Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bugün Antalya/Manavgatda Sıkı Denetim !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Bugün antalya/manavgat ilçemizde trafik ekiplerinin motosikletlere sıkı denetimi vardı.Gün sonunda toplam 834 motora denetim yapılmış ve 547 si kasksız,kuralları ihlal ederek,ehliyetsiz kullanmaktan ceza yemiş,190 Kişide trafikten men edilmiş.Şu rakamlara bakarmısınız gerçekten içler acısı ...
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Pek üzülmedim doğrusu , umarım rutin hale gelir ...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    2 hafta önce serik ilçesindeydim.antalyaya en yakın olan ilçem sanırım belkide kemerdir neyse.her taraf motosiklet ve yarısında plaka yok,hiçbir sürücüde kask yok ve eminimki ehliyetleri de yoktur.şok oldum.antalya gibi bir şehirin ilçelerinde trafik böyle ise yazık bu memleketin geri kalanının haline ve yazık biz büyük şehirlerde yaşayan enayilere.bizim herşeyimiz tam olsa plaka,ruhsat,ehliyet,kask,muayene,sigorta,mtv vs. arkamızdaki adamda kask yok diye ceza yeriz.

özellikle şehir merkezinde çok sıkı denetimler var.ara sokaklarda bile motorlu trafikler acımıyor ceza yazıyor.

mceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv250
    Darısı istanbul'un başına..............

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 gündür Antalya'dayım..Şuanda da Göynük'teyim..
    Dün gecenin yarısı havaalanından gelirken 3 motor gördüm toplamda hepsinde de kask vardı..Ama sanıyorum ki soğuktan takıyorlar..Gündüz yokmuş baksana..

Bu arada, Antalyalı arkadaşlar, bu ne soğuk kardeşim, geceleri donuyom valla, biz sıcak vilayet olarak bilirdik Antalya'yı

Ha, Konyaaltı Kokoreççi Hilmi'nize bir şey diyemem ama orası bir mabet resmen

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yoksa bizim moderatorun şikayet yerine ulaştıda apaçilere yönelik sıkı motosiklet denetimimi yaptılar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    2-3 gündür bende üşüyorum geceleri.motor sürerken maske takmaya başladım yani.

Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür Antalya'dayım..Şuanda da Göynük'teyim..
    Dün gecenin yarısı havaalanından gelirken 3 motor gördüm toplamda hepsinde de kask vardı..Ama sanıyorum ki soğuktan takıyorlar..Gündüz yokmuş baksana..

Bu arada, Antalyalı arkadaşlar, bu ne soğuk kardeşim, geceleri donuyom valla, biz sıcak vilayet olarak bilirdik Antalya'yı

Ha, Konyaaltı Kokoreççi Hilmi'nize bir şey diyemem ama orası bir mabet resmen
    Bu havaya soğuk denmez yav, insaf , bugün denize giriyordu insanlar ...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

Motosikleti
    Var
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu havaya soğuk denmez yav, insaf , bugün denize giriyordu insanlar ...
    Yav burada da giriyor denize insanlar ama girenlerin hepsi Alman
    Ayrıca buralılarda diyor gece serin diye, valla anlamam ben şuanda üşüyom

Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav burada da giriyor denize insanlar ama girenlerin hepsi Alman
    Ayrıca buralılarda diyor gece serin diye, valla anlamam ben şuanda üşüyom
    Antalyalı olarak gönül rahatlığı ile en güzel zamanında burda olduğunu söyliyebilirim ( ne kadar göreceli bişey de olsa ... ) ...

Ayrıca memlekitimize gelmişsin yeni haberimiz oldu ancak , yardımcı olabileceğimz bişey olursa elimden geleni yaparım , özelden ulaşman kafi , iyi tatiller şimdiden ...

Motosikleti
    Şuan Yok
    Gündüzleri Soğuk Geceleri Daha Bir Soğuk :

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Antalyada gece gunduz arasında 20 derece vardır. Subat ayinda burda gece sifir derece gorulur. Gunduz ise 17-18.

Antalyada ozelikle sadece motosikletlere yonelik cok denetleme var. Turkiyenin en cok kayitli motosikletine sahip bir il olunca polis teskilati sirf motorlular icin denetleme programlari yaratti hali ile.

Antalyadan su kasksiz ehliyetsiz binenleri. scooterlar ile iki kisi tek teker cekenleri bir temizleseler. Motosiklet konusunda Avrupadan daha guzel gorunuruz
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Var
    Antalyalı olarak gönül rahatlığı ile en güzel zamanında burda olduğunu söyliyebilirim ( ne kadar göreceli bişey de olsa ... ) ...

Ayrıca memlekitimize gelmişsin yeni haberimiz oldu ancak , yardımcı olabileceğimz bişey olursa elimden geleni yaparım , özelden ulaşman kafi , iyi tatiller şimdiden ...
    Malesef tatil değil, seminer nedeniyle buradayım..
    Teşekkürler bu arada

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    darısı istanbulun başına.
    tabi ceza caydırıcıdır ama korkudan değil; can güvenliğinden dolayı kask ve ekipmanları kullanmayı insanlara aşılamak lazım bu nasıl olacak blmiyorum ama konuştuğum yeni motorcuların hepsine söylüyorum bazen etkili oluyor bazende olmuyo lakin ben vazifemi yaptığım için rahat ediyorum...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Darısı İstanbul ve diğer illerin başına...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    balıkesirde denetimler sıkı bu ara dun arkamdaki arkadaşımda kask yok diye ceza yazılacaktı ki bidaha görmiyim dedi ama hiç kask takmayanlara birşey denmiyor nedense o sırada nerden baksan 2 motosiklet geçti kaskları da yoktu acaba kask takıyos diye dikkatmı cekiyos ben burdayım durdur beni gibilerinden ..
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Pek üzülmedim doğrusu , umarım rutin hale gelir ...
    aynen üzülmedim bende
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Thisfalse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün antalya/manavgat ilçemizde trafik ekiplerinin motosikletlere sıkı denetimi vardı.Gün sonunda toplam 834 motora denetim yapılmış ve 547 si kasksız,kuralları ihlal ederek,ehliyetsiz kullanmaktan ceza yemiş,190 Kişide trafikten men edilmiş.Şu rakamlara bakarmısınız gerçekten içler acısı ...
    İçler acısı falan değil.... Gayet iç açıcı rakamlar....
    Keşke hergün yapsalar.. Bu rakamları düşürmenin başka yolu yok...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    150 mc
    korumasız kullanmanın kötü oldugunu anladımda.
    ehliyetsiz kullamayı anlamadım.günümüzde ehliyetin e anlam ifade ettiğini biliyoruz.
    kursa gidersin.50 lerin teknolojilerini anlatırlar.
    derse katılmak zorunlu değildir.biraz direksiyon dersi, sınava girersin,bir tur attrırlar.tamam geçtin,hadi şimdi git karakola soyulmaya.ha unutmadan bir de sınav parası.
    devlet ehlyetsiz sürücülere ceza neden keser? cevap;çünkü ehliyetten ötürü haracını almadığından ötürü.(karakola para,sağlık raporuna para,sınava para,ona para buna para... tebrik ederiz soyuldunuz)

Motosikleti
    Şuan Yok
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçler acısı falan değil.... Gayet iç açıcı rakamlar....
    Keşke hergün yapsalar.. Bu rakamları düşürmenin başka yolu yok...
    İçler acısı rakam çünkü , bu kadar bilgisiz cahil adam var demektir

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)