Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ENDURO MOTOR ALICAM TAVSİYEDE BULUNABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN..

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle selamün aleyküm

Aracımı sattım motor alıcam 1 hafta içerisinde 1 saat öncesine kadar yzf r25 almayı düşünüyodum taaki amcam boyun uzun motor küçük durur diyene kadar enduro tarzı al dedi . 14-15 bine kadar bütçem var. 1.80 boyum büyük bişi istiyorum mondial in rx3i evosu gözüme bi hoş geldi sizinde tavsiyelerinizi önerilerinizi almak isterim saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı yildirimfurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selamün aleyküm

Aracımı sattım motor alıcam 1 hafta içerisinde 1 saat öncesine kadar yzf r25 almayı düşünüyodum taaki amcam boyun uzun motor küçük durur diyene kadar enduro tarzı al dedi . 14-15 bine kadar bütçem var. 1.80 boyum büyük bişi istiyorum mondial in rx3i evosu gözüme bi hoş geldi sizinde tavsiyelerinizi önerilerinizi almak isterim saygılar
    Motordan beklentilerin ne olacak, tecrüben ne seviyede bunlardan da bahsedersen birkaç model tavsiye ederim.

ya evden işe işten okula gidicem öle aman aman bi beklentim yok götürüp getirsin yeter böle büyük dursun istiyom aynı zamanda kaliteli ve elimde kalmicak bi motor daha sonra satabiliyim fazla zarar etmeden. teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan beklentilerin ne olacak, tecrüben ne seviyede bunlardan da bahsedersen birkaç model tavsiye ederim.
    artçıyla kullanıcam mondial rx3i evo şu anlık kararım sizin görüşünüz ne acaba ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    honda xl 185s
    tinerci bunu beğendi.

Kaliteli istiyorsan KLX250 ama artçı ile rahat binemezsin. Aynı şekilde CRF250L şehir içi ufak tefek arazi için güzel motor, Mondial in tipi güzel, bunun dışında Çin malının iyisidir, bence Çin malının en iyisi Japon yada Avrupa malının en kötüsü bile etmez... 180 boy ile diğer alternatif sana ufak gelmez... Paran varsa al bir tane inazuma F paşa paşa bin derim. Senin istediğin tarz enduro değil bence.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Kalite ve mondial hahahaa çok zıt şeyler...
    180 r25 e kucuk gelicegini dusunmuyorum.enduroda kalite crf250dir bosver mondialmis kubaymis japondan şaşma

bistraa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07 ABS RACE BLUE
    güzel yorumlar yapılmış.enduro deyince benim aklıma husqarna ve ktm geliyor ama anladığım kadarıyla yeni başlıyorsun crf250 honda Türkiye şartlarında gerek piyasası gerek parça fiyatları gerek şehir içi kullanım uygunluğuna bakarsak selesi de rahattır crf 250 mantıklı .fakat arkadaş söyelmiş Suzuki İnazuma bu motora bir bak ben 250cc de en iyi motor diyorum dengesi gidişi güvenliği rahatlığı. vs

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    adam enduro demiş siz kros oneriyosunuz. crf nin klx nin üzerinde yarım saat otur toton agrir.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Rx3evo tam olur . Zaten biz ne yazarsak yazalım rx3 alacak kasmayın yani.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Merhaba arkadaşım rx3i evo kullanıcısı olarak söyliyebileceğim şunlar motosikleti alalı daha 2 hafta oldu rodaj döneminde olduğu için zorlamıyorum parça kalitesi benim hoşuma gitti dokununca verdiği his güzel arkasındaki çantalar çok verimli değil ben söktürdüm görünüş Sport oldu benimde boyum 1.80 aynalar sele yüksekliği oturuş bana rahat geldi şimdilik gördüğüm ısınma sorunu var radyatör ün önüne koruma için diye tahmin ettiğim plastik bi parça koymuşlar bu parçadan dolayı sanırım. Lastikleri baya kötü frenler bana yeterli geldi yanlız arka fren biraz hissiz kavrama noktasını hissedemedim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar merak ettiğin bişey varsa cvblarım yine.

Çin den uzak dur.Başkada bir şey demeyom.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Enduro tarzından pek anlamam lakin dostum 180 cm çok uzun bir boy değil. YZF R25 ya da başka bir motosiklete de binebilirsiniz.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    15 liraya enduro eser miktarda var 22-25 lirayı gözden çıkar
    İlk motorsa 250 cc lere bak

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Ktm 450 exc

2nci el duke 250 abs de düşünebilirsiniz.

ya ben kendimi yanlış ifade ettim galiba şu an baktımda pulsar ns200 e aşık oldum şimdide benim istedğim kasa bu şekil. rx3i evo pulsar ns 200 bu tarz motorlarda sıfır almayı daha çok istiyorum aynı zamanda uygunda olsun fiyatı teşekkürler yorumlar için. başka öneriniz var mı .?

Motosikleti
    Inazuma
    1.87 boy 90 kilo ile r25 surdum bir sure. ben cok rahatsiz olmadim, cok zorlamaz sizi kapanirken diz dirsek arasi mesafe kaliyor.

ANCAAAAAK, artciyla surucem diyorsaniz r25 ten uzak olun. hem torklu alet, hem de artcinin oturdugu yer el kadar. dusme korkusundan rahat edemez artciniz.

Su an inazuma suruyorum, artcim da var her daim. sehir ici - sehir disi gayet yeterli. tavsiye ederim.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Maksat rahatlıksa konforsa inazumayı tek geçerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)