük akşam yakıt çok fark eder mi ?

vereceğiniz fikirler için çok teşekkürler çok sağolun şimdiden. kazasız belasız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Elindekini satsan, babandan ybr125 parasını alsan (Tabii babana niyetini söyle) daha üst bir motora çıkamaz mısın?

Motosikleti
    AR 200 GY
    Yakıt fark etmez okadar bide elindekini satması etmesi uzun mesele ihtiyaç larına göre hareket et yada hangisi hoşuna gidiyor sa onu al 2 kuruş benzinin lafını yapma.
    Baştan tavsiye için yaziim dedim sonradan azarlar gibi oldu kusura bakma
    Ama en mantıklı sı bu yani

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elindekini satsan, babandan ybr125 parasını alsan (Tabii babana niyetini söyle) daha üst bir motora çıkamaz mısın?
    kuryeliğe devam edeceğim için bir kurye motorum olması gerek, ybr ile bu işi yapıp motoru mındar etmek istemiyorum. şimdi ikisini de satıp bir üst model alsam bu sefer paket motorum kalmayacak. şayet bajaj alırsam hem kurye hem gezinti yapabilirim onunla.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Sen babanla konuş bu mevzuyu. Allah muhafaza Panigale bile teklif eden çıkabilir

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı hypermuse17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuryeliğe devam edeceğim için bir kurye motorum olması gerek, ybr ile bu işi yapıp motoru mındar etmek istemiyorum. şimdi ikisini de satıp bir üst model alsam bu sefer paket motorum kalmayacak. şayet bajaj alırsam hem kurye hem gezinti yapabilirim onunla.
    Anladım. O zaman YBR125'i al, kenarda dursun. Bu motorunu da ister sat, ister değiştir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

arkadaşlar bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim fakat planlar yalan oldu, motoru alan adamın oğlu daha ikinci günden motoru çalmaya kalkmış ve annesi yakalım, adamla kadın kavga etmişler ve adam motoru geri getirmiş babama

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    küryleik yapıcaksan yağmuru çamuru soğuk günleri var scooter daha iyi olur sanki honda spayc al bak keyfine vur dağa bayıra
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)