Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dikkat Bu video isyan edip kahrınızdan hüngür hüngür ağlamanıza sebep olabilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Başlıkta da açıkladığım gibi sinir olmamak elde değil. Hatta markaların çok az modellerinin ülkemize geldiği ve gelenlerinden fahiş fiyatlardan satıldığını görünce daha bir kötü oluyorsunuz

Ranay bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    aynı vlogger ın araba fiyatları videosu da var , motor fiyatları değil de araba fiyatları daha çok ağlattı beni

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı vlogger ın araba fiyatları videosu da var , motor fiyatları değil de araba fiyatları daha çok ağlattı beni
    Motosiklet forumu olduğu için koymadım yoksa harbiden morali bozuluyor insanın. Bir tek yicek pahalı sayılır işte

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bu videoyu izlemiştim. Sinir olmamak adına fiyat bölümlerini atlamanız tavsiye olunur. Fiyatlara bakmadım ve pambik gibiyim

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet forumu olduğu için koymadım yoksa harbiden morali bozuluyor insanın. Bir tek yicek pahalı sayılır işte
    burada 250.000 olan a 5 Amerika da 41.000 dolar

yerli otomobil yapmaya gerek yok bizim devlet üretmeden audi fabrikasından çok para kazanıyor

araba 33.000 Euro devletin aldığı vergi 42.000 eoru
    oxus bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Devlete söyle bunları

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada 250.000 olan a 5 Amerika da 41.000 dolar

yerli otomobil yapmaya gerek yok bizim devlet üretmeden audi fabrikasından çok para kazanıyor

araba 33.000 Euro devletin aldığı vergi 42.000 eoru
    Paralelcilerin oyunları bunlar hep. Gözümüze gözümüze sokuyorlar bu fiyatları milleti isyana teşvik ediyorlar
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Benim anlamadığım gerçekten ucuz mu? Örneğin : bizde 50 000 tl olan motor, orda 10 000 dolar olsun. Hadi adamlar orda aylık 500 dolara calisiyorlarsa. onlarda alım zorlugu çekmiyor mu ? Yoksa herkesin evinde 10 tane motor olurdu. Ama bakıyorsun normal sıradan arabalara biniyorlar. Ben şok ben iptal.

Motosikleti
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım gerçekten ucuz mu? Örneğin : bizde 50 000 tl olan motor, orda 10 000 dolar olsun. Hadi adamlar orda aylık 500 dolara calisiyorlarsa. onlarda alım zorlugu çekmiyor mu ? Yoksa herkesin evinde 10 tane motor olurdu. Ama bakıyorsun normal sıradan arabalara biniyorlar. Ben şok ben iptal.
    eleman anlatıyordu bir videosunda. Burada adam lira almıyor sonuçta buranın tl si gibi düşünün diyordu. 1000$ ı 1000 tl gibi düşün yani.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Başlıkta da açıkladığım gibi sinir olmamak elde değil. Hatta markaların çok az modellerinin ülkemize geldiği ve gelenlerinden fahiş fiyatlardan satıldığını görünce daha bir kötü oluyorsunuz

https://www.youtube.com/watch?v=yr9R7aejs-g
    14:40'ı aç... sana gelsin kardeşim. :D

ABD'de saatlik asgari ücret 7.25 Dolar, Türkiye'de 7.32 TL gibi birşey. Yani bizden 3 kat fazla kazanıp çok ucuza alıyorlar bunları. En son yüklediği videoda Ford Fiesta Titanium ile Mustang 2017 fiyatı birbirine eşitti. Farklı dünyalarda yaşıyoruz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Memlekette üretim yok, yeterince ihracat yok. Herkes her istediğini bol bol satın alsa dolar 3 lirada kalmaz 10 lira bile olurdu. Kendimizi ortadoğunun dertlerine kaptırmadan önce ülkeye avrupalı turistler gelirdi döviz bırakırdı artık onlar da yok. Bu koşullarda ekonomi iyi idare ediyo yine de.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memlekette üretim yok, yeterince ihracat yok. Herkes her istediğini bol bol satın alsa dolar 3 lirada kalmaz 10 lira bile olurdu. Kendimizi ortadoğunun dertlerine kaptırmadan önce ülkeye avrupalı turistler gelirdi döviz bırakırdı artık onlar da yok. Bu koşullarda ekonomi iyi idare ediyo yine de.
    iyi iyi karnın tok değil mi ? ekonomi bu koşullarda da olsa iyi bak kendine halsiz düşme mengü

bu arada h2 nin selesine elledi, neyse bizde ybeereye elleriz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi iyi karnın tok değil mi ? ekonomi bu koşullarda da olsa iyi bak kendine halsiz düşme mengü

bu arada h2 nin selesine elledi, neyse bizde ybeereye elleriz
    Türkiyede ticari bir işletme kurmanın maliyetinin aşırılığından haberdar olduğum için bana yukarıda^^^ söz edilen fiyatlandırmalar çok garip gelmiyo. Ekonomi çok iyiye gidiyo, 3. köprü 3. havaalanı ... kafasında olmadığımı bilirsiniz heralde.
    mgora bunu beğendi.

Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece belli dönemlerde gelip golf oynamak için 10 sene önce 300.000 TL'ye Belek'te villa alıyorlardı.Alanlarda devlet memuruydu.Bir tanesinin düşünmeden ucuz diye 2 tane villa aldığına şahit olmuştum.

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14:40'ı aç... sana gelsin kardeşim. :D
    gördüm

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Çok masraf var , Passat 2.0'lar , Mercedes'ler bunların maliyetinin çıkması lazım , köprü garantilerinin ödemeleri vb.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Yahu sen ak partiliyiz, ak parti hüloooğğğ diyip, adamın asabını bozanlardandın. Şimdide gelmiş konu açmış, ağlıyorsun.

Sana ağlamak müstehak desem olmaz, demesem olmaz ben sana ne diyeyim şimdi?
    oxus ve Thracian bunu beğendiler.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herşeyi devletten beklememek lazım. kaç tane yerli malı motosiklet ve otomobil fabrikamız var? sıfır. dolayısıyla tişört satıp motor alıyoruz. anca bu kadar.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Abd bizi kıskanmakta haklı
    Avrupa'da hasetinden catlıyor
    Benzin fiyatlarında birinciyiz
    oxus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)