Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Zx6r ve 636

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kısmetse olur ����
    İyi günler. Benim sorum Kawasaki'nin Zx6r veya zxr636 modeli hakkında olacak.

Bu motosikletlerin 2004-2007 sanırım bu aralarda olan kasalarında krank kırma sorunu varmış. Çevremdeki insanların yorumu bu yönde ve kasım aralık aylarında motor alacağım kawasaki nin bu kasası cok hoşuma gidiyor. Sizce alınabilir mi ?
    dovahhkin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı Bozoglu34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler. Benim sorum Kawasaki'nin Zx6r veya zxr636 modeli hakkında olacak.

Bu motosikletlerin 2004-2007 sanırım bu aralarda olan kasalarında krank kırma sorunu varmış. Çevremdeki insanların yorumu bu yönde ve kasım aralık aylarında motor alacağım kawasaki nin bu kasası cok hoşuma gidiyor. Sizce alınabilir mi ?
    anam anam anam mudanyada var bitane çift akrep egzozlu motor yanıyor adeta.
    şahsi fikrim
    Kullanılmamış gibi olan, neredeyse müzelik bir şekilde duruyorsa bulaşabilirim, böylesine beğenmeme rağmen.

o model o kmlerde 2.el SS ler genelde bir sorun cıkarır illaki bir yerleri patlar okadarda şey etmeyin derim.

Sırf şekline alınabilir.

Ama çok çok az sattı bu motor. Bahsettiğiniz durumu duymadım ben.

(motora ve motorlara bok atmadım,Türkiyede SS motorları kullananların %99 u ciftleşme dönemimdeki kediler gibi kullanıyorlar)
    Bozoglu34 bunu beğendi.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    Kısmetse olur ����
    Bu modelde kullanan bir tane tanıdığım var ondaki makina da gaz açtığın da yatak sarıyordu sürekli. Cevabınız için teşekkür ederim.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    2005 636 var arkadasta, gecen gun motor takas icin karsi taraf ustaya götürelim dedi, olur dedik gittik.. usta okdr temiz dediki ustune alacağımız parayi begenmedik ustune birde vazgectik takastan
    636lar o soyledigin yillarda 2 vites dislisinde sorun var, bir cogunda kronik sorun, varsa tanidigin bu isi bilen o motora cidden iyi bakan oyle birinden almani tavsiye ederim, yoksa cogu dışardan iyi gorunumlu pert..
    28indensonra, Bozoglu34 ve ardacik bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kısmetse olur ����
    İlginiz için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)