Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni başlayan bayanlar için en uygun motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açılın ben doktorum
    Bizi zamaninda mIRC'de hep 16f diye kandirip alay ettiler hemcinslerimiz.
    Amaclari neydi hic cozemedim. Sonra dolandiricilari turedi milletten kontor falan istediler 16f yalanlariyla.
    Tabi o zamanlar kontor pahali 100 kontore 30 dakika anca konusuyorsun. 1 mesaj da 2 kontor.
    Millet habire kontor yolladi sahte 16f'lere.
    Ben zengin degilim ama telefonum faturali. Ben seni ararim numarani ver diyorum, numara veren yok tabi.
    18-20 sene once falan herhalde.
    Velhasil, yolumuz uzun. Bu travmadan kurtulmamiz bir 20 sene daha surer bayan/kadın arkadaslar
    ajurne bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    .
    Arkadaşlar bu tür sahtekarlıklara inanıp kendini sömürten arkadaşlar motosiklet filan alıp trafiğe çıkmasın zaten:-)sizede büyük geçmiş olsun.ama önyargı en büyük düşmanımız..

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Tamam sakin. Konuyu topluyoruz.

Öncelikle gidip ekipmanlarınızı toparlıyorsunuz. Kask mont dizlik (tercihen pantalon) eldiven ayakkabı. Akabinde güzelce bir eğitim alıyorsunuz yine tercihen Honda'nın akademisi gibi motosiklet de veren bir yerden ondan sonrasında ise ne tarz sürüşü tercih ediyorsanız, (Spor, cadde sürüşü, doğa vs) bu tarza uygun aynı zamanda bütçenizi zorlamayacak bir motosiklet alıyorsunuz. Bu süreçte ARA, IAM, Rospa gibi kurumların ücretsiz teorik eğitimlerini takip edip onlara da gidiyor teorinizi geliştiriyorsunuz. Zen ve Motosiklet bakım Sanatı kitabı ile, Roadcraft kitaplarını da bunların üzerine cila niyetine okuyorsunuz. Tabi ehliyetinizi de almayı unutmuyorsunuz.
    ajurne bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Bagyan tanisabilir miyiz ?
    Osm@n bunu beğendi.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Konuyu sadece izliyorum.bakalim kac sayfa olacak.
    Ayrıca ilk kim gs 650 tavsiye edecek onu da bekliyorum.
    BESTAPO bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı yayan-bay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu sadece izliyorum.bakalim kac sayfa olacak.
    Ayrıca ilk kim gs 650 tavsiye edecek onu da bekliyorum.
    Ya o degilde senin motor benim çok ilgimi çekiyor nasıl memnunmusun aynı motor olmasına rağmen BMW ye göre piyasası biraz daha ucuz ,
    Motor parçaları için sıkıntı yoktur kesin bulunurda onun dışındaki parçalar için durum nasıl mesela granaj falan bulunuyor mu?

Aslında ben capanord düşünüyorum ama bana çok mu buyuk gelir bir yandan onu kestiremiyorum
    Şöyle bir alet mesela ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-aprilia-bu-temizlikte-bu-fiata-kacmazzzzz-319372350/detay

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    İlk motorum inazuma idi. Ayaklarım zor değiyordu ve çok zorlandım. Bu böyle olmayacak dedim sen biraz kenarda bekle ben bi küçük boyunda öğreneyim diye honda msx 125 aldım. Bir sene hondaya bindim tamam artık dedikten sonra inazumaya dönüş yaptım. Şimdi trafikte sorun yaşamadan biniyorum hatta bayramda uzun yol bile yaptım kendisiyle. Bu arada boyum 1.58. Bu kısa hikayeden ne öğrendim: herşeyin bir sırası var.
    ajurne bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ajurne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan herhangi bir bütçem yok bu hafta içinde işe girip para biriktirmeyi düşünüyorum yaklaşık 7 ay sonrada motoruma kavuşmak istiyorum. Piaggio liberty şuan beni ikna etmiş gibi duruyor? Vespalarıda çok sevdim. boy/kilo 170/53. 8000 i geçmesin istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
    ajurne İstanbuldasın bende bayanım özelden de yazıyorum, her daim yardımcı olabilirim, hafta sonu müsaitsen buluşabiliriz... eğitim vs konularını butceni ekipmanını nasıl bir yol izlemen gerektiği hkk konuşabiliriz..
    ajurne bunu beğendi.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o degilde senin motor benim çok ilgimi çekiyor nasıl memnunmusun aynı motor olmasına rağmen BMW ye göre piyasası biraz daha ucuz ,
    Motor parçaları için sıkıntı yoktur kesin bulunurda onun dışındaki parçalar için durum nasıl mesela granaj falan bulunuyor mu?

Aslında ben capanord düşünüyorum ama bana çok mu buyuk gelir bir yandan onu kestiremiyorum
    Şöyle bir alet mesela ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...19372350/detay
    Birebir aynı motor değil, üst kapak ta değişiklikler var ,Bir de egzos sistemi değişik dedi servis ,parça bulma durumu tamamen duygusal şartlara bagli ben de duygu çok dedin mi -parça istanbul dan bir hafta içinde geliyor.ayrica yabancı yedek parça siteleri de var ama parça kod u bilirsen .motosiklet rahat dengeli güçlü benim için yeterli .yakit hiç hesaplamadım 650 cc motosiklet yakıt hesabı yapsaydım zaten 250 cc bir makine alırdım.21 lt depo var 350 im nin altına düşmemesi lazım.memnun muyum ? Memnunum.2030 yılında da capanord 1200 adv düşünüyorum.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    [QUOTE=Kübra006;4016674]
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir hafta önce sen sorduysan bu arkadaş neden o konuyu okumadı, senden önce kaç kişinin konu açtığının farkında mısın?
    Bayan için motosiklet konusu forumda sayfalarca konuşulan bir konu. Açar bakarsın google dan okur öğrenirsin.

Motosiklet kullanan tek bayan siz mişsiniz gibi konular, bir de üstüne araştırma ruhu 0 tembel ve her şeyi hazır beklediği gibi bilgiyi de başkasının zamanını çalıp alma niyetinde klasik türk kadını tipi birleşince olanlar oluyor.[/QUOT

Açarsın googleyi bakarsın.arkadaşımızın bilgi çöplüğünden haberi yok sanırım.internet ne kadar güncel ve analitik?siz bana herşey diyebilirsiniz ama.araştırma ruhu yok tembel diyemezsiniz.ben bir böceği 5 ay araştırıp ulusal bir ödül almış bir bireyim.sizin tartışmalı araştırmadan haberiniz yok o başka.nete gir beynine kopyala motorsiklet ile sokağa yapıştır.araştırma bu demek değil.sizin dediğiniz forum genlerine aykırı o zaman buradaki herkes tembel.arkadaş o zaman forumların amacı ne bir açıklarmısın?
    En güzel yaptıkları şey de laf salatası görüldüğü üzre.

İnternet bilgi kirliliği falan değil. Senin konunu okumuş olsa buraya gelip 'bayan için motor' gibi alabildiğine geniş spektrumlu soru sormaz, ordan birkaç motor öğrenir burda bu bana uygun mu diye konu açabilirdi.

"Yeni başlamak için motor tavsiye"
    =
    "ben motorla alakalı bir şey bilmiyorum. Araştırmak da istemiyorum.armut piş azıma düş istiyorum. Ama pişman olmak istemiyorum. Bu işe gönül vermemişim. Çok istemiyorum tutkum yok. %99.99 motor falan almayacağım."

Bu ikisi aynı kapıya çıkıyor.

Şimdi utanmadan burda 10larca insanın zamanını çalmanın luzumu var mı?
    Bu arsızlığa ne tepki verelim?

Bide ek olarak:
    Bayan yazıp normalde 1 sayfa olacak konunun barzo ve abazaların sayfa sayfa yardım etme çabaları bir bayan olarak ne hissettiriyor?
    Acaba cinsel kimliğiniz ile bir avantaj elde etmeniz nasıl hissettiriyor?
    Bir hayat kadını da kendi cinsel kimliği ile bir takım kazançlar elde ettiğinde size bunlar benzer geliyor mu?

Bahar89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bütün kızlar burada mı toplanıyor, Bende buradayım

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)