Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

a2 ehliyet masrafı ne olur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba RX9
    şimdi bende b ehliyet var, a2 ehliyeti alıcam.

800 tl kurs fiyatı ( tanıdık sürücü kursundan indirim alıcam biraz)

kalan şeylerin fiyatı ne olur? internette bilgi bulamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    .
    burada b sınıfı ehliyeti olan için 600 tl kurs ücreti 100 tl sınav masrafı 260 tl harç parası trafiğe.ben birkaç aya başvurucam.Hedef sınavda 1 .lik

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Direksiyon sınav ücreti: 70 TL
    Dosya ücreti: 10 TL
    Sağlık Raporu: 0-100 TL (bazı aile hekimleri ücretsiz de verebiliyor)
    Biometrik Fotoğraf: 10-20 TL
    Kart ücreti: 128,5 TL
    Harç : 133,7 TL

Ben 400 tl kurs ucreti odedim 400 de harc parasi felan yatircam 800 e cepte (b ehliyetim var ama)

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    kurs ucretı standart (istanbul) 700 + 70 direksıyon sınavı harç vergi kart parası toplam 1100 e aldım ben B ehliyetim var iken

Kurs ücretlerinde devletin getirdiği alt sınır mevcut. Değişmediyse 600₺ idi.
    Tabi böyle bir fiyatı veren kurs sizin motoru aslanlar gibi kullanabildiğinizi farzediyor demektir. Sürüş eğitimi artı ücret olur.

Motosikleti
    .
    ben o kurs ücretini veriyorsam (ki bence 600 tl çok fazla)o kurstan motorsikleti a'dan z' ye öğrenmeden çıkmam..buraya yazıyorum uçmasın

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Bende motor ehliyetime araba ekleticem 1130 diyolar

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde yeğenim için sorduk Antalya merkezda (A için B var), 700 tl dedi,A2 için 500. yakında ki bir ilçeden bir arkadaş A2 için (b nin üzserine) 400 tl fiyat vermişler. Taban fiyat diyorlar ama bence herkes riayet etmiyor.
    Antalya da A veren Ö...r sürücü kursu bilen varsa lütfen yazsın. Biz dedik ki; hiç bir talebimiz yok, sadece sınava gireceğiz, bir kuruş inmedi aşağıya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde yeğenim için sorduk Antalya merkezda (A için B var), 700 tl dedi,A2 için 500. yakında ki bir ilçeden bir arkadaş A2 için (b nin üzserine) 400 tl fiyat vermişler. Taban fiyat diyorlar ama bence herkes riayet etmiyor.
    Antalya da A veren Ö...r sürücü kursu bilen varsa lütfen yazsın. Biz dedik ki; hiç bir talebimiz yok, sadece sınava gireceğiz, bir kuruş inmedi aşağıya.
    Pardon Ö...r den başka A sertifika veren olacaktı.

Ehliyet adrese gelcek dedi kurstaki adam ondan adres istedi, sizin bu konu hakkinda bilginiz var mi artik eve mi geliyor?

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    ben arkadaşım için sordum sürücü kursu b sınıfı ehliyetin varsa 700 yoksa 850 demişti bu demek oluyorki 1000 teleyi geçebilir a2 sınıfı ben 2013 de bütün masraflar kursta dahil 640 tl yi bulmuştu çok zam geldi çok RABBİM yeni ehliyet alanlara kalaylık nasib etsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

ocanner35 kardeşim eğer sen adrese gelmesini belittiğsen ehliyetin eve gelir merak etme kardeşim

2013 te kursla 200 tlye anlasmistim ailem birakmamisti :(

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    200 tl iyiymiş ben 350 tl vermiştim kursa

Motosikleti
    Kuba RX9
    ben bi arkadaşın selamıyla gittim bi kursa, sahibiyle ahbabmış.

ne olur fiyat dedil, a2 nin istanbulda fiyatı bellidir, 770 tl dedi. inemez misin dedik, telefon görüşmesi falan yaptırdık arkadaşla. bize durumu açıkladı ama ne kadar doğru bilmiyorum.

eğer 770 den aşşa kayıt yaparsa , devlet denetliyormuş hepsini , sürücü kursuna ceza kesiliyormuş yada direk kapatıyolarmış. risk alamayız dedi.

kurs harici ekstra 330 tl ödicez oda emniyete sınava falan. sağlık raporuyla foto ücretsiz anlaşmalı olduğu yerler varmış.

totalde 1100 tl e geliyor istanbulda.

çok bence.

770 tl nedir abi ya

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o kurs ücretini veriyorsam (ki bence 600 tl çok fazla)o kurstan motorsikleti a'dan z' ye öğrenmeden çıkmam..buraya yazıyorum uçmasın
    Sanarsın kursta özel pist tutmuş 10 çeşit cc ve sonunda 750cc veya 1000cc eğitim sonlandırıcak he bide sana koruma ekipmanları ve intercomlu kaskı eğitim vericekmiş gibi a z geçtin sen a gör 2 rekat şükür namazı kıl nafile

Ben bu saydıklarımın tamamını A sınıfı alırken aldım kursa 1.200 harc vesayre derken 1.500 mal oldu ehliyetim varken birde kısaca 3 kuruşa 5 köfte yok sana vericeği döküntü veya üzerinde bi aletle birşeyler öğretmeye çalışırlar biliyorsan şanslı say kendini

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Alıntı whaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bi arkadaşın selamıyla gittim bi kursa, sahibiyle ahbabmış.

ne olur fiyat dedil, a2 nin istanbulda fiyatı bellidir, 770 tl dedi. inemez misin dedik, telefon görüşmesi falan yaptırdık arkadaşla. bize durumu açıkladı ama ne kadar doğru bilmiyorum.

eğer 770 den aşşa kayıt yaparsa , devlet denetliyormuş hepsini , sürücü kursuna ceza kesiliyormuş yada direk kapatıyolarmış. risk alamayız dedi.

kurs harici ekstra 330 tl ödicez oda emniyete sınava falan. sağlık raporuyla foto ücretsiz anlaşmalı olduğu yerler varmış.

totalde 1100 tl e geliyor istanbulda.

çok bence.

770 tl nedir abi ya
    Evet tamamen haklılar mesala sana 600 fatura kesti kurs ücreti tamam a2 diye ben o faturayı ele geçirirsem o kursun ağlatırım hemde nasıl

Bende A sınıfı için ehliyetim olduğu halde 1.200 kursu resim sınav harcı ehliyet harcı kart parası derken 1.500 geldi he diyiceksin haketilermi gerçekten haketiler bu konuda bunla ilgili nasıl eğitim aldığım yazdım bakarsan hak verirsin

Şuda bi gerçek her kurs bu eğitimi veremediği için her kursta alınan parayı haketmiyor malesef
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    .
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanarsın kursta özel pist tutmuş 10 çeşit cc ve sonunda 750cc veya 1000cc eğitim sonlandırıcak he bide sana koruma ekipmanları ve intercomlu kaskı eğitim vericekmiş gibi a z geçtin sen a gör 2 rekat şükür namazı kıl nafile

Ben bu saydıklarımın tamamını A sınıfı alırken aldım kursa 1.200 harc vesayre derken 1.500 mal oldu ehliyetim varken birde kısaca 3 kuruşa 5 köfte yok sana vericeği döküntü veya üzerinde bi aletle birşeyler öğretmeye çalışırlar biliyorsan şanslı say kendini

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Evet tamamen haklılar mesala sana 600 fatura kesti kurs ücreti tamam a2 diye ben o faturayı ele geçirirsem o kursun ağlatırım hemde nasıl

Bende A sınıfı için ehliyetim olduğu halde 1.200 kursu resim sınav harcı ehliyet harcı kart parası derken 1.500 geldi he diyiceksin haketilermi gerçekten haketiler bu konuda bunla ilgili nasıl eğitim aldığım yazdım bakarsan hak verirsin

Şuda bi gerçek her kurs bu eğitimi veremediği için her kursta alınan parayı haketmiyor malesef
    Kınamışsınız beni özel pist filan :-) ben haklı olduğumu düşünüyorum hocam.düğünlerde beleş limonata, pasta,kurabiye ile büyümüş nesiliz.hakkımı yedirtmem.600 tl almıcaklar o zaman.ayrıca benim bulunduğum ilde özel sürüş eğitim kursları yok o kadar seçenek mevcut değil. Bunuda yazdım buda uçmasın :-) tabikide gönül california superbike school pistinde eğitim almak ister,maalesef şartlar işte :-)

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Hersey dahil yaklasik 1100-1200 tl.

Motosikleti
    Kuba RX9
    şimdi paşa paşa o 770 tl kurs ücretini ödeyecek miyiz?

istanbul yakınındaki şehirlerde daha ucuza varsa gider alırım valla

bandırma da olan var mı acaba bandırma fiyatı nedir? bandırmada ev var gideyim ordan alayım bari

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)