Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Millet tişörtle ve kasksız nasıl motor sürüyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Sağlık şakaya gelmez. Dikkat etmek lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Siz usumezseniz bizde usumeyiz len! Bi sidik yarıstirmam lazımdi )

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz usumezseniz bizde usumeyiz len! Bi sidik yarıstirmam lazımdi )
    Abla sizin zaten üşüseniz de giydiğiniz kıyafetler olduğunu biliyorum Üşümezsiniz o yüzden.

Motosikleti
    Ducati Monster 696 + ABS
    Herkes farkli hava kosullarinda usuyebilir. Ben de cok usuyen biri degilirimdir. Tek usudugum zaman subat 10 civari Ankara'da Yasamkent Batikent arasi yaklasik 10 km yolda gece saat 02:00 civari yaptigim yolculukta direksiyonu birakip kendiliginden motorun gittigi zaman. Oyle titredimki gidonu sabit tutamadim. Onun disinda pek hatirlamam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Emeklilikten önce motosiklet kullanmaya başlayan her erkek, slim fit beyaz t shirt giymiş ve kaskı koluna takmıştır.

Not: 2007 den önce riva plajına bunları yapmayanı almıyorlardı.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abla sizin zaten üşüseniz de giydiğiniz kıyafetler olduğunu biliyorum Üşümezsiniz o yüzden.
    Üşümeyen kadın?
    Ben inanmam öyle bir şeye ama varsa heykeli dikilir.
    Temmuz ayı gecesi karabasanlar içinde uyanıyorum, ter içindeyim. Pencereler kapalı, hanım arkadaş kapatmış...
    Neden? "Üşüdüm"
    Hayır 40 derece sıcakta, insanların sıcaktan uyuyamadığı zamanda üşümek... İnanmak zor ama yaşanan bu.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yigitliğe sey surdurmeyiz, aynen gece falan dısarı cıkıosak erkek arkadaş, eşle, kesin bir kavgalık giyinmişliğimiz vardır, olmalıdır, aslanların burası benim bölgem diye işemesi gibi bişey bu sanırım
    o büyük kavgayı her kadın yapmıştır

P.S: hava soudu şaka maka, sabah buffsız çıktım ve üşüdüm.. yalan sölemiyim şimdi üşüyorum len
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Uzuuun uzun yıllar önce, bir Kasım sonu, öğleden sonra Denizli'den Dalaman'a o dağlarda soğuktan tir tir titreyerek gelmiştim. Tam teçhizat vardı, rüzgarın girdiği 3-5 yer varmış o bile yetti.Kask ile mont yakasının birleştiği yerden, kısa eldiven vardı, bileklerden, bot ile pantolonun birleştiği ver, pantolon kısa kaldı, bileğin üzeri açıkta .Hatta çıtçıtlar aşınmış, oralardan bile soğuk giriyordu. Normalde soğuğa dayanıklı insanım. Kışın bile kısa kollu tshirt giyer üzerine mont giyerim ama soğuk soğuktur, şakaya gelmez.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Motordaki soğuğun şakası olmaz, "biraz üşüdüm ama geçti ohh ısındım" demekle bitmiyor. İç organlara hasar verebilirsiniz, acısı çok ileriki yaşlarda çıkar.

Özellikle dizlik kullanımı göz ardı ediliyor, dizlik sadece düşme anında korumaz. Motora bindiğiniz süre boyunca diz sağlığınızı da korur.
    TimFx bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Kış günü gezerken bir keko ile karşılaştım yolda. Kask kolda takılı. Suratı soğuktan donmuş kaşlarından sarkıt inmiş aşağı. Işıkta durduğumuzda kaskı kafana takarsan kafadan soğuk almazsın dedim. Sağol dedi taktı. Gerizekalı bunlar. Kafaları basmıyor valla. Çok süper zekice bi gikirmiş gibi teşekkür etti. Bunu düşünemeyecek insanlar işte.
    jimi_hendrix ve SweentLy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    Valla nasıl güldürdün anlatamam Allah senide güldürsün

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Keşke bunu yoruma yapıştırmak yerine hiç yorum yazmasaydın...
    İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın.

- BOB MARLEY

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    O üşümeyen arkadaşları temmuz ayında öğle saatlerinde antalya ve adana arası sahil şeridinin herhangi bir noktaasına bekleriz.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)