Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni başlayan bayanlar için en uygun motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayanlar için uygun olan motorları yazıp sıralasam yarın bi başka bayan gelip aynı soruyu yine sorucak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ajurne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 250
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerekli eğitimleri aldıktan sonra arkadaşın da dediği gibi yüzlerce kiloluk motosikletleri bile kolayca kontrol edebilirsiniz. Zaten motosikleti kuvvetiniz ile kontrol etmeye çalışıyorsanız siz onu değil, o sizi kullanıyor demektir. Bence siz motosiklet almadan önce, hazır 7 ay da var iken önce bir eğitim alın. Honda'nın sürüş akademisinde motosiklet de temin edildiği için kendi motorunuz olmasına da gerek yok.
    şuan çok mutlu oldum teşekkürler
    bu arada arkadaşım ciddi bir kaza geçirdi motorla sanırım 5 senedir boyundan aşağısını kullanamıyor. o nedenle bayağı soğuktum motorlara karşı bu forumu takip edicem konuyu silebilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayanlar için uygun olan motorları yazıp sıralasam yarın bi başka bayan gelip aynı soruyu yine sorucak.
    aşağı yukarı bu tarz konular konuşulmaz mı siyaset/din/felsefe forumu değil ki burası

Alıntı ajurne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağı yukarı bu tarz konular konuşulmaz mı siyaset/din/felsefe forumu değil ki burası
    öyle ama hep aynı şeyi konuşmaktan sıkıldık. bilgisayar değiliz ki hazır cevapları taslak halinde benzer sorulara kopyala yapıştır yapalım, hepimiz sakallı bıyıklı adamlarız.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    şuan çok mutlu oldum teşekkürler
    bu arada arkadaşım ciddi bir kaza geçirdi motorla sanırım 5 senedir boyundan aşağısını kullanamıyor. o nedenle bayağı soğuktum motorlara karşı bu forumu takip edicem konuyu silebilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Hanımefendi lokma takımıyla gelmiş. @DKN balans ayarı ömürlük artık. Arada kalman kötü oldu

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250
    öyle ama hep aynı şeyi konuşmaktan sıkıldık. bilgisayar değiliz ki hazır cevapları taslak halinde benzer sorulara kopyala yapıştır yapalım, hepimiz sakallı bıyıklı adamlarız.
    avatarına bakılırsa has türksün türklükle gurur duyuyorsun birazcık da faşisttin. peki türklerin islama nasıl geçtikleri hakkında ne biliyorsun? (: he bunlardan mı konuşalım mecburmusunuz konuya cevap yazmaya

Motosikleti
    .
    Allah kurtarsın ajume :-) şimdi bir ton laf yok sahtesinde,yok 5 sayfa olur da..aynı soruyu bir hafta önce ben sordum idama götürüyorlar..bizde biliyoruz bayan ve erkeğe ayrı motosikletler üretilmiyor.ama kilomuz az.onun dışında daha kaba kullanım motosikletler vardır,alışması adapte olması daha zaman alır.o sebeple bayan diye belirtiyoruz.konusu 5 sayfa olana madalyamı varda öyle bir saçmalığı heves edelim.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Yanlış düşünce. Kilo fark etmez. Bu ablamızın yerden kaldırdığı motosiklet bir Harley Davidson 812Libre yani 368kg. Kendisi taş çatlasın 70kg dır. Nasıl oluyor peki bu? Teknik ile. Sürüş de aynı şekildedir. Motosikletin kilosu binenin kuvveti ile orantılı olmak zorunda değildir. Kaba kullanım nazik kullanım diye bir şey yoktur. Smooth sürüş diye bir kavram vardır. Tüm motosikletler için geçerlidir. Boy mevzu ise başka bir konu. Her ikiniz de kesinlikle gidip sağlam bir eğitim alın.
    Dipnot: Şimdi fark ettim ablanın dizi sakat bir de.

413Kg lık bir Goldwing versiyonu da var mesela

https://www.youtube.com/watch?v=I5k4Uj3YTnY
    ajurne bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kurtarsın ajume :-) şimdi bir ton laf yok sahtesinde,yok 5 sayfa olur da..aynı soruyu bir hafta önce ben sordum idama götürüyorlar..bizde biliyoruz bayan ve erkeğe ayrı motosikletler üretilmiyor.ama kilo fark eder.onun dışında daha kaba kullanım motosikletler vardır,alışması adapte olması daha zaman olur.o sebeple bayan diye belirtiyoruz.konusu 5 sayfa olana madalyamı varda öyle bir saçmalığı heves edelim.
    aynenn biz onlar gibi bu tür şeylere ilgiyle büyümedik ki kendileri gibi zannediyorlar çocukluklarında bile sürekli araba motorr hız vs gibi olgularla yetiştiler çoğu. istisnaları vardır elbette. reşit olduklarında da bu tür şeylere yabancılık çekmiyorlar.14 15 yaşında motor kullanıyolar görüyorum çevremde. herkesin bilgili olduğu konular farklı kabul ediyorum
    Kübra006 ve serkany bunu beğendiler.

avatarına bakılırsa has türksün türklükle gurur duyuyorsun birazcık da faşisttin. peki türklerin islama nasıl geçtikleri hakkında ne biliyorsun? (: he bunlardan mı konuşalım mecburmusunuz konuya cevap yazmaya
    ince ayrıntıyı kaçırmışın bunlardan konuşabiliriz tabi doğru yere açılan başlık altında. yazmadan geçsek daha mı iyi olurdu hadi yazayım. yamaha delight
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250
    ince ayrıntıyı kaçırmışın bunlardan konuşabiliriz tabi doğru yere açılan başlık altında. yazmadan geçsek daha mı iyi olurdu hadi yazayım. yamaha delight
    yazmasanız daha iyi olurdu gerçekten isteyen bi insan cevap yazılmasa bile gider arar bulur başka şekilde. cidden yazmasanız daha iyi en azından hevesimiz kırılmaz

Motosikleti
    .
    Ajurne forum kardeşliği yapabiliriz:-) şükür bir hemcinsim geldi halden anlayan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış düşünce. Kilo fark etmez. Bu ablamızın yerden kaldırdığı motosiklet bir Harley Davidson 812Libre yani 368kg. Kendisi taş çatlasın 70kg dır. Nasıl oluyor peki bu? Teknik ile. Sürüş de aynı şekildedir. Motosikletin kilosu binenin kuvveti ile orantılı olmak zorunda değildir. Kaba kullanım nazik kullanım diye bir şey yoktur. Smooth sürüş diye bir kavram vardır. Tüm motosikletler için geçerlidir. Boy mevzu ise başka bir konu. Her ikiniz de kesinlikle gidip sağlam bir eğitim alın.
    Dipnot: Şimdi fark ettim ablanın dizi sakat bir de.

https://www.youtube.com/watch?v=YDR856eBy1c

413Kg lık bir Goldwing versiyonu da var mesela

https://www.youtube.com/watch?v=I5k4Uj3YTnY
    Işte biz bunları öğrenmek için burdayız.kızıcak bir durum yok.sakin olabilirsiniz.
    ajurne bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Allah kurtarsın ajume :-) şimdi bir ton laf yok sahtesinde,yok 5 sayfa olur da..aynı soruyu bir hafta önce ben sordum idama götürüyorlar..bizde biliyoruz bayan ve erkeğe ayrı motosikletler üretilmiyor.ama kilomuz az.onun dışında daha kaba kullanım motosikletler vardır,alışması adapte olması daha zaman alır.o sebeple bayan diye belirtiyoruz.konusu 5 sayfa olana madalyamı varda öyle bir saçmalığı heves edelim.
    Böyle abidik gubidik cümleler yüzünden 5 sayfa oluyor o konular.

Oysa yazsanız XXXXXTL bütcem var ne alabilirim diye sorsanız, paranın şu kadarına şu ekipmanlar var, bu kadarına da bu motorlar var şeklinde sayfalarca kullanıcısından tavsiye alırsınız.

Madem tavsiye veriyoruz, agusta f4i al on numara makina, şekil desen 10 gidiş desen 20. al alabilirsen.

Saçma sapan diyaloglara girme amacınız yada pozitif ayrımcılık beklentileriniz olmasa zaten durum çok farklı olur.Beklentileriniz bunlar forumda beklentilerinize karşılık veriyor. İstediğinizi alıyorsunuz, mutlu olmayı bilin.

Ekleme: Halen birileri cem yılmazdan "Ay kadınım ben çekil" espirisini koysun diye bekliyorum. Fakat adamlar kibar yada baydı artık.
    ajurne bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    piaggio marka olarak iyi bildiğim kadarıyla. hiç kafanı karıştırma dediğin modeli al begendiysen. zaten bi süre sonra illa ki degistirmek isteyeceksn o zaman uzun uzun düşünürsun.
    ajurne bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bayan nedir ya Hatun desen bile daha insani.
    Osm@n bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle abidik gubidik cümleler yüzünden 5 sayfa oluyor o konular.

Oysa yazsanız XXXXXTL bütcem var ne alabilirim diye sorsanız, paranın şu kadarına şu ekipmanlar var, bu kadarına da bu motorlar var şeklinde sayfalarca kullanıcısından tavsiye alırsınız.

Madem tavsiye veriyoruz, agusta f4i al on numara makina, şekil desen 10 gidiş desen 20. al alabilirsen.

Saçma sapan diyaloglara girme amacınız yada pozitif ayrımcılık beklentileriniz olmasa zaten durum çok farklı olur.Beklentileriniz bunlar forumda beklentilerinize karşılık veriyor. İstediğinizi alıyorsunuz, mutlu olmayı bilin.
    Negatif ayrımcılık,alay edilme,küçümsenme ve inanılmama durumları yaşadığımız için 5 sayfa oluyor o konular.cevap hakkı doğuyor.bizlerin pozitif ayrımcılık görme gibi bir niyetimiz yok.sadece normal bir forum üyesi gibi,seviyeli sohbetler yapabileceğimiz güzel bir ortama dahil olmak amacımız.çok kötü düşünceleriniz mevcut,bu önyargı ve gereksiz tutumlardan vazgeçseniz forum olarak zaten bizi tanıcaksınız.ama maalesef.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Sizin yüzünüzden yapacağım sosyal deneyi yapamıyorum bir bitmediniz ...
    35 gün önce yok izmirden ankaraya geldim ,hemşire oldum RKS titanik begendim diyen bir'i vardı ,

Millet unutsun ;""tam tersine üyelik açıp konu açacaktım ama milletin unutmasına fırsat vermiyorsunuz ki"".....

Ama ben unutmam elbet benim bu sosyal deneyi yapmama fırsat vereceksiniz,
    ajurne bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bir hafta önce sen sorduysan bu arkadaş neden o konuyu okumadı, senden önce kaç kişinin konu açtığının farkında mısın?
    Bayan için motosiklet konusu forumda sayfalarca konuşulan bir konu. Açar bakarsın google dan okur öğrenirsin.

Motosiklet kullanan tek bayan siz mişsiniz gibi konular, bir de üstüne araştırma ruhu 0 tembel ve her şeyi hazır beklediği gibi bilgiyi de başkasının zamanını çalıp alma niyetinde klasik türk kadını tipi birleşince olanlar oluyor.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Önce barayı görelim dostum gidip sağda solda ezip barayı mondiale kalma sonra
    ajurne bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    vespa(onkarakter)
    ajurne bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    .
    [QUOTE=MD.Murat;4016202]Bir hafta önce sen sorduysan bu arkadaş neden o konuyu okumadı, senden önce kaç kişinin konu açtığının farkında mısın?
    Bayan için motosiklet konusu forumda sayfalarca konuşulan bir konu. Açar bakarsın google dan okur öğrenirsin.

Motosiklet kullanan tek bayan siz mişsiniz gibi konular, bir de üstüne araştırma ruhu 0 tembel ve her şeyi hazır beklediği gibi bilgiyi de başkasının zamanını çalıp alma niyetinde klasik türk kadını tipi birleşince olanlar oluyor.[/QUOT

Açarsın googleyi bakarsın.arkadaşımızın bilgi çöplüğünden haberi yok sanırım.internet ne kadar güncel ve analitik?siz bana herşey diyebilirsiniz ama.araştırma ruhu yok tembel diyemezsiniz.ben bir böceği 5 ay araştırıp ulusal bir ödül almış bir bireyim.sizin tartışmalı araştırmadan haberiniz yok o başka.nete gir beynine kopyala motorsiklet ile sokağa yapıştır.araştırma bu demek değil.sizin dediğiniz forum genlerine aykırı o zaman buradaki herkes tembel.arkadaş o zaman forumların amacı ne bir açıklarmısın?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)