Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Aranızda bu motordan kullanan var mı?

Uzun yolda güvenilir mi ?

Sitesinde Japon teknolojisi ile donatıldı yazıyor.
    Küba superlight 200.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    1970'lerin Capon teknolojisi Çin kalitesi ile donatılmış olabilir.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Superlight 200 un kendi sayfasinda detayli olarak ele alinmisti. Oradan istediginiz her turlu bilgiyi bulabilirsiniz.

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Bayramdan sonra alacağım motordur kendisi.Yanılmıyorsam forumdaki shadowmaster abimiz 40 bin km falan devirmisti.Rakamdan emin değilim ama gördüğümde höh demiştim.Aynı zamanda sl200 ile ilgili uzunca bir bakım pdf si hazırlamıştı kendi tecrübelerinden yararlanarak.Motoru alırsan mutlaka ona da bir göz atmalisin.Uzun yol yapan birçok insan gördüm birisi de okuldan arkadaşım olur.Çinli motor bakarsan üzmez derler.Uzun yolda 80-90 ile 2-3 saat gidip 10 dk dinleniyorsun sonra tekrar diyor arkadaşım.110 120 yapar fakat o hızlarda sabit gidilmez de diyorlar aynı zamanda.Ben kafaya koydum almayı hatta motor da hazır sahibinin dükkanının vergi borcunu halledip satış engelini kaldırmasını bekliyorum.Bu arada zaten motorun bir konusu vardır ve üzerine uzun uzun yorumlar tartışmalar yapılmıştır o yüzden araştırmadan konu actin diye kısa süre içerisinde taslanman muhtemeldir.Motor ile ilgili heyecanlı olduğum için yorum yapma isteği duydum.Doğrudan motorun konusuna girersen bizzat kullanicilarindan daha doğru bilgiler edinebilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)