Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EHLİYET ÖNERİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

SELAMUNALEYKÜM HERKESE.KONUYU DOĞRU YERE Mİ AÇTIM PEK BİLMİYORUM.ŞİMDİDEN KUSURA BAKMAYIN.
    A2 EHLİYETİ ALMAK İSTİYORUM.İSTANBUL BAHÇELİEVLERDE OTURUYORUM.ÖNERBİLCEĞİNİZ KURS VARMI ? UYGUN FİYATLI VE DERSLERİNİ VEREN ÖNEREBİLCEĞİNİZ KURS VARMI?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Çoğu ehliyet kursu yanaşmaz ders vermeye, bi yakınınızdan rica etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Dostum bende egliyet icin kursa baslicaktim hersey dahil 1100 tl cektiler. Bendede dusundum simdi o kadar para vericem gider gzl egitim veren bir kurumdan hem egitim hemde ehliyeti alirim diyorum.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben sana öğretebilirim büyükçekmecede oturuyorum.

direksiyon sınavında yapıcaklarını da bir güzel pratik yaparsın benim makinayla.

1- önce trafiğin varla yok arası olduğu bir yerde motora hakim olmayı öğreniceksin.
    2- sonra iyice alışmak için tekrar tekrar sürücez motoru.
    3- sonra sen arkama binceksin ve sana trafikte satak noktaları göstereceğim ve ne şekilde sürmen gerektiğini öğreneceksin, yani bir nevi güvenli sürüş eğitimi olacak bu. ve emin ol kurstan daha iyi eğitim alacaksın çünkü sana canlı göstereceğim trafik canavarlarını.

diyeceğimki bak düz yolumuzda gidiyoruz ama sağ tarafa iyi bak bu araba önümüze atlayacak, böy bağlantı yerlerine dikkat et önüne atlayanlar olabilir buralarda şu hıza düş.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Zorla direksiyon dersi parası alınıyor ama ders verilmiyor buna bi son verilmeli. Bizim zamanımızda araba sürmeyi bilenlerle bilmeyenlerin ehliyet kurs parası farklıydı. Ben 300 lira vermiştim ama araba kullanmayı bilmeyen kadınlar 550 lira ödüyordu. Motosiklet direksiyon dersi verilmediği hâlde ders parası alınmasın.

Motosikleti
    2015 Sym Joyride evo 200i
    Etik surucu kursuna gittim (kagithanede) 1050tl hikayeden kurs veriyorlar , ben cok yetersiz buldum ve disardan motto surucu kursuna gittim , siddetle tavsiye ederim cok ilgili ve profesyonel egitim veriyorlar

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorla direksiyon dersi parası alınıyor ama ders verilmiyor buna bi son verilmeli. Bizim zamanımızda araba sürmeyi bilenlerle bilmeyenlerin ehliyet kurs parası farklıydı. Ben 300 lira vermiştim ama araba kullanmayı bilmeyen kadınlar 550 lira ödüyordu. Motosiklet direksiyon dersi verilmediği hâlde ders parası alınmasın.
    60 tl ilk ehliyet harcı yatırdım ziraat atm ye. 600 lira kursa ödedim 60 tl yazılı sınav, 100 tl direksiyon sınavı. yaklaşık 248 tl devlete gitti en son evraklarımı verip kartı almak için. 1068 tl ye hallettim işi. tabi git gel yol parası ve resim kimlik fotokopi düz hesap 1100 tl gitti.

kursa sadece bir gün gittim ve çok eğlenceliydi ilk ders. yani eğlenmek için kursun derslerine katılabilirsiniz. bunun dışında ben sadece bir gün gittim daha gerek kalmadı evde test çözdüm sadece ve 44 doğru 6 yanlış ile geçtim yazılı sınavı.

direksiyon pratiği için bir motosiklet tamircisine yönlendirdiler ve 2000 model 100cc asya commuter bir motor ile 10 dk civarı pratik yaptım, ertesi gün direksiyon sınavını da geçtim.

öyle sürüş eğitimi yazılı eğitim falan abartıyor gibi geldi bana. paralar vermeye meraklıysanız diyecek bir şeyim yok

ama emin olun yakın bir tanıdığınız size 2 saat motosiklet kullanmanın inceliklerinden bahsederek biraz kullanmanıza izin verirse siz daha kolay öğrenirsiniz.

bilinçli sürücü olmak bence öğretilebilecek bir şey değil, kullanıcının içinden gelen bir psikoloji bence. zeka yapısı buna uygun olan insan zaten gereken her şeyi kavrayabilir.

sonra kabiliyet yoksa kurs yardımcı olamaz.

Ben de beylikdüzü civarındaki tüm kurslarla konuştum daha telefonda başınızın çaresine bakın diyorlar.Bir tek yer adam gibi öğretiriz bizim farkımız bu falan dedi.Ben de kayıt oldum ilk dersi de dün aldım. Bu konuda ciddiler. Trafiğe kapalı kendi alanlarında eğitimi veriyorlar. Reklam gibi olmasın özelden istersen yazarım kursu.

Bende ehliyet kursuna yazıldım adam bana ekimde ara sinav koyacaklar buyuk ihtimalle sizi orda sinava alacağız dedi bayramdan sonra başlayacak kurs falan dedi kac saat calistiracaksiniz diye sordum sen kendini gelistirene kadar dediler kaydida yaptırdım dosya falan hersey tamam motor daha 1 kez surebildim arkadasimin sayesinde, kursta 12 saat hakkim varmis sizce nasil bir yol izlemem gerekli

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Bahçelievlerde fenerbahçe sürücü kursu oradan aldım eğitimde verdiler gidip konusmanızı tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)