Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Çanta Yeni Marka

Motovento
    REKLAM ALANI
    metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Arkadaşlar iyi günler. Bu gün internette öyle dolaşırken fiberglas'dan imal edilen yeni bir çanta markası gördüm. İsmi Long Road (uzun yol), Mersin Erdemli'de bir girişimci arkadaş hobi olarak başlamış. Çok da güzel ürünler yapmış. Sağlamlık konusunda hiç bir sıkıntı yok anladığım kadarı ile. Fiberglas olmasının avantajı, hafiflik, sağlamlık ve tamirinin çok kolay olması. Kaza veya sürtme sonrası hemen onarım ve boyaması yapılabiliyor.
    Benim hoşuma gitti şahsen. İlgilenen olursa facebook sayfalarını bir ziyaret edebilirler.
    Bu arada ben İzmir'deyim, bu şahısları hiç tanımam. Yani reklam yapıyor sanılmasın. Her zaman yeni fikir ve girişimleri destekledim. Umarım iyi ürünler yaparlar, bizleri yabancı markalara mahkum olmaktan kurtarırlar.
    sayfaları https://www.facebook.com/Longroad-Mo...96052/?fref=nf
    oggomoggo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Tesekkür ederim düsünceleriniz icin. Cantalari ben yapiyorum. Bayramdan sonra bir üst kalite calısmalara başlayacağım. Yolu mersine düsen motorcu dostları bi cay icip sohbet etmeyede beklerim.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Tenere alirsam bi yoklarim, yaptiklari isler guzel duruyor.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkür ederim düsünceleriniz icin. Cantalari ben yapiyorum. Bayramdan sonra bir üst kalite calısmalara başlayacağım. Yolu mersine düsen motorcu dostları bi cay icip sohbet etmeyede beklerim.
    bizim motosiklete yan çanta yaptırsak xmax e uyguladığınız gibi maliyet ne olur acep ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayırlı olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan hocam eline koluna sağlık, daha nice güzel işlere inşallah. Yolun açık olsun, iyi temennilerimiz seninle.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Tesekkur ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

O yan cantalar hazır cantalardan biz sadece yan canta demirleriyle montajini yaptik. Ayni tip cantalar 200 den 500 e kadar var piyasada. Yan canta demiri icn kalip calismasi yapmadik yani motor uzerinde calismak gerek yeniden yapmak icin. Mersine yakin civarlardaysaniz gün icinde hallederiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)