Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2. El duke mi 0 pulsar 200 ns mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilen bilmeyen söz konusu motorları hiç kullanmamış olan boş boş yorum yapıyor. Sen telike bu iki motoru kaç km kullandın ? Senin yazdıklarını okuyorum 5000 km'dir kullandığım motora bakıyorum anlam veremiyorum. O zaman benim bindiğim motor pulsar değil. Üzerinde Pulsar yazıyor ama demek ki değil. Yoksa bir tek bana özel mi sorunsuz alet yapmışlar. Nerde bu anlattığın sorunlar niye bende olmuyor ? Binlerce satmış motora oranla 3 5 tane sorunu olan foruma sorununu yazmış ovvvv motoru yerden yere vurmuşsun hayırlı işler.

Gelelim diğer tarafa geçenlerde Sıfır DUKE 250'si olan birisi forumda konu açtı motor blogu patlamış konusuda halen duruyor. Ne diyelim KTM ler Blok patlatıyor almayın mı diyelim .

Boş boş yorumları bırak insanları yanlış yönlerdirme biliyorsan konuş bilmiyorsan yoktan yere marka karalama.

Arkadaşlar Ben 5000 Km civarı DUKE 250 kullandım. Anladım ki bu motor bizim ülkenin motoru değil bizim yollara gelmiyor amortisör çok sert hiç esnemiyor birde malum sele sert olmasıyla amortisör birleşince konfor rahatlık 0. Titreşim gerçekten çok uzun yolda sağ elim ve sağ ayağım çok fazla uyuştu titreşimden. ilk aldığımda 4 civataya 30 lira verince eyvah dedim ama iş işten geçmişti Allahtan kazasız belasız sattım. Yedek parçası çok pahalı. Amortisörler çok fazla keçe patlatıyor. KTM nin face grubu var oraya girin okuyun görürsünüz. Tesadüf bir arkadaşın pulsarına binince ilk hoşuma giden yumuşak selesi oldu. Sonra kullanınca yumuşak amortisör çok hoşuma gitti . Ve çok dikkatimi çeken titreşim yok. Pulsarda titreşim var diyen DUKE Lerden herhangi birisini kullansın ne dediğimi anlar.

Uzun lafın kısası KTM çok kaliteli parçası çok pahalı performansı çok güzel konforu hiç yok. Titreşim çok fazla
    Pulsar malzeme kalitesi idare eder parçası sudan ucuz performansı kimisine göre yetersiz kimisine göre yeterli (Bana yetmedi o ayrı ) . Konforu KTM'den çok iyi. Yakıtı çok az.

Ben 2 motoruda kullandım şu an Pulsarı kullanmaya devam ediyorum. Performans yetersiz gelse de diğer konularda çok memnunum tavsiye ederim. Bundan sonra da alacagım model yılbaşında gelecek olan 400 cc lik modeli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

KTM DUKE ayna çifti 171 TL http://store.spormoto.com/MIRROR-LS,PR-117086.html
    http://store.spormoto.com/MIRROR-RS,PR-117087.html

Pulsar ayna çifti 50 TL http://www.bajajyedekparcalari.com/b...na-takimi.html

Bütcesi olmayanın ocagına KTM incir ağacı diker. Yukarıda ki sadece basit bir örnek.
    400 rs de gelcekmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bistraa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07 ABS RACE BLUE
    DÜŞÜK CC DUKE 390 19 BİN.ORTA SINIF ŞAKA VE YAN MAKİNESİ MT-07 22 ABS SIZ 25 ABSLİ. KTM KALİTESİNE BİRŞEY DEMİYORUMDA 3310 GİBİ TİTREYEN RAHATSIZ SELESİ OLAN Bİ MOTORA NEDEN 19 LİRA VERESİN bu da ayrı konu .BENİM BİRAZ NAKİTİM OLSA ŞEHİR İÇİ İŞ EV İÇİN İKİNCİ MOTOR OLARAK PULSAR 200 NS DÜŞÜNÜYORUM GİDİŞİ KONFORU TARZI HOŞ SADECE SERT KULLANIMA GELECEK BİR MOTOR DEĞİL O KADAR.bi japon honda gibi bozulmamaya inat etmez.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Arkadaşlar aldığım bilgiye göre Obama an itibari ile Pulsar 200ns kullanmakta. Nette birkaç resmini gördüm. Siz ne dersiniz bilmiyorum ama Obama 200ns kullanırken ktm kullanmak......

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    26 bindir kullanırım duruma göre sertte kullanırım bi ok olmadı zincir dişli değişdi
    Devirli gidersen 4 -5 litre yakar dukede devir çevirirse oda yakar ns çinlilere göre iyi ktm japonların yanında malesef gariban kalıyo dukeye bindim seleye felan bindim acayip tünemiş gibi bişi oluyo 2 sinede yakından bakıp karar vermen daha uygun olur

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Gerçekten olay komik bir hal aldı , Pulsar kullananlar Pulsar al derken , hayatında Pulsar almamış olanlar sakın sakın diyor.
    Benimde Pulsar üzerinde (iki ayrı motor - birisi çalındı söyleyeyimde ona da bir kulp takmasınlar) , 12500+2500 km tecrübem var , öneririm.
    Benim tercih sebeplerim fiyat uygunluğu , servis maliyet uygunluğu , yedek parça uygunluğu , servis kalitesi (gayrettepe motoser'e gidiyorum).
    Hatta bugün yolda düşündüm bugün Bajaj Tr piyasasına girmese ha diyeceğim alternatif 14-15000 tl idi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Rs400 gelecek mi bilmiyorum ama seneye 400 cc lik bir naket geleceği kesin. Ancak bu sene çeşitli yurt dışı fuarlarda CS400 diye Duke 390 motoru olan 43 hp yine ayni KTM'deki wp ters maşa kullanilan bir model vardi. Ama şu sıralar test sürüşü ve denemeleri yapılan VS400 diye 35 hp düz maşalı bir model var ortalikda. Iki farkli model mi üretilecek yoksa CS400 sadece konsept miydi bilmiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Ben bizim miletti hiç anlamıyorum , bir tarafından uydurma konusunda emim emin idalı atma konusunda üzerine yoktur her halde ...Şener şenin ben almayan yada aslan öldürdüm repliği gibi....Ziyaaaa....

400 lük motor hindisatan(bajaj üretim merkezi) daha çıkmamış , yıl sonunda gelecek diye yazanlar var ...Ne o bajaj ın hindistan fabrikasında üst düzey yöneticimisin bizim haberimiz mi yok , yoksa bajaj ın çogunluk hissesi elinizde yönetim kurulundamısın...

Bizim gönlümüzden böyle geçiyor piyasada bu konuda ihtiyaç var demek başka bir şey , KESİN ifadeler ile işkemebeyübranızdan atmanız başka bir şey....Sonra da bize neden inanmıyorlar, Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ,

Diyelim bajaj yarın 400 bilemem neyi çıkardı ..
    Tr ye gelmesi mimimum 5-6 ay olur ?

Önce kuru-alkan anlaşma yapacak ,anlaşma dediğiniz şey öyle çat diye olan bir şey değil ,talep toplayacak piyasa analizi yapacak , fiyat analizi yapacak bu iş 3-5 ay mimummmmmmmmm.

Anlaşmayı yaptı sevkiyat süresi 8 hafta bugün gemiye koydukları mal 8 haftadan önce TR ye girmez.. oda 2 ay eder...
    1 hafta gümrük işlemi..

400 gelir mi bilmem ama gelmesi en az bugün için söylüyorum , gelecek sene Nisandan önce olmaz..
    Yıl sonuna kadar Hindisatanda bu alet çıkmaz ise TR ye 400 lük malın gelmesi Hazirandan önce olmaz...

Hindistan ne zaman satışa çıkar TR ye gelmesine Min .6AY ilave edin denklem bu.....

Böyle saçma sapan şeyler yazıncada milet Pulsar kulanıcıları ile dalga geçiyor( 4 silindirliye yetişme ye çalışıyor birde bunu yayınlamış angut diyor, Pulsar kulanıcılarının genel profili bu diyor ama bunu diyen haklı..)

Ne demişler biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyor isen sus adam zanetsinler,

Başlık konusuna gelince ,Ögrenci isen pulsar ile duke arasında kaldıysan kesinlikle pulsar ,
    Neden ;
    işleteme maliyeti ,(bakım)
    Yedek Parça maliyeti,(en ufak motor yere devrilmesi ıvır zıvır)

Ögrenci adamın duke ile işi olmaz ,sonra duman olursun..

Bu işler Öyle işgembeyi kübradan atmak ile olmuyor,

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Dostum ikisinide dene alacağın motoru dene al kendin karar ver

Paran yetiyorsa 0 duke yetmiyorsa 0 pulsar bence.İki motoruda inceledim iikiside iyi.duke nin parca kalitesi kendine hayran ettirecek sekilde iyi.teknik ozellik,donanim,hiz,serilik vs. Pulsarn asagi kalir yani yok duke den.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)