Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yazın da kullanabilecegim bot(cizme) tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Duke250>YBR125
    http://www.ydsshop.com/?urun-212-yds-diablo-7-4--yazlik- hocam bende bundan var, bütün yaz sıkıntısız kullandım. Biraz sıcak tutuyordu ama ayağımı terletmiyordu. Tek eksisi kaval kemiğini korumuyor oluşu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    evet arkadaslar aradim,taradim.ihtiyacima cevap veren model alpinestars roam 2 su gecirmez uzun bot.internet sitelerinde cok degisken fiyatlari var.sitelerde stok gözüküyor.adamlarinmagazalarina gidiyoruz ellerinde sadece bir kac model var.en son hasanpasadaki motoventoya gittim.alpinestars in tr distribütörleriymis hatta.ugur motorlu araclar hani şu mondialin de sahipleri.sıkı pazarlıkla uygun fiyata aldim.aldigim gun de zam gelmisti dolar kurundan bana yansitmadilar sagolsunlar

gelelim bota.guven veren bir yapisi var.saglam duruyor.giyip cikarmasi bir cizmeye göre kolay.yalniz yazın giymek izdirap olur onu soyleyim

Motosikleti
    Forza 250
    Yaz-kış kullanabilirsiniz, yazın sadece yanınızda yedek çorap taşırsınız olur biter. Bir de verdiğiniz linkteki çizme 40 numara, sadece 40 kalmış sanırım ona dikkat edin.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fıstık gibi bottu niye üretimi durmuş acaba bende tam alıcaktım
    YDS, Rusya ordusuyla anlaşma yapmış. Bir süre onlara bilmem kaç milyör tane bot yapacaklarmış. O yüzden local faaliyetleri durdurmuşlar. E ben de durdururdum, birşey diyemiyor insan. Ben de alacaktım geçenlerde öyle öğrendim.
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gore-Tex cildin hava almasını sağlar, doğru. Ama bu demek değildir ki yazın ayağınız püfür püfür, Akdeniz sahillerindeki gibi eser. Gore-Tex kullanan kıyafetler, daha çok kışlık, en fazla da 3 mevsim (sonbahar-kış-ilkbahar), nadiren de 2 mevsim (ilkbahar-sonbahar) olarak tasarlanırlar. Çok terlemeyen, pişmeyen kişiler yazın da Gore-Tex giyebilir ama ben sıcağa dayanamam diyen biriyseniz yazın Gore-Tex'i unutun.
    Bu arada, Gore-Tex kullanan bir bot için fiyat gerçekten çok iyi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler