Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

R25 Öğrenci adamı yorar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bak acele etme.Biraz bekle.Rc 250 alıp pişman olabilirsin.Yakından bir kere gördüm bayağı cılız bir motor.Bana uymamıştı.Özellikleri süper ama 250 cc'de o kadar domalmanın manası var mı bilmiyorum
    Kalıp olarak benimde düşüncelerim vardı fakat su fotoğrafı göründe iyi gibi geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaelide bolum nedir ?

Bende cbr 125 ile üniversiteye gidip gelirdim son sene.

R25 gerçekten yakıyor. Benim ninja 5.5 max yakarken benzer hızlarda r25 8i görebiliyor.

Ktm titrer ama kullanışı çok tatlıdır.

Al motoru da bir gün denk geliriz belki yolda üniversiteye çıkarken. Biz de wakeboard yapmaya gidiyoruz üniv yolundan.

Evi bayindirliktan tutman faydana olur.
    Bolum hukuk fakültesi hocam.Bayindirlikta ev tuttum zaten.Cbr125 o bayirlarda beni uzer gibi duruyor Denk gelmeyelim,getirtelim.ben forumda olduğumdan beri sizi görüyorum bi tanışmak isterim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Benim KTM'ye her zaman sempatim vardır. Hep bir ruha sahip olduklarını düşünürüm. Lakin RC serisini her sürdüğümde dizlerim grenaj çıkıntısına değiyor. Kesinlikle test edip alın. Boyum 1.86 bu arada, fikir verir belki.
    Ben olsam R25 yerine RC alırım. Hakikaten güzel ve kaliteli. Her şey son hız değil, ABS faktörü bile karar değiştirir. Bu arada 250 cc bir motosikleti son hız olarak değerlendirmek bana çok saçma geliyor.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Öğrenci adam nerde nasıl kullanacagını iyi bilir o yüzden al derim çünkü almazsan hep bi özlem olusacak sende r25 e karsı

Motosikleti
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenci adam nerde nasıl kullanacagını iyi bilir o yüzden al derim çünkü almazsan hep bi özlem olusacak sende r25 e karsı
    Hocam açıkçası ktm ye karşı sempatim çok su an.Çok farklı bir tarzı,agresif bir havası var

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bu arada motoru nereye koyacağınızi da düşünün. Bayindirlikta otopark yok bildiğim kadarıyla. Benim gibi motokabin de almak durumunda kalabilirsiniz. Orada gezen motorlu bi simitçi dayı var. Onun oğlunun 125i çalmışlardı.

125 kullanirsan çok rahat edersin öğrenci olarak. Fakat 100 kmde max 4 litre yakan alet alacaksan ktm derim. Küçük diyenlere aldırma çünkü degil. Fakat devir hemen bitiyor. Ninjadan sonra devire alışmak zaman alabiliyor. Ev kaçıncı adada bu arada ? Yurt yakınında mi ? Caya geliriz. Sık geliyoruz o tarafa.
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada motoru nereye koyacağınızi da düşünün. Bayindirlikta otopark yok bildiğim kadarıyla. Benim gibi motokabin de almak durumunda kalabilirsiniz. Orada gezen motorlu bi simitçi dayı var. Onun oğlunun 125i çalmışlardı.

125 kullanirsan çok rahat edersin öğrenci olarak. Fakat 100 kmde max 4 litre yakan alet alacaksan ktm derim. Küçük diyenlere aldırma çünkü degil. Fakat devir hemen bitiyor. Ninjadan sonra devire alışmak zaman alabiliyor. Ev kaçıncı adada bu arada ? Yurt yakınında mi ? Caya geliriz. Sık geliyoruz o tarafa.
    Hocam ada sayisi bilmiyorum ama site içinde sıkıntı olur mu? Her zaman beklerim ben sizinle özel iletisime geceyim

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    R25 son hız olarak değerlendirilmedi,kullanıcı tecrübeleri ve teknik detay olarak konuşuldu. 185+ surate çıkabilmektedir r25. Kullanıcı isteğine bağlı olarak o hızlarda kullanır veya kullanmaz fakat 169 top speed i olan bir motor ile kullanan kişi ölse bitse ağlasa 185+ hıza ulaşamaz. Bu özellikle tek başına r25 i tercih etmek icine yeterli midir değil midir sorusunun cevabını son kullanıcı alıcıya kalmış birşey.Ortalama tüketimim 3.7 litre motor 10.900 km de. Aşırı korkulacak kadar yakmıyor diye düşünüyorum. Sahsen ben top speed ci biri değilim motoru liitlerde kullanmıyorum ama canim istediginde motorumun benim istediğim suratlere çıkmasıni isterim. Şimdi gsxr 600 alicam kısmet olursa, 750 ligini al diyen bayilerde oldu top speed 300 e rahat gidersin vs vs. Kendi adima 280 yapmisim 300 yapmışım fark etmez fakat buna önem veren bir kullanıcı olsam 750 ligini tercih ederdim.
    Linwelin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)