Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha servisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    R25 imin 5000 bakımı için servise gittim ve pek beğenmedim. Şimdi bide şasi numarasından geri çağrıldığını öğrendim. Bunlara yaptırmak istemiyorum (Denizli yamaha) Manisa da iyi bir usta var dendi. Rivayete göre hatalı hiç bi motor ordan çıkamıyormuş. Titiz adamlar mış? Her genel bakımı da yaptırırım hem gezmiş okurum (208 km

Manisadaki usta hakkında bilgiye sahip misiniz? doğrumu sizce ben bi kişiden duydum forumda falan yoktu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 imin 5000 bakımı için servise gittim ve pek beğenmedim. Şimdi bide şasi numarasından geri çağrıldığını öğrendim. Bunlara yaptırmak istemiyorum (Denizli yamaha) Manisa da iyi bir usta var dendi. Rivayete göre hatalı hiç bi motor ordan çıkamıyormuş. Titiz adamlar mış? Her genel bakımı da yaptırırım hem gezmiş okurum (208 km

Manisadaki usta hakkında bilgiye sahip misiniz? doğrumu sizce ben bi kişiden duydum forumda falan yoktu
    gel dostum gel serhat usta işini iyi yapar izmiri geç diğer illerden bile büssürü motor geliyor istersen özelden yaz yardımcı olim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)