Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

Model : 2016
    KM : 6500
    Renk : mavi

Olduğu yerde düşmekten dolayı grenajları değiştiği söylenmiştir. ya da koruma takozu engellemiş öyle bir şey tam hatırlayamıyorum.

Fiyat 14.650 tl

sizce alınır mı ? yürüründe bir sorun olur mu tecrübesi olan acil dönebilir mi ??

Saygılarımla,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben hiç giderken düşen r25 görmedim, hepsi olduğu yere düşüyor.
    efendy06, jimi_hendrix ve sezgingulmez bunu beğendiler.

Umarım profesyonel tecrübesi yüksek motor sürücüleri bu konuya bakarlar...

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Motosiklet bu elbet düşecek ha oldugu yerde mi düstü muamma şasede önde bişey yoksa çok takılma ama 6500 km ne çektigi önemli başlangıç motoru olarak almışşa biraz irdele canını almıstır

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Onun sıfırı kaç para ki ikinci el hemde grenajı değişmiş motora o kadar para vereceksin? Yahama ödeme konusunda yardımcı olur taksit vs. sıfır almanı öneririm.
    mrdota bunu beğendi.

Motorun ilk sahibiymiş, onu verip yeni R25 almış.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı mrdota adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ilk sahibiymiş, onu verip yeni R25 almış.
    Birader bir insan 6500 km'deki motorunu satıp aynı motorun yenisini almak için üste (vermeyi senin göze alamadığın bir meblağ) para vermeyi göze alıyorsa o motorun suyunu sıkmıştır.
    Ben CBR250 kullanıyorum. Satıp 500cc 700cc veya farklı bir tarz, farklı bir marka almayacaksam, elimdeki motor da sağlamsa, niye satıp aynısından alayım?
    Ha motorda değişiklik olur, 5 hp eklerler yenisine veya abs eklenir falan, eyvallah, e bunlar da yok?
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Sahibi r25 satip tekrar r25 almissa muhtemelen satmaya calistigi r25 kronik yag pompasi sorunu sebebiyle blok patlatan makinelerden biridir

Motosikleti
    Honda Forza 250
    1-1500 lira az vermek için 2.el patates R25lere bulaşmayın derim. Etrafımdaki R25 lerin %80 i toplanmış,içinden geçilmiş motosikletler. Bugün abime 16200e sıfırını aldık 2016 model. Temizleri 15 in altına pek yok,ne gerek var 2.el almaya.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Üstad şu ilan nosuna bak.
    Yakın bir arkadaşım,çiçek gibi r25 i var. Km düşük. Araba alıcak diye satıyor. Çok sakin kullanıcı.
    390014813

Motosikleti
    R25
    Abicim bu r25 i alanlar hep ucuza kaçmaya çalışıyor git sıfır al daha iyi diyecemde, siz bu makinanın ne yaktığını ve benzinin litresini hesaba katmıyomusunuz hiç benim Apache bile çok gelmeye başladı bana, km ye 25 - 30 kuruş yaktığını söylüyorlar r 25 in

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim bu r25 i alanlar hep ucuza kaçmaya çalışıyor git sıfır al daha iyi diyecemde, siz bu makinanın ne yaktığını ve benzinin litresini hesaba katmıyomusunuz hiç benim Apache bile çok gelmeye başladı bana, km ye 25 - 30 kuruş yaktığını söylüyorlar r 25 in
    Sakin kullanimda 4 litreye dusurdum ben.Siz yapin hesabini.Agresifte 5.1 yaktim

Cbr 250 3.5 lt yakiyor,birakinda o kadar olsun.Biri tek silindir biri cift biri aralarinda 10 beygir fark var

Motosikleti
    R25
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin kullanimda 4 litreye dusurdum ben.Siz yapin hesabini.Agresifte 5.1 yaktim

Cbr 250 3.5 lt yakiyor,birakinda o kadar olsun.Biri tek silindir biri cift biri aralarinda 10 beygir fark var
    Abi çok değilmi 250 Cc bi motorun bu kadar yakması mt25 de çift silindir ama daha az yakıyor sebebi nedir

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Bir ahpabim senin gibi ilk motosiklet olarak r25 aldi alma guclu makine dedim dinlemedi patladi 5000 masraf etti motoru şıkır şıkır satti.
    Yani buradan alman gereken dersler,
    1. r25 baslangic icin fazla makine
    2. Kaza yapip saglam cikarsan masraf saglam girer
    3. Elin oglu zarara bakmaz sana kazali makineyi ittirir haberin olmaz.
    Sen hele bir 125 lik al piyasayi ve hakimiyetini gelistir bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)