Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    merhaba arkadaslar bende honda cbf bakıyorum 2. el tabiki yakın bı abım bana önerdi daha ilk motorum 2013 model 70.000kmde bi cbf yaklasık 3500 3000 lira arası bı fıyatı var abım onerdi ustası var zaten ustaya bırakmıs usta satıyor benim sıkıntım bu motor benı uzer mı en az bı 15 20 bin km kullanmayı dusunuyorum sonra gercekten ıstedıgım bı makıne alıcam allah kısmet ederse cok masraf cıkarır mı cunku 1 2 seneye satıcam hani 3500e alıp 2500e gider derseniz 100bindekı bı motor gozum kapalı alıcam abimin dedıgıne gore al 15 20 bin kullan acemılıgını at sonra satarsın peynir ekmek gıbı gıden bı motor motor hakkında detaylı bılgım pek yok ama ayaklık plastıklerı gitmişti bi kac ufak cızıgı vardı yag vs kontrol etmedım ustaya guvenıyorum balata vs gibi yerlerde abım sıkıntı yok halledılır ayarlanır dedı acıkcası frenler cokta hıssettırıcı degıldı ama motor sesi güzeldi yol tutusu ıyı gıbıydı cok hız yapamadım tabi cok cok cok rahattı benım hıssıyatım bunlar yas 20 boy 175 kılo 65 baslangıc ıcın bu motoru almalımıyım sızce 3500 lira verip sahıbındende daha az kmlı aynı paraya 2014 2013 modelı var ama tabi herzaman bı ama var sizce ne yapmalıyım mesajlarınızı beklıyorum tekerınız düz bassın ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sıfırı 5800 iken 70bindeki motora o para verilmez bence

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Daha az km li bir şey al bence. Ben 2013 model 2014 çıkışlı cbf imi satmaya çalışıyorum şuan, 36000km de. 4000tl yazdım 10 gündür kimse aramadı. Km ye çok önem veriyor insanlar.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırı 5800 iken 70bindeki motora o para verilmez bence
    dogru dıyorsunda sımdı 5800 aldıktan sonra o fıyata gelmıyor sıgorta ruhsat plaka vs gibi masraflarla artıyor kı bu motor dusucek 20 bin km kullanıcagımı varsayarsak 7 ye mal ettıgım bı motoru 5e satarsam fazla zarar etmezmıyım abim sen bunu al 3 ay sonra aynı fıyata satarsın dıyor kafam cok karısık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha az km li bir şey al bence. Ben 2013 model 2014 çıkışlı cbf imi satmaya çalışıyorum şuan, 36000km de. 4000tl yazdım 10 gündür kimse aramadı. Km ye çok önem veriyor insanlar.
    36bin cbf gıbı bı motora az bence ömrü uzun bı motor senin motor iyi bence istanbuldaysan bı goruselım derım .

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Ayak pegleri 70 000 de parçalanmaz yani lastikler gerçek 70.000 olmayabilir sor motor yapılmışmı yapıldıysa ne zaman

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ben 2015 8600 de cbf i 5000 bine 3 günde sattım belki şans belki nasip bilmem ama motor güzel başlangıç için iyi parça ucuz 3500 liraya alcağın motorda çok bişi zarar etmezsin ama km yüksek biraz ordan sıkıntı olabilir

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayak pegleri 70 000 de parçalanmaz yani lastikler gerçek 70.000 olmayabilir sor motor yapılmışmı yapıldıysa ne zaman
    ayaklık derken sadece sag frendıkı pegi yoktu acaba saga yatmısta kırılmıs sonradan degısmıs olabılır mı

Motosikleti
    yok
    Alıntı tayfun1588 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogru dıyorsunda sımdı 5800 aldıktan sonra o fıyata gelmıyor sıgorta ruhsat plaka vs gibi masraflarla artıyor kı bu motor dusucek 20 bin km kullanıcagımı varsayarsak 7 ye mal ettıgım bı motoru 5e satarsam fazla zarar etmezmıyım abim sen bunu al 3 ay sonra aynı fıyata satarsın dıyor kafam cok karısık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

36bin cbf gıbı bı motora az bence ömrü uzun bı motor senin motor iyi bence istanbuldaysan bı goruselım derım .
    İstanbulda değilim maalesef. Ama diyebilirim ki 70.000fazla. Motor için fazla olmayabilir ama o km yi yapmak için kurye falan kullanmış olma ihtimali de yüksek. Kimse yanaşmak istemez bence.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Sıfır la şuan alıcağın arasında 216 tl palaka masrafın var sgorta her halukarda 2 sinede yapılcak 70 bin km rede alıcağın aletin son sahibi olma ve motor gibi bir sürüde masraf edebilirsin 5 10 binde git birtane yb al daha iyi veya 10 20 binde 4 4.5 tl ye 2 el al 70 bindeki alete 3.5 verilmez

Sıfırda almanı tavsiye etmem 5.800 hakedicek alet deyil gözümde

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...44742876/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-masrafsiz-cbf-150-kredi-kartina-vade-farksiz-9-taksit-343902460/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43783327/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43874317/detay

5 dk bunlar gözüme çarptı bak eli ayağı düzgün kesene göre pazarlığınıda yap saten önümüz kışa gidiyor acele etme en uyguna istediğin birine sahib olabilirsin dert etme zaman her şeyin ilacıdır
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı tayfun1588 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben kendim hallettim 260 tl tuttu plaka ruhsat, sigorta istersen 250bin km de motor al gene yaptırcaksın vede fiyatı değişmiycek sigortanın. Sigorta kullanıcıyla ilgili büyük oranda.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır la şuan alıcağın arasında 216 tl palaka masrafın var sgorta her halukarda 2 sinede yapılcak 70 bin km rede alıcağın aletin son sahibi olma ve motor gibi bir sürüde masraf edebilirsin 5 10 binde git birtane yb al daha iyi veya 10 20 binde 4 4.5 tl ye 2 el al 70 bindeki alete 3.5 verilmez

Sıfırda almanı tavsiye etmem 5.800 hakedicek alet deyil gözümde

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...44742876/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-masrafsiz-cbf-150-kredi-kartina-vade-farksiz-9-taksit-343902460/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43783327/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43874317/detay

5 dk bunlar gözüme çarptı bak eli ayağı düzgün kesene göre pazarlığınıda yap saten önümüz kışa gidiyor acele etme en uyguna istediğin birine sahib olabilirsin dert etme zaman her şeyin ilacıdır
    bunların sorunu 2011 2014 arası 15bin km de abi nasıl oluyorda boyle bu adam motoru kullanmıyor mu dıyorsun kafanda sonra suphe baslıyor tabıkı acaba kılometreyle oynanmısmıdır sorusu gelıyor aklına ısın ıcınden cıkamıyorsun gibi gibi ..

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Adam motor alicam

2 bin lira zarar edip 20bin km kullanıcam cok zarar diyor

Sizin yüzünüzden bu piyasa boyle be
    Vallahi sizin gibi dusunenler yüzünden

Alin siz 7 ye 20 bin km yapin 6800 e satin

Iciniz rahat etsin

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı dovahhkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam motor alicam

2 bin lira zarar edip 20bin km kullanıcam cok zarar diyor

Sizin yüzünüzden bu piyasa boyle be
    Vallahi sizin gibi dusunenler yüzünden

Alin siz 7 ye 20 bin km yapin 6800 e satin

Iciniz rahat etsin
    dostum benım meselem zarar degıl 3500 4000 lira arası daha iyi gozuken motorlar var ama gozuken cbf 150 2013 70bın kmde 3500 lira dıyor adam 4000 liraya 2014 15bin km var internette hangısı daha akıllıca olur onerılen motoru almak mı bıraz daha koyup sahibindenden bakıcagın rısklı motoru almak mı olayı cok yanlıs yerden yorumluyorsun .. benım olayın kazıklanmamak .

Motosikleti
    honda cbf 150
    yardımcı olucak deneyımlı abılerımız nerelerrr

Motosikleti
    yok
    Dostum herkes km yüksek alma diyor daha neyin yardımı?
    15binde motor nasıl olur diyorsun, benim ev şehir merkezinde her gün motorla spora falan gidiyorum yıllık yaptığım km taş çatlasa 7.000 falan. 3 yaşında motor 15-20 binde olur neden olmasın. 70.000 de motoru satamazsın elinde kalır.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    70000 km ve o fiyat çok bence. Arkadaşların dediği gibi biraz çık fiyatta daha az km motor al. Bu arada bazıları düşük km'li motorda işkillenirim demiş de alacağın aletin servis geçmişi varsa? Ben yıllar önce bilmem kaç yaşında şahin almıştım ve daha orjinal 34000 km'deydi ve gören herkes şok oluyordu. Orjinal fabrika lastiklerini ben değiştirdim. Değiştiren lastikçinin gözlerini görmeliydiniz. Sonra yıllarca kullandım ve enişteye sattım o da yıllarca kullandı ve iki tane ufak kazası olmasına rağmen satılık yazdığımızın sabahı saat 09:00'da hemen satıldı. Kim niye az km yapmış bilemeyiz ama neler neler gördüm duydum ben. Hemen kötü düşünmeyin. Motoru incelersin ve bazı parçaları biraz fikir verir km'ye dair. Gerisi karşılıklı güven elbette ve tramer kayıtları vs.

Motosikleti
    honda cbf 150
    tesekkurler 2015 10binde cbf 150 buldum 5 lira fıyatı var tramer vs temiz pazartesı ustayla gıdıp bakıcaz eger bı sıkıntısı yoksa almayı dusunuyorum lastıkleri yeni ön rüzgarlıgı koruma demırlerı arka canta led ampuller vs bırsuru aksesuar var .

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Az daha para biriktir sıfırını al. Rakam 4500 ün üzerine çıktı mı ikinci ele bakma bile.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)