Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

R25 Öğrenci adamı yorar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Benzin tüketimi yüksek olur bütçe açısndan evet ama performans bakımından tam sana uygun çok güzel motor ben çok seviyorum. Bu arada altın elbiseli adam bugün mt 25 videosu yayınladı orda yakıt tüketimi konusundan bahsetti. Mt 25 r25 hemen hemen aynı motorlar , ayrıca benim çok ykb arkadaşımda var beraber ayni anda almıştık onuda kullandım çok. O videoyada bakmanı tavsiye ederim
    ccc67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

motorun top speedi ile senin cok isin olacagini sanmiyorum. r25 200 yaptigini varsayiyorum, ktm rc nin 167 yaptigini varsayalim. iki motoru da inaniyorum ki 130 km hizda bile nadir kullanacsksin. bunun icin BENCE, parca kalitesinden cok fazla feragat etmis bir r25 alinmaz. r125 bile r25 ten daha kaliteli parca konusunda. senin icin yokusta ve arac sollamada tork onemli onu da zaten ktm yapmis. ktm yi canli gormeni, imkanin varsa kullanmani tavsiye ederim. burada amacim seni asla ktm ye yonlendirmek degil. istersen r25 al. sadece egrisiyle dogrusuyla farkli alternatifleri de degerlendirmeye almak. umarim kendine en uygun motoru tercih edersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

http://i.hizliresim.com/0yELnZ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

ccc67 bunu beğendi.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun top speedi ile senin cok isin olacagini sanmiyorum. r25 200 yaptigini varsayiyorum, ktm rc nin 167 yaptigini varsayalim. iki motoru da inaniyorum ki 130 km hizda bile nadir kullanacsksin. bunun icin BENCE, parca kalitesinden cok fazla feragat etmis bir r25 alinmaz. r125 bile r25 ten daha kaliteli parca konusunda. senin icin yokusta ve arac sollamada tork onemli onu da zaten ktm yapmis. ktm yi canli gormeni, imkanin varsa kullanmani tavsiye ederim. burada amacim seni asla ktm ye yonlendirmek degil. istersen r25 al. sadece egrisiyle dogrusuyla farkli alternatifleri de degerlendirmeye almak. umarim kendine en uygun motoru tercih edersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Yazdıklarınıza hak veriyorum.R25 sahipleri kac defa 170+ da kullanıyorlar.Ktm çok mantıklı geliyor.

Peki ktm nin kasası nasil.Hic canlı görmedim.Daha mi kalıplı r25ten daha mi kısa mesela?

ktm yi incelemistim ama surme sansim olmadi o yuzden %100 ktm diyemem. ancak o sasi gorunumu, turuncu jantlar, karenaj kalitesi,wp marka amortisorler ( ters teleskopik catallar) celik fren hortimlari, lastigi cok şık bir motor, ozellikle tork denen şey. gercekten top speed ten cok daha heyecan verici verici ve inan top speed ten daha gerekli. bir sey. r25 i gomuyor gibi olmak istemiyorum iki motoru da kullan , ne yap et kullan derim. rc nin titresimi cok diyen de var hic sorun degil diyende. ben 2017 fuari bekliyorum yeni motorlari gorelim bi. aksi takdirde r125 gayet tatmin edici
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm yi incelemistim ama surme sansim olmadi o yuzden %100 ktm diyemem. ancak o sasi gorunumu, turuncu jantlar, karenaj kalitesi,wp marka amortisorler ( ters teleskopik catallar) celik fren hortimlari, lastigi cok şık bir motor, ozellikle tork denen şey. gercekten top speed ten cok daha heyecan verici verici ve inan top speed ten daha gerekli. bir sey. r25 i gomuyor gibi olmak istemiyorum iki motoru da kullan , ne yap et kullan derim. rc nin titresimi cok diyen de var hic sorun degil diyende. ben 2017 fuari bekliyorum yeni motorlari gorelim bi. aksi takdirde r125 gayet tatmin edici
    Rc250 değişecek mi hocam bilginiz var mı?

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R

Kesinlikle arkadaş çok haklı r125 ve mt125 Fransa menşeili avrupa malı çok kaliteli parça kalitesi 125cc de çok çok ender görülen belki de sadece apprilla ile karşilastirabileceginiz ender makina..
    Ancak o kalite ne yazik ki r25 de yok r125 in lastikler michelin iken r25 de irc mevcut.. Ayrıca duke serisindeki gidondaki butonların ısıklari falan benim çok hosuma gitti. Çok onemli mi belki degil ama kucuk ayrintilar makinayi daha kaliteli gosteriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rc250 değişecek mi hocam bilginiz var mı?
    Rc250 yi bilemiyorum ancak daha once çıkan duke 250 nin bu sene görünteleri çıktı gibi duke serisinin degismesini bekliyorun..

r25, 250 cc kategorisini cok kizistirdi. balon haber degilse 2017 ve sonrasinda 250 cc cumbusu yasanacak gibi duruyor. 250 cc ureten motorlar, kasa anlaminda degisiklige gidecek (r25, rc250 gibi) diger motorlarda yeni uretim yapacak artik bekleyip gorecegiz. r25r, honda 250rr, suzuki, kawa gibi markalarin yeni urunlerini gormekte fayda var diye dusunuyorum
    ccc67 bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Top speed de kullanıp kullanmamak sürücünün tercihi olarak kalıyor ve fakat istediğinde 180+ km surate çıkabileceğini bir motordur r25. Top speed 167 km olan motorda çok istesende 185 yapamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

Parça kalitesine gelince kendi adıma şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim parçalarda kopma,düşme,kırılma,solma veya bozulma olmadı. 10 bin bakımına gittiğimde ne buji ne balata değişti sadece yağ ve yağ filtresi.

AKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R125 in yormayacağını söyleyen arkadaşlar kullanıpta mı söylüyor? A1 ehliyeti sınavına gireceğim ve bende R125 düşünüyorum ilk motor olarakta yorar mı cevaplarsanız sevinirim :D

Motosikleti
    Yamaha R25
    hondanın atağına yamaha güzel cevap verir diye düşünüyorum. R25'in yakıt ve teker konusuna el atacağına inanıyorum nedense. Yakıt olarak ne yapılabilir bilmem ama bence lastikleri değiştirip fiyatı ona göre bi düzenlemeyle sunarlar belki.

Ktm kullanmadım bilmem açıkçası ama gözünü kapatıp r25 almanı tavsiye ederim şahsen

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı AKD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R125 in yormayacağını söyleyen arkadaşlar kullanıpta mı söylüyor? A1 ehliyeti sınavına gireceğim ve bende R125 düşünüyorum ilk motor olarakta yorar mı cevaplarsanız sevinirim :D
    Zamanla alışırsın ilk zamanlarda yorar

Motosikleti
    r25, 250 cc kategorisini cok kizistirdi. balon haber degilse 2017 ve sonrasinda 250 cc cumbusu yasanacak gibi duruyor. 250 cc ureten motorlar, kasa anlaminda degisiklige gidecek (r25, rc250 gibi) diger motorlarda yeni uretim yapacak artik bekleyip gorecegiz. r25r, honda 250rr, suzuki, kawa gibi markalarin yeni urunlerini gormekte fayda var diye dusunuyorum
    Kesinlikle beklemek cok mantıklı fakat artik 125cc yetmeyeceği bi yere gidiyorum.O bayirlardan korkuyorum açıkçası.Çok güzel ürünler gelecek ama ben fiyat konusundada çok guldurecegini düşünmüyorum açıkçası

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Cbr alın bir süre kullanın 2. El piyasası en canlı motor o. Sonra satar istediğiniz motor alırsınız hem bu arada gönlünce kullanırsın
    Yok yakıt falan kafaya takmazsın
    ccc67 bunu beğendi.

AKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanla alışırsın ilk zamanlarda yorar
    gidon mesafesi vs sıkıntı çıkarır mı peki?

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr alın bir süre kullanın 2. El piyasası en canlı motor o. Sonra satar istediğiniz motor alırsınız hem bu arada gönlünce kullanırsın
    Yok yakıt falan kafaya takmazsın
    0 alacağım ve uzun süre kullanma planım var ondan bu dusuncelerim.250rr çıkarsa zaten 250r satılmaz bakalım ktm bayisinde test surusune Çikip görelim

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Kuvvetli öğrenciyi yormaz.

Motosikleti
    Alıntı AKD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidon mesafesi vs sıkıntı çıkarır mı peki?
    Hocam ben r125i hic tavsiye etmiyorum benim hic begenmedigim bi motor.Oturuş pozisyonu sele yüksekliği vs.Ama çok şekil

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Ekimde 1 yılımı dolduruyorum R25 ile. 10binde aldım 15.600deyim.
    5 lt yaktırıyorum.

Sanırım açıklayıcı olmuştur
    ccc67 bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Kardeşim bak acele etme.Biraz bekle.Rc 250 alıp pişman olabilirsin.Yakından bir kere gördüm bayağı cılız bir motor.Bana uymamıştı.Özellikleri süper ama 250 cc'de o kadar domalmanın manası var mı bilmiyorum
    ccc67 bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kocaelide bolum nedir ?

Bende cbr 125 ile üniversiteye gidip gelirdim son sene.

R25 gerçekten yakıyor. Benim ninja 5.5 max yakarken benzer hızlarda r25 8i görebiliyor.

Ktm titrer ama kullanışı çok tatlıdır.

Al motoru da bir gün denk geliriz belki yolda üniversiteye çıkarken. Biz de wakeboard yapmaya gidiyoruz üniv yolundan.

Evi bayindirliktan tutman faydana olur.
    ccc67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)