Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kymco yu göndermişler

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    bugün arkadaşın motorunu muayeneye götürdük işimiz erken bitince aydınlıkevlerdeki kymco bayisine ck 125 pulsar a bakmaya gittik. bayiye girince ortalıkta hiç kymco görmedim oradaki abiye sorunca hepsini bursa ya gönderdim dedi. Sebebini sorunca kymco satışının dolarla olduğu için motoru satamadığını söyledi, ben de ben şimdi kymco alamayacak mıyım diye sorunca istersen ben sana Bursa dan getirtirim dedi. Biraz oturduk konuştuk yaklaşımı oldukça iyiydi ama herhalde kymco da bana uzaklaşmaya başladı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Aslında değeri bilinmeyen bir motor. Bizim bir abi almış inceledim. 250cc scooterdı sanırım. Oldukça kaliteli bir ürün. Birçok özelliğide var. Üzüldüm bayiliğin kapanmasına.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    ben bugun ıstanbul merkezı (taral a.ş) ıle parca konusunda
    konustum (arka fren balatası)
    herhalgı bır sorun yoktu
    ama kymco dolar bazında satıldıgı ıcın bayıler sorun yasamıs olabılırler
    unutmadan soylıyeyım
    kymco actıv 110 kullanıyorum ve cok memnunum(masallah )
    ____it's my life_1982____

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    kymco hakikaten kaliteli bi motor
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Kymco yu ben yurt disinda da cok gordum.Gercekten paranin hakkini veren bir motor ama sanirim Turkiye bayisi hic girisimci degil.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Kymco yu ben yurt disinda da cok gordum.Gercekten paranin hakkini veren bir motor ama sanirim Turkiye bayisi hic girisimci degil.
    Kymco zaten İtalya'da Piaggio'yu Vespa'yı satışta geçmesiyle ününü kazanmış bir firma, işi bilen bayiiler de bununla övünüyor. Ama cidden Türkiye pazarında kendi başarısız reklam kampanyalarının da etkisiyle hak ettikleri yerden çok uzaktalar.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Ben 3 ay önce genel merkezine bir mail attım. 5 kişi okudu ama bir tanesi de dönüp cevap vermeye tenezzül etmedi. Bayileri çok ilgisiz. Sanki Harley satıyorlar havalarındalar. Her ne kadar kaliteli bir motorda olsa üzerinde hiçbir aksesuarı olmayan 250 cc 29 HP.lik bir motor için 6.285 USD peşin fiyat çok.
    Bugünkü kurlarla nerede ise 11.000 YTL. üzerine 3500 daha koyarın 14.500 750 cc.lik Honda Shadow alırım venoxa 5 çeker.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün Capitol'ün karşısına yeni açılan baiyye gittim.Hyousung için girmeme rağmen gözüm direkt Kymco'lara kaydı.Sahibi olan Bora ile bayağı konuştuk.Kendiside 500'lük Kymco kullandığını söyledi.11750ytl olan fiyatta istenirse kolaylık sağlayacağını belirtti.Venox içinde 9350ytl civarında bir fiyat söyledi ve yakında fiyatların değişeceğini ekledi.Sizin anlayacağınız satan devam ediyor.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    Dün Capitol'ün karşısına yeni açılan baiyye gittim.Hyousung için girmeme rağmen gözüm direkt Kymco'lara kaydı.Sahibi olan Bora ile bayağı konuştuk.Kendiside 500'lük Kymco kullandığını söyledi.11750ytl olan fiyatta istenirse kolaylık sağlayacağını belirtti.Venox içinde 9350ytl civarında bir fiyat söyledi ve yakında fiyatların değişeceğini ekledi.Sizin anlayacağınız satan devam ediyor.
    fiyatlar değişecek. peki düşecekmi artacakmı

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    bence fiyatlar düştü çünkü http://www.kymco.com.tr/html/fiyatlar.php sitesinde fiyatlar dolar bazındayken 1800 kusur dolardı ck 125 fıyatıo da 2900YTL civarındaydı, şimdi ise 2.738 KDV, ÖTV, NAKLİYE DAHİLDİR . yazıyor
    bu arada 2.el düşünürsen bendeki 8 aylık garantisi ve taksidi dewam ediyor ;)
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    fiyatları dolara endeksli olduğu için dolar düştükçe fiyat da düşecek ya da satışı artırmak için fiyatı ytl olarak belirleyip az biraz düşürürlerse biz de çekeriz altımıza bir kymco...

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    aslında güzel motor ama neden böyle olmuş onu anlamadım
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı
    fiyatlar değişecek. peki düşecekmi artacakmı
    İyi niyetli arkadaşım benim.Türkiye'de fiyat değişikliği dendiğinde artış anlamak lazım!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler