Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

HONDA CBR 250RR ilk sürüşler.

Motovento
    REKLAM ALANI
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bilader ortaya bi tas attın millet motosikleti yorumlamayı bıraktı top speed in peşine düştü
    Ben birşey yapmadım, bu motorun fotoğrafları çıktığı günden beri cbr250'ciler yazıp çizmeye başladı.47 beygirle başladı, 45,42,38 derken topspeed de 202 diyorlardı oda 185-190 lara düştü hepsi bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben birşey yapmadım, bu motorun fotoğrafları çıktığı günden beri cbr250'ciler yazıp çizmeye başladı.47 beygirle başladı, 45,42,38 derken topspeed de 202 diyorlardı oda 185-190 lara düştü hepsi bu.
    senin ybr cbryi geçer mi
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Feel the way

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Konuda bana cevap hakkı doğmuş sanırım. Ben motorun fanı değilim gerektiğinde yermesini de bilirim ancak nispeten dik oturuş ve daha az olan titreşimi ruhu yok diye lanse ederseniz kusura bakmayın da gülerler. Bu motorlar daha çok sehirici kullanılıyor ve bunlar kullanıcı yararına olan etkenler. Motorların karakteri farklı demişim. Arada hacim farkı var. Silindir farkı var ve tork aralığını, hizlanmayi ve gaz tepkisini doğrudan etkiliyor. Bu yadsinamaz bir gerçek ama yukarıda saydiklarima ek olarak son hızı 179 olan motor 170 de nasıl rahat gidecek merak ediyorum. Sürekli 170 de gider mi gider ama ne kadar rahat ve sağlıklı olur?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Bir kutu kolanın hacmi kadar bile yanma odası olmayan bir motora sahip araçtan bahsettiğinizin farkında mısınız ?
    zaferce, MoRFy ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kutu kolanın hacmi kadar bile yanma odası olmayan bir motora rumsahip araçtan bahsettiğinizin farkında mısınız ?
    bayır aşşaa 190 diyorum ve gidiyorum.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin ybr cbryi geçer mi
    Cbr125'i geçiyor,r125'i söylemiyorum bile,pulsar 200ns'i kalkışta geçiyor uzun mesafede 150'ye kadar yanyana gidiyorlar ondan sonra pulsar gidiyor, inazuma250'yi hem kalkışta hem uzun mesafede geçiyor.
    Stunt bunu beğendi.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Selamlar herkese motor Turkiye'ye geldi mi ? Bugun tunalida gordum siyahti. Farlardan ve egsozdan tanidim motoru.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Ben 1-2 hafta önce Honda bayisine gidip gelip gelmeyeceğini sormuştum ve bizde bilmiyoruz demişlerdi mail atabilirmisiniz dedim bende atabiliriz dediler biz size gelen cevabı bildiririz dediler bende tmm dedim gittim gelmicek diyorlar bence boşa beklemeyelim

Motosikleti
    R25
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr125'i geçiyor,r125'i söylemiyorum bile,pulsar 200ns'i kalkışta geçiyor uzun mesafede 150'ye kadar yanyana gidiyorlar ondan sonra pulsar gidiyor, inazuma250'yi hem kalkışta hem uzun mesafede geçiyor.
    Bende koşarak cbr ı geciyorum sonra pulsarı 200 ns kalkışta geciyorum inazuma 250 yi hem havada hem karada geciyorum

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende koşarak cbr ı geciyorum sonra pulsarı 200 ns kalkışta geciyorum inazuma 250 yi hem havada hem karada geciyorum
    mazhaRR nın ybr pek normal değil yalnız abi...
    MazhaRR bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese motor Turkiye'ye geldi mi ? Bugun tunalida gordum siyahti. Farlardan ve egsozdan tanidim motoru.
    Motor Türkiye de yok geleceğini'de pek sanmıyorum

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen yeni kasa CBR500 gördün sen. Bende geçen gün siyah CBR500 görünce bi bakakaldım sonradan çaktım köfteyi. Ön kasa aynı motorlarda.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim gibi kısa boylular için güzel motor olmuş, sürücü adamın boyu 1.68'miş. bende öyleyim tartışmayı bırakın artık, 250 cc supersport klasmanında ki en güzel gözüken motoru yapmışlar. hepimiz topspeed'çi değiliz ki, bir çoğumuz motoru görünüşü güzel diye almıyor mu zaten? ben hızdan çok korkmasam talip olacağım bir motor olurdu bu.

dövmeyin birbirinizi bu kadar, motosikletçilik kardeşliktir.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    5. viteste olduğu halde 167 yapıyor 6da ne kadar yapar bilmiyoruz. Fakat neden daha yavaş giden bir motor üretsin ki honda rekabet ortamı sonuçta. En kötü 175 180 gider ki bu bile çok saçma tek silindir bir makinede 170 i görüyorsa çift silindir bir makineyle ve daha fazla beygir gücüyle neden daha iyi gitmesin belki başlangıç motoru olmaktan biraz çıkıyor ama 250 cc klasmanında bence çok iddialı bir makine olacak. Bugün çoğu kimse sırf tipinden dolayı cbr almaktan vazgeçiyor. Üstelik performans yakıt tüketimi ve parça fiyatları çok uygun olduğu halde. Bu motorla honda piyasada bir patlama yapar diye düşünüyorum

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    yav sadece hıza ne bakıyonuz? adamlar ters süspansiyon koymuş, abs koymuş; sırf bunlar için alınır zaten.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Ne yakıyor bu alet, r25 gibi fütursuzca 7 litrelere çıkarmı.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yakıyor bu alet, r25 gibi fütursuzca 7 litrelere çıkarmı.
    Eğer basarsan fazla bile yakar hocam R25 den güçlü bir makine bu çünkü

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Bir kutu kolanın hacmi kadar bile yanma odası olmayan bir motora sahip araçtan bahsettiğinizin farkında mısınız ?
    Silindir hacmi=yanma odası değil dostum...Pistonun gidip-geldiği tüm alan yani silindir,buna yanma odası da dahil.
    The Power of The Dreams.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silindir hacmi=yanma odası değil dostum...Pistonun gidip-geldiği tüm alan yani silindir,buna yanma odası da dahil.
    Haklısın. Yanma odası silindir den her halükarda küçük oluyor. Demek ki yanma odası yarım kutu kola kadar en fazla

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Haklısın. Yanma odası silindir den her halükarda küçük oluyor. Demek ki yanma odası yarım kutu kola kadar en fazla
    Abiye bi 19'luk damacana

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)